STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Anthocoris gallarumulmi


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
5 5 21 2 3



Beskid Wschodni
Krościenko (FV28, Smreczyński S. 1906b), Przemyśl, Winna Góra (FA21, Smreczyński S. 1908a), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1906b), Tuchów (EA02, Smreczyński S. 1954)

Beskid Zachodni
Janowice (DA82, Stobiecki S. 1915), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b)

Kotlina Nowotarska
Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1954)

Nizina Mazowiecka
Hermanów (DC58, Smreczyński S. 1954), rez. Młochowski Łęg (DC86, Hałka-Wojciechowicz E. 1997), Teresin (DC58, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Łęczyca, I (CC76, Smreczyński S. 1954), Poznań, I (XU30, Kasprowicz A. 1963, Korcz A. 1967, Korcz A. 2000)

Pobrzeże Bałtyku
Kluki (XA56, Korcz A. 2003), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN, I (FD94, Strawiński K. 1956b), Białowieża, I (FD94, Piasecka J. 1969)

Roztocze
rez. Nart (FB40, Strawiński K. 1956a), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a)

Sudety Zachodnie
Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b)

Śląsk Dolny
Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Malczyce (XS07, Scholz M.F.R. 1931), Sępów (WS65, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Wojnów (XS46, Polentz G. 1944)

Tatry
Dolina za Bramką (DV25, Smreczyński S. 1954), Kuźnice (DV25, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Las Wolski (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Ogród Botaniczny (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Park Jordana (DA24, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Lubelska
Lublin, I (FB07, Piasecka J. 1969), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
Iwaniska (EB12, Piasecka J. 1969), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.