START (HOME)        WYKAZ GATUNKÓW (CHECKLIST)        IKONOGRAFIA (ICONOGRAPHY)        ROZMIESZCZENIE (DISTRIBUTION)        PROGRAMY (TOOLS)        PIŚMIENNICTWO (LITERATURE)        METODYKA (METHODS)        LINKI (LINKS)        O PROJEKCIE (ABOUT)

Limnoporus rufoscutellatus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
2 6 5 6 6 29 7



Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki 1883, Mielewczyk 1977), Chełm, II (DA53, Mielewczyk 1973a), Dobczyce (DA32, Smreczyński 1906b), Olszowy Potok (DV39, Mielewczyk 1973a), Pcim (DA21, Mielewczyk 1973a), Potok Koninki (DV39, Mielewczyk 1973a), Zawoja, Błędna (CV99, Mielewczyk 1977)

Galicja
(Nowicki 1864)

Góry Świętokrzyskie
Belnianka (DB93, Krajewski et Bednarek 1984), Czarna Woda (DB94, Krajewski et Bednarek 1984), Pokrzywianka (EB03, Krajewski et Bednarek 1984), Słupianka (EB03, Krajewski et Bednarek 1984), Warkocz (DB83, Krajewski et Bednarek 1984)

Kotlina Nowotarska
Zakopane, Jaszczurówka (DV26, Smreczyński 1906b)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Dobra Nadzieja (XT94, Żurawlew et al. 2021), Gniezno, Las Miejski (XU71, Mielewczyk 1970b), Turew (XT27, Mielewczyk 1984)

Pieniny
Harczy Grunt (DV57, Mielewczyk 1978), Krościenko nad Dunajcem (DV57, Mielewczyk 1978), Krośnica (DV57, Mielewczyk 1978), Niedzica (DV47, Mielewczyk 1978), Ociemny Potok (DV57, Mielewczyk 1978), Potok Kamionka (DV67, Mielewczyk 1978), Potok Niedziczanka (DV47, Mielewczyk 1978), Skalski Potok (DV67, Mielewczyk 1978), Sromowce Wyżne (DV57, Mielewczyk 1978), Szczawnica (DV67, Mielewczyk 1978)

Pobrzeże Bałtyku
Mostowe Błota (CF35, Enderlein 1908), rez. Ptasi Raj (CF52, Mielewczyk 1970a)

Pojezierze Mazurskie
Olsztyn, I (DE65, Kurzątkowska 2008)

Pojezierze Pomorskie
Kępa, Krąpiel (rzeka) (WV11, Płaska et al. 2016), rez. Kurze Grzędy (XA93, Buczyński et al. 2009)

Prusy
(Siebold 1839, Brischke 1871)

Roztocze
Bagno Rakowskie (FB11, Lechowski et al. 2000), Kapronie (FB11, Lechowski et al. 2000), Sokołówka-Kolonia (FB11, Lechowski et al. 2000), Zdzisławice, Boreczki (FB11, Lechowski et al. 2000)

Sudety Zachodnie
Jelenia Góra, Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann 1854)

Śląsk Dolny
Sośnica (XS25, Assmann 1854), Wrocław, I (XS46, Scholtz 1847), Wrocław, Osobowice (XS36, Assmann 1854)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis B. 1993b), Chełmek (CA75, Stobiecki 1886), Gromiec (CA74, Stobiecki 1886), Libiąż (CA75, Stobiecki 1886), rez. Żabie Doły (CA57, Lis B. 1993b)

Tatry
Hala Goryczkowa (DV25, Nowicki 1868), Smreczyński Staw (DV15, Mielewczyk 1985), Toporowy Staw (DV25, Mielewczyk 1985)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Błonia (DA24, Stobiecki 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński 1906b), Kraków, Tyniec (DA14, Smreczyński 1906b), Zabierzów (DA15, Smreczyński 1906b)

Wyżyna Lubelska
Bania (EB81, Lechowski et al. 2000), Gielnia (EB71, Lechowski et al. 2000), Gwizdów (EB81, Lechowski et al. 2000), Jez. Piaseczno (FB49, Płaska 2009), Jezioro Rotcze (FB49, Płaska 2009), Jezioro Uściwierz (FB49, Płaska 2009)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2022.