STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Aradus depressus




Beskid Wschodni
Barwinek (EV57, Kubisz D. 1992), Bircza (FA00, Hebda G. et al. 2016b), Braniów (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Dolina Potoku Jamninka (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Las Karaszyn (FV18, Hebda G. et al. 2016b), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Masyw Góry Kanasin (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Masyw Suchego Obycza (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Ostrów (FA21, Lis J.A. 1990c), Pacław (FV29, Hebda G. et al. 2016b), Pasmo Działu, Kiczora (FV19, Hebda G. et al. 2016b), Prałkowce (FA21, Lis J.A. 1990c), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990c), Węgierka (FA12, Nowicki M. 1868, Lis J.A. 1990c), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Żupa (FV18, Hebda G. et al. 2016b)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Krynica, Kopciowa (DV97, Kubisz D. 1992), Lipie k. Nowego Sącza (DA80, Smreczyński S. 1954), Młodów (DV77, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990c), Podłęże (DA44, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Roztoka (DA82, Kubisz D. 1992), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990c), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017), Wierzbanowa (DA31, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. 1990c), Wojkowa (DV96, Kubisz D. 1992)

Bieszczady
Dołżyca (EV95, Hebda G. et al. 2016b)

Góry Świętokrzyskie
Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. 1990c), Święty Krzyż (EB03, Hebda G. et al. 2016b)

Nizina Mazowiecka
Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński G. et al. 2017), Łomna (DD80, Lis J.A. 1990c), Marysinek (DC68, Lis J.A. 1990c), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Lis J.A. 1990c), Warszawa, Radość (EC18, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Zalesie Górne (EC06, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c)

Nizina Sandomierska
Ispina (DA55, Kubisz D. 1992), Lipie (EA69, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Tarnów (DA93, Lis J.A. 1990c)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, I (BD99, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. 1990c), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c), Gołuchów (YT04, Hebda G. et al. 2016b), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Łopienno (XU64, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. 1990c), Poznań, Malta (XU30, Hebda G. et al. 2016b), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990c), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994), Skoki (XU43, Hebda G. et al. 2016b), Szkurłaty (CC03, Hebda G. et al. 2016b), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990c), Lędowo (XA14, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990c), Lubin, II (VV66, Lis J.A. 1992)

Podlasie
Kopna Góra (FE60, Kubisz D. 1992), Osowa, Lasy Sobiborskie (FC70, Hebda G. et al. 2016b)

Pojezierze Mazurskie
Leśnictwo Dylewo (ED29, Hebda G. et al. 2016b), Zdrużno (EE34, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990c), Zimna (EE42, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990c)

Pojezierze Pomorskie
Piła, I (XV82, Lis B. et Lis J.A. 2009), Szczecin, Podjuchy (VV71, Lis J.A. 1990c)

Pomorze
(Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990c, Hebda G. 2011), Białowieża, I (FD94, Hebda G. 2011), Olemburski Tryb (FD83, Hebda G. et al. 2016b), Puszcza Białowieska, I (FD94, Kubisz D. 1992, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Roztocze
Florianka (FB40, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. 1990c), rez. Jarugi (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Sołokija (FA78, Kubisz D. 1992)

Sudety Wschodnie
Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Hebda G. et Lis B. 2007), Lądek Zdrój, II (XR37, Zając K. 2016)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c), Jawor (WS85, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c), Kowary (WS52, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c), Wielka Sowa (XS01, Lis J.A. 1990c)

Śląsk Dolny
Bielawa (XS11, Hebda G. et al. 2016b), Brzeg (XS73, Gierlasiński G. et Regner J. 2018), Dunino (WS76, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c), Leszczyna (WS65, Scholz M.F.R. 1931, Scholz M.F.R. 1933, Lis J.A. 1990c), Miękinia (XS27, Lis J.A. 1990c), Opole (YS01, Lis B. et Lis J.A. 2009), Otmuchów (XR59, Nowotny H. 1930, Lis J.A. 1990c), Pątnów Legnicki (WS67, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c), Suchy Bór (BB91, Lis B. et Lis J.A. 2009), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c), Wrocław, Leśnica (XS36, Scholz M.F.R. 1931), Zimna Woda (WS78, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990c)

Śląsk Górny
Brynek (CA39, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, I (CA58, Nowotny H. 1930, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chorzów (CA57, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Dąbrowa Miejska (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990c), Kędzierzyn-Koźle (CA08, Hebda G. et al. 2016b), Lubliniec (CB31, Lis B. et Lis J.A. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Piekary Śląskie (CA58, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015), Zawadzkie (CB21, Lis J.A. 1990c, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Lis J.A. 1990c)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czatkowice (DA05, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990c), Częstochowa (CB63, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015), Dębnik (CB64, Nowotny H. 1930, Lis J.A. 1990c), Kraków, Bielany (DA14, Nowicki M. 1868, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990c), Kraków, Dębniki (DA14, Lis J.A. 1990c), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990c), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Kraków, Sikornik (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990c), Rudawa (DA05, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990c), Zwierzyniec Trzeci (CB44, Taszakowski A. et Szczepański W. 2015)

Wyżyna Lubelska
Leśnictwo Skoki (EC60, Hebda G. et al. 2016b), Puławy (EB69, Lis J.A. 1990c), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990c), Witków (GB01, Kubisz D. 1992)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990c), Tunel (DA28, Kubisz D. 1992)

Wzgórza Trzebnickie
Ostrzeszów, okolice (YS09, Lis J.A. et Lis B. 1997), Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990c)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.