STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Adelphocoris lineolatus




Beskid Wschodni
Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dobczyce (DA32, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Masyw Czantorii Wielkiej (CA40, Kędzior M. et al. 2012)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ustjanowa (FV17, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Mazowiecka
Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński G. et al. 2017), Dziekanów Leśny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gołotczyzna (DD74, Bilewicz-Pawińska T. 1976a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łomna (DD80, Bilewicz-Pawińska T. 1967, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Warszawa, I (EC08, Bilewicz-Pawińska T. 1982, Hałka-Wojciechowicz E. 1996, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zbroszki (DD93, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Sandomierska
Biłgoraj (FB20, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Szulczewski A. 1913, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Baranowo (XU21, Burdajewicz S. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Głogowiec (CC98, Korcz A. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Klęka (XT67, Miczyńska Z. et al. 1961, Obarski J. 1961, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kobylnica (XU41, Kasprowicz A. 1963), Kościan (XT17, Węgorek W. et Wilniusz Z. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018), Papowo Toruńskie (CD48, Cmoluch Z. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018), Plewiska (XU20, Korcz A. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poznań, Golęcin (XU20, Kasprowicz A. 1963), Poznań, I (XU30, Studziński A. et Małachowska D. 1973, Baranowski T. 1976, Korcz A. 1984a, Korcz A. 1986, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Raciborów (CC98, Korcz A. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Swarzędz, II (XU40, Studziński A. et Małachowska D. 1973, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tulce (XU40, Romankow W. et al. 1979, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turew (XT27, Trojan P. 1989), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963), Wierzonka (XU41, Kasprowicz A. 1963), Zduny (XT62, Studziński A. et Małachowska D. 1973, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018)

Pieniny
Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017)

Pobrzeże Bałtyku
Buniewice (VV88, Lis J.A. et Lis B. 1994b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Chrząszczewo (VV87, Lis J.A. et Lis B. 1994b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dołgie Małe (XA36, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdańsk (CF42, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdynia, Dąbrowa (CF33, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Karwia (CF27, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. 1992), Półwysep Helski, I (CF46, Brischke C.G.A. 1888, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puck (CF36, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rowy (XA35, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Smołdzino (XA45, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Stegna (CF72, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Świnoujście, Warszów (VV57, Lis J.A. 1992)

Podlasie
Biała Podlaska (FC46, Strawiński K. 1955a, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Chodów (EC88, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dawidowizna (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łuków (EC95, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Osowiec (FE02, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Radzyń (FC13, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Czerwone Bagno (FE13, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Siedlce, Sekuła (EC87, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ujrzanów (EC87, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Układek (FE13, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Włodawa (FC71, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wojtówstwo (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Piaseczna (FE13, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łężany (EE07, Ciepielewska D. et Kordan B. 1990, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962d, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sorkwity (EE06, Mikołajski M. 1961c, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tomaszkowo (DE65, Kordan B. et Ciepielewska D. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kalisz Pomorski (WV60, Herczek A. et Nakonieczny M. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Recz (WV30, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 2010a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Siadło Dolne (VV61, Wagner E. 1941a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Widuchowa (VU58, Wagner E. 1941a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Pomorze
(Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011, Hebda G. 2011), Hajnówka (FD74, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zwierzyniec, I (FD84, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Roztocze
Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Józefów (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Machnów (FA88, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Podlesie (FB22, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tomaszów Lubelski (FA79, Strawiński K. 1948, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b), Zamość (FB52, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Sudety Wschodnie
Dębowiec (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lipy k. Prudnika (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Radynia (XR95, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Trzebinia, I (XR87, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Sudety Zachodnie
Jawor (WS85, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamienna Góra (WS72, Teicher T. 1893, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szczawno Zdrój (WS82, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Dolny
Chrząstowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Gogolin (BA89, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krotoszyce (WS76, Polentz G. 1944, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Pawłowice Wielkie (WS86, Kania C. et al. 1976a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Stobrawa PK (XS83, Łęgowski D. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Strzegom (WS94, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrocisławice (XS06, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Złotoryja (WS66, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Górny
Babice (CA84, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dąb (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Katowice, Ochojec (CA56, Gorczyca J. et Herczek A. 1995, Gorczyca J. et Herczek A. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krasków (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ligota Dolna, I (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Ligota Dolna, II (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łosień (CA87, Klimaszewski S.M. et al. 1980a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Oleszka (BA99, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca J. et Herczek A. 1989, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Żabie Doły (CA57, Musik K. 2010), Strzemieszyce (CA87, Burski M. 2003, Burski M. et Herczek A. 2008, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Świerklaniec (CA59, Tomków M. 1977, Witrylak M. 1977, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk
(Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Tatry
Tatry (DV25, Nowicki M. 1867, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Chełm k. Krakowa (DA14, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kobylany (DA15, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraków, Lasotnia (DA14, Stobiecki S. 1915), Kraków, Mydlniki (DA24, Stobiecki S. 1915), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2004, Chłond D. et Gorczyca J. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a, Chłond D. et Gorczyca J. 2004, Chłond D. et Gorczyca J. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poręba, Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Radwanowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Tyniec (DA14, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zabierzów (DA15, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Lubelska
Abramowice (FB17, Strawiński K. 1948, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Chełm (FB76, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Felin (FB17, Ziarkiewicz T. 1976a, Ziarkiewicz T. 1976b), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gościeradów (EB63, Strawiński K. 1948, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Hrubieszów (GB03, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kijany (FB28, Strawiński K. 1948, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krasnystaw (FB55, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraśnik (EB84, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lubartów (FC10, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lublin, I (FB07, Strawiński K. 1955a, Ziarkiewicz T. 1957, Anasiewicz A. et Winiarska W. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puławy (EB69, Strawiński K. 1955a, Strawiński K. 1958b, Strawiński K. 1963, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 1998, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Rudnik (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szczekarków (FC10, Strawiński K. 1948, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1956c, Strawiński K. 1957b, Ziarkiewicz T. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wola Gałęzowska (FB04, Strawiński K. 1948, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrotków (FB07, Buczek D. 1956, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zemborzyce (FB07, Ziarkiewicz T. 1951, Buczek D. 1956, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Małopolska
Byczów (DA68, Taszakowski A. et al. 2016), Jędrzejów (DB41, Karczewski J. 1967), Łódź (CC93, Kowalczyk J.K. 1996), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Lis B. 2012), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zagórzyce (DA68, Taszakowski A. et al. 2016)

Wzgórza Trzebnickie
Głębowice (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Nieszkowice (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Smogorzówek (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.