STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Aneurus avenius


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 1 2 1 1 4 9 33



Beskid Wschodni
Bednarka, I (EV29, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bednarka, II (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bircza (FA00, Hebda G. et al. 2016b), Braniów (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Dolina Potoku Jamninka (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Królik Polski (EV58, Kubisz D. 1992), Las Karaszyn (FV18, Hebda G. et al. 2016b), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lisów (EA21, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Masyw Góry Kanasin (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Masyw Suchego Obycza (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Panieński Czub (EA80, Kotula B. 1890), Pogórze Przemyskie (FV08, Hebda G. et Mazur M.A. 2013), Rzepnik (EA51, Kubisz D. 1992), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Roztoka Wielka (DV97, Smreczyński S. 1954)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Strzebowiska (FV04, Hebda G. et al. 2016b), Ustrzyki Górne, I (FV24, Lis J.A. 1990c)

Nizina Sandomierska
Puszcza Niepołomicka, Hysne (DA54, Wojas T. 2019)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, Fordon, II (CD19, Hebda G. et Rutkowski T. 2018), Czarnowska Górka k. Czarnów (VU82, Hebda G. et Rutkowski T. 2015)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960), Międzyzdroje (VV67, Lis J.A. 1992)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN, I (FD94, Hebda G. 2011, Hebda G. et Gutowski J. 2019), Białowieża, I (FD94, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015), Puszcza Białowieska, I (FD94, Hałka-Wojciechowicz E. 1997), Topiło (FD73, Kubisz D. 1992)

Roztocze
rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a, Hebda G. et Przewoźny M. 2009), rez. Nart (FB40, Strawiński K. 1956a)

Sudety Wschodnie
L±dek Zdrój, II (XR37, Hebda G. et Zaj±c K. 2013), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012)

¦l±sk Dolny
Brzeg (XS73, Gierlasiński G. et Regner J. 2018a, Gierlasiński G. et al. 2019b), Oława (XS64, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015, Gierlasiński G. et al. 2019b), Suchy Bór (BB91, Hebda G. et al. 2016b), ¦miechowice (XS84, Gierlasiński G. et al. 2019b), Wójcice, I (XS75, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015)

¦l±sk Górny
Brynek (CA39, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015, Gierlasiński G. et al. 2019b), Chałupki (CA03, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015), Katowice, III (CA66, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015), Katowice, Las Murckowski (CA56, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Puszcza Dulowska (CA95, Wojas T. 2019), rez. Łężczok (CA05, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Czyżyny (DA24, Gierlasiński G. et al. 2019b)

Wyżyna Lubelska
Rudka k. Chełma (FB66, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2006a)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.