STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Capsodes gothicus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 2 9 4 6 11 17 45 63



Beskid Wschodni
Bartne, I (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bartne, II (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bednarka, I (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bednarka, II (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Jaśliska (EV57, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Mrukowa (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1908a)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Bochnia (DA53, Smreczyński S. 1954), Buczkowice (CA51, Lis B. et Dubiel G. 2013), Ptaszkowa (DV99, Stobiecki S. 1915), Rytro (DV78, Smreczyński S. 1954)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Jawornik (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Rzepedź (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Turzańsk (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Wielka Rawka (FV13, Gorczyca J. et Herczek A. 1988)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865)

Nizina Mazowiecka
Brwilno (DD02, Abraszewska-Kowalczyk A. et Kowalczyk J.K. 2002), Konstancin-Jeziorna (EC07, Gierlasiński G. et al. 2019b), Warszawa, I (EC08, Bilewicz-Pawińska T. 1982)

Nizina Sandomierska
Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b), Głogów (WT72, Assmann A. 1854), Grabin (WT17, Gierlasiński G. et al. 2019b), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Łagów, I (WT19, Gierlasiński G. et al. 2019b), Plewiska (XU20, Korcz A. 1998), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994), Raków, I (WT19, Gierlasiński G. et al. 2019b), Strykowo (XT18, Korcz A. 1998), Taczanów (XT84, Gierlasiński G. et al. 2018a), Wielowieś, I (WU20, Gierlasiński G. et al. 2019b), Zielona Góra (WT35, Gierlasiński G. et al. 2019b)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960), Kluki (XA56, Korcz A. 2003), Sławno (XA02, Karl O. 1935), Słowiński PN, II (XA36, Korcz A. 2003)

Podlasie
Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a), rez. Czerwone Bagno, I (FE13, Lis J.A. et al. 1995), Układek (FE13, Lis J.A. et al. 1995)

Pojezierze Mazurskie
Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a)

Pojezierze Pomorskie
Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995)

Pomorze
(Wagner E. 1941a, Stichel W. 1956)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1933)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN, I (FD94, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001), Białowieża, I (FD94, Smreczyński S. 1954, Strawiński K. 1956b, Hebda G. 2011), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994)

Roztocze
(Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993), Górecko Stare (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Józefów, I (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Kąty, I (FB41, Strawiński K. 1956a, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Korhynie (FA78, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a)

Sudety Wschodnie
Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Łąka Prudnicka (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007), Skałki Karolinki (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Sudety Zachodnie
Jedlina Zdrój (WS92, Assmann A. 1854), Szczawno Zdrój (WS82, Assmann A. 1854)

Śląsk Dolny
Gogolin (BA89, Hebda G. 2006), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Jagodzin (WS19, Gierlasiński G. et al. 2019b), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Stobrawa PK (XS83, Łęgowski D. 2009), Środa Śląska (XS16, Lanzke A. et Polentz G. 1942), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854), Złotoryja (WS66, Lanzke A. et Polentz G. 1942)

Śląsk Górny
Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. 1989b), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005), Oleszka (BA99, Hebda G. 2006), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), Przezchlebie (CA38, Lis J.A. 1989b), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1994, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), Strzemieszyce (CA87, Burski M. 2003, Burski M. et Herczek A. 2008), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006), Świerklaniec (CA59, Lis J.A. 1987b), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Scholz M.F.R. 1931, Stichel W. 1933)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Ojcowski PN, Poręba (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Jonaszówka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca J. et Herczek A. 1989)

Wyżyna Lubelska
Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984), Płotycze (FB89, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988), Podgórz (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984), Turka (FB18, Lechowski L. 1984), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1957b), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958)

Wyżyna Małopolska
Kruszewiec (DB59, Strawiński K. 1936), Leszczyny (DB87, Strawiński K. 1936), Łódź, Ogród Botaniczny (CC93, Gierlasiński G. et al. 2019b), Pińczów (DA69, Herczek A. 1987), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959), Tuszyn (CC91, Strawiński K. 1936), Zagórzyce (DA68, Taszakowski A. et al. 2016)

Wzgórza Trzebnickie
Kuraszków (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Morzęcin Mały (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Oborniki Śląskie (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Ozorowice (XS37, Assmann A. 1854), Piotrkowiczki (XS48, Assmann A. 1854, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Rościsławice (XS28, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Węgrzynów (XS48, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Wilczyn (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.