STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Acanthosoma haemorrhoidale




Beskid Wschodni
Bednarka, I (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Nieznajowa (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Ostrów (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. et al. 2012), Przemyśl (FA21, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Grabina (CA21, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Janowice (DA82, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Nowy Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Ptaszkowa (DV99, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Rabka (DV29, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Góry Świętokrzyskie
Święty Krzyż (EB03, Kowalczyk J.K. et Śliwiński Z. 1988, Lis J.A. et al. 2012), Zapusty (EB03, Kowalczyk J.K. et Śliwiński Z. 1988, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Arkadia (DC37, Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Lis J.A. et al. 2012), Las Bielański (DC99, Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Lis J.A. et al. 2012), Podkowa Leśna (DC87, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Sandomierska
Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, I (BD99, Szulczewski A. 1913, Wrzesińska D. et Wawrzyniak M. 2008, Lis J.A. et al. 2012), Gołuchów (YT04, Gierlasiński G. et al. 2018a), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis J.A. et al. 2012), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Osowa Góra (XT29, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018a), Poznań, I (XU30, Korcz A. 2000), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Taczanów (XT84, Gierlasiński G. et al. 2018a), Zielona Góra (WT35, Gruhl K. 1929)

Pieniny
Krościenko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Pobrzeże Bałtyku
Charnowo (XA24, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Czołpino (XA46, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Dziwnów (VV88, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Gajki (XA24, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdańsk, Brzeźno (CF43, Brischke C.G.A. 1894, Lis J.A. et al. 2012), Gdańsk, I (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Gdańsk, II (CF43, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Kuźnica (CF46, Gierlasiński G. et al. 2018b), Łeba (XA66, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Rowy (XA35, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Sarbinowo Morskie (WA61, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Słowiński PN, I (XA46, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Słowiński PN, II (XA36, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Ustka, II (XA25, Gierlasiński G. et al. 2018b)

Podlasie
Mielnik (FD30, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Mazurskie
Susz (CE95, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Lis J.A. et al. 2012), Cisiny (CE03, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Dobrcz (CE00, Wrzesińska D. et al. 2013), Dolina Mirachowskiej Strugi (CF03, Ciechanowski M. et al. 2004), Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a), Zalesiczki (XA33, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871, Lis J.A. et al. 2012)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Hebda G. 2011, Lis J.A. et al. 2012), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Białowieska, I (FD94, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Trojan P. et al. 1994, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Hucisko, II (FB40, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Kosobudy (FB41, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1956a, Strawiński K. 1964a, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), rez. Nart (FB40, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Roztocze (Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Lis J.A. et al. 2012), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a, Strawiński K. 1964a, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Wschodnie
Biskupia Kopa, I (XR76, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Jarnołtówek (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Masyw Śnieżnika (XR36, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Zachodnie
Góry Stołowe (WR99, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b), Kamienna Góra (WS72, Teicher T. 1893, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Dolny
Ligota Wielka (XR49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Opole (YS01, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, I (XS46, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, Osobowice (XS36, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, Szczytniki (XS46, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, Wojnów (XS46, Polentz G. 1944, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Ligota Tworkowska (CA04, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), Pogorzyce (CA85, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Świerklaniec (CA59, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Wilkowice, I (CA48, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Zbrosławice (CA38, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Schilling P.S. 1844, Flor G. 1856, Schumacher F. 1911b, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. et al. 2012)

Tatry
Polana Rogoźniczańska (DV15, Lis B. et al. 2004, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Zwierzyniec (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków (DA24, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Okopy (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Krukowskiego (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Prądnik (DA25, Chłond D. et Gorczyca J. 2006)

Wyżyna Lubelska
Puławy (EB69, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Bogucice (DA79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Grabowiec (DA79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Lasków (DB41, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012)

Wzgórza Trzebnickie
Ose (XS89, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. et al. 2012)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.