STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Eysarcoris venustissimus




Beskid Wschodni
Bednarka, II (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bircza (FA00, Smreczyński S. 1908a, Lis J.A. 1990a), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Góra Karczmarowa (FA11, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a), Lisów (EA21, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Lis J.A. 1990a), Sanok (EV89, Lis J.A. 1990a), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Kalwaria (DA02, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Pawlikowice (DA33, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017)

Nizina Mazowiecka
Obory (EC16, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Damienice (DA53, Tomków M. 1977, Lis J.A. 1990a)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Głogów (WT72, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994), Turew (XT27, Lis J.A. 1990a), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pieniny
Krościenko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1908a, Lis J.A. 1990a, Hebda G. et Ścibor R. 2016)

Pojezierze Pomorskie
Siemianice (XA34, Hebda G. 1998a)

Prusy Wschodnie
(Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a)

Puszcza Białowieska
Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a)

Roztocze
rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a, Lis J.A. 1990a), Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), Zwierzyniec, Nart (FB30, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a)

Sudety Wschodnie
Jarnołtówek (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Hebda G. et Lis B. 2007)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Dorzecze Bystrzycy (XR17, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Górzec (WS75, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Myślibórz (WS85, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Paszowice (WS85, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. 1990a), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Dolny
Bardo Śląskie (XR29, Lis J.A. 1990a), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Henryków (XS41, Lis B. et Lis J.A. 2009), Kąty Wrocławskie (XS25, Scholtz H. 1847, Lis J.A. 1990a), Leszczyna (WS65, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Wrocław, Swojczyce (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Złotoryja (WS66, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Górny
Katowice, Panewniki (CA56, Tomków M. 1977, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Mikołów (CA55, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001)

Śląsk
(Schilling P.S. 1844, Schumacher F. 1911b, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Dolina Będkowska (DA15, Lis B. et Lis J.A. 2009), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Jonaszówka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009)

Wyżyna Lubelska
Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992)

Wzgórza Trzebnickie
Pasikurowice (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Twardogóra (XS79, Polentz G. 1943, Lis J.A. 1990a)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.