STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Capsodes gothicus




Beskid Wschodni
Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1908a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Bochnia (DA53, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Buczkowice (CA51, Lis B. et Dubiel G. 2013), Ptaszkowa (DV99, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rytro (DV78, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Bieszczady
Jawornik (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Połonina Wielka Rawka (FV13, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rzepedź (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turzańsk (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ustrzyki Górne, I (FV24, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Mazowiecka
Brwilno (DD02, Abraszewska-Kowalczyk A. et Kowalczyk J.K. 2002), Warszawa, I (EC08, Bilewicz-Pawińska T. 1982, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Sandomierska
Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Głogów (WT72, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Plewiska (XU20, Korcz A. 1998, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Strykowo (XT18, Korcz A. 1998, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pobrzeże Bałtyku
Dołgie Małe (XA36, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdańsk (CF42, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sławno (XA02, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Podlasie
Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Czerwone Bagno (FE13, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Układek (FE13, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Mazurskie
Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Pomorskie
Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Białowieża, I (FD94, Smreczyński S. 1954, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011, Hebda G. 2011), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994)

Roztocze
Górecko Stare (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Józefów (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kąty (FB41, Strawiński K. 1956a, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Korhynie (FA78, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Sudety Wschodnie
Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Łąka Prudnicka (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Skałki Karolinki (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Sudety Zachodnie
Jedlina Zdrój (WS92, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szczawno Zdrój (WS82, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Dolny
Gogolin (BA89, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Stobrawa PK (XS83, Łęgowski D. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Środa Śląska (XS16, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Złotoryja (WS66, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Górny
Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Oleszka (BA99, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Przezchlebie (CA38, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca J. et Herczek A. 1989, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Strzemieszyce (CA87, Burski M. 2003, Burski M. et Herczek A. 2008, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Świerklaniec (CA59, Lis J.A. 1987b, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poręba, Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Skała Jonaszówka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009)

Wyżyna Lubelska
Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Płotycze (FB89, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Podgórz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1957b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Małopolska
Kruszewiec (DB59, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Leszczyny (DB87, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pińczów (DA69, Herczek A. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tuszyn (CC91, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zagórzyce (DA68, Taszakowski A. et al. 2016)

Wzgórza Trzebnickie
Ozorowice (XS37, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Piotrkowiczki (XS48, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.