STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Aradus cinnamomeus




Beskid Wschodni
Ostrów (FA21, Lis J.A. 1990c), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990c)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990c), Czchów (DA71, Kubisz D. 1992), Głogoczów (DA12, Lis J.A. 1990c), Gruszów (DA42, Smreczyński S. 1910b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990c), Izdebnik (DA12, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990c), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. 1990c), Melsztyn (DA62, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Pawlikowice (DA33, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Wierchomla (DV87, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c)

Dolny Śląsk
Nieszkowice (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. 1990c), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. 1990c), Uroczysko Przylaski (DB94, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. 1990c)

Nizina Mazowiecka
Skierniewice (DC45, Mokrzecki Z. 1928, Dobrowolski M. et Popowska-Nowak E. 1999)

Nizina Sandomierska
Kozłów, II (EA34, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990c), Stalowa Wola (EB70, Strawiński K. et Surmacz W. 1966, Lis J.A. 1990c), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. 1990c), Bydgoszcz, II (CD09, Hebda G. et al. 2016b), Czarnowska Górka k. Czarnów (VU82, Hebda G. et Rutkowski T. 2015), Dębice, II (CD62, Strawiński K. 1925, Lis J.A. 1990c), Janowiec Wielkopolski (XU64, Schumacher F. 1913b, Lis J.A. 1990c), Kobylnica (XU41, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990c), Kościan (XT17, Strawiński K. 1939, Lis J.A. 1990c), Łęczyca (CC76, Smreczyński S. 1954), Nowogród Bobrzański, I (WT13, Hebda G. et al. 2016b), Nowy Tomyśl (WT79, Strawiński K. 1939, Lis J.A. 1990c), Powiat Górecki (XT02, Gudewill A. 1904), Poznań, I (XU30, Strawiński K. 1925, Mokrzecki Z. 1928, Strawiński K. 1936, Strawiński K. 1939, Lis J.A. 1990c), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994), Szubin (XU87, Strawiński K. 1939, Lis J.A. 1990c), Toruń (CD37, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c), Wągrowiec (XU45, Strawiński K. 1939, Lis J.A. 1990c), Wielkopolski PN (XT29, Hebda G. et al. 2016b)

Pobrzeże Bałtyku
Choczewo (XA86, Burzyński J. 1971, Lis J.A. 1990c), Czołpino (XA46, Korcz A. 2003), Gdańsk, I (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990c), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008), rez. Słowińskie Błota (WA92, Gierlasiński G. et al. 2018b), Rowy (XA35, Korcz A. 2003), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003)

Podlasie
Knyszyn (FE20, Borkowski W. 1923, Lis J.A. 1990c), Wisznice (CF54, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b, Lis J.A. 1990c), Augustów (FE36, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c), Błędowo (EF21, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990c), Jezioro Wigry (FE38, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c), Leśnictwo Dylewo (ED29, Hebda G. et al. 2016b), Olsztyn, I (DE65, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990c)

Pojezierze Pomorskie
Biały Zdrój (WV60, Hebda G. et al. 2016b), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis J.A. 1990c, Lis B. 2010a), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990c)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990c), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c), Hajnówka (FD74, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015), Starzyna (FD73, Strawiński K. 1925, Lis J.A. 1990c)

Roztocze
Gorajec (FB31, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990c), Hamernia (FA59, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990c), Józefów, I (FA49, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990c), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Nowiny (FA59, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990c), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a, Lis J.A. 1990c), Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990c), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990c), Zwierzyniec, Wygwizdów (FB30, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990c)

Śląsk Dolny
Suchy Bór (BB91, Lis B. et Lis J.A. 2009), Wrocław, Osobowice (XS36, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Górny
Brusiek (CB40, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015), Brynek (CA39, Hebda G. et al. 2016b), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Katowice, I (CA56, Schnaider Z. 1968, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. 1990c), Katowice, Murcki (CA56, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Libiąż (CA75, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Polanka Wielka (CA73, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Pustynia Błędowska (CA97, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), Świerklaniec (CA59, Schnaider Z. 1968, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1987b, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Częstochowa (CB63, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Kraków, Mydlniki (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990c), Kraków, Park Twardowskiego (DA14, Smreczyński S. 1954, Kubisz D. 1992), Kraków, Podgórki (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Ogrodzieniec (CA98, Lis J.A. 1990c), Rabsztyn, II (DA07, Kubisz D. 1992)

Wyżyna Lubelska
Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Lis J.A. 1990c), Kazimierz Dolny (EB68, Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis J.A. 1990c), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. 1990c), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1963), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. 1990c), Puławy (EB69, Mokrzecki Z. 1928), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Lis J.A. 1990c), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
Biała (Strawiński K. 1925, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990c), Sobków (DB61, Lis J.A. 1990c)

Wzgórza Trzebnickie
Ostrzeszów, okolice (YS09, Lis J.A. et Lis B. 1997)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.