STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Acalypta marginata




Beskid Wschodni
Bartne, II (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Mrukowa (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Pleśna (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1908a, Lis B. 1996)

Beskid Zachodni
Bystra (CA61, Lis B. et Dubiel G. 2013), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. 1996), Niedźwiedź (DV39, Lis B. 1996), Nowy Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Poręba Wielka (DV39, Lis B. 1996), Siercza (DA33, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Tomice, I (CA92, Lis B. 1996)

Bieszczady
Średnia Wieś (EV97, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Dolny Śląsk
Nieszkowice (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Smogorzówek (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XS20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, I (DV27, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Bukowina Tatrzańska (DV36, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Łopuszna (DV38, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Nowy Targ (DV28, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), rez. Skałki Rogoźnickie (DV27, Chłond D. et al. 2006), Zakopane, Antałówka (DV26, Smreczyński S. 1954), Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Nizina Mazowiecka
Łomna (DD80, Lis B. 1996), Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Lis B. 1996), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1966b, Lis B. 1996), Warszawa, I (EC08, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Nizina Sandomierska
Grodkowice (DA43, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Kłaj (DA53, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Tarnów, Góra Św. Marcina (EA03, Smreczyński S. 1954), Tarnów, Krzyż (DA94, Smreczyński S. 1954), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Schumacher F. 1913b, Lis B. 1996), Osowa Góra (XT29, Kasprowicz A. 1963, Lis B. 1996), Poznań, I (XU30, Stichel W. 1933, Lis B. 1996), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pieniny
Czorsztyn, Zamek (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Sobieszewo (CF52, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Ostrowo (CF27, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Podlasie
Sosnowica (FC40, Strawiński K. 1965a, Lis B. 1996)

Pojezierze Mazurskie
Jezioro Wigry (FE38, Chłond D. et al. 2007), Olsztyn, I (DE65, Stichel W. 1960, Lis B. 1996), Węgorzewo (EF40, Stichel W. 1960, Lis B. 1996)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Lis B. 1996), Lipusz (XV89, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Hedicke H. et Michalk O. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 1996, Lis B. 2010a)

Prusy Wschodnie
(Stichel W. 1956, Lis B. 1996)

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994, Lis B. 1996)

Roztocze
Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis B. 1996)

Sudety Wschodnie
Lipy k. Prudnika (XR87, Hebda G. et Mazur M.A. 2010b)

Śląsk Dolny
Gogolin (BA89, Lis B. 1996), Kwietno (XS07, Lis B. 1996), Strzegom (WS94, Lis B. 1996), Wrocisławice (XS06, Lis B. 1996), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Polentz G. 1943, Lis B. 1996)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1996), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Długoszyn (CA76, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Gliwice, Łabędy (CA38, Lis B. 1996), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Zbrosławice (CA38, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1996), Zimna Wódka (CA09, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Śląsk
(Scholtz H. 1850, Lis B. 1996)

Tatry
Dolina Jaworzynka (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Dolina ku Dziurze (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Dolina Olczyska (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Dolina Strążyska (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Gubałówka (DV26, Smreczyński S. 1954), Zakopane, Księży Las (DV25, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954), Kraków, Mydlniki (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Podgórki (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Pychowice (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Piekary (DA14, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996)

Wyżyna Lubelska
Bochotnica (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis B. 1996), Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. 1996), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis B. 1996), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994, Lis B. 1996), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. 1996)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.