STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Catoplatus fabricii




Beskid Wschodni
Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Posada Leska (EV98, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977)

Beskid Zachodni
Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. 1996), Posadowa (DA80, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Stary S±cz (DV79, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Tarnica (FV23, Lis B. 1996), Ustjanowa (FV17, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977)

Kotlina Nowotarska
Poronin (DV26, Smreczyński S. 1954)

Nizina Mazowiecka
Warszawa, I (EC08, Pericart J. 1983, Lis B. 1996)

Nizina Sandomierska
Starzawa (FA42, Kotula B. 1890, Lis B. 1996)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Głogów (WT72, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Lis B. 1996)

Podlasie
Wohyń (FC23, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996)

Pojezierze Mazurskie
Błędowo (EF21, Stichel W. 1960, Lis B. 1996), Tomaszkowo (DE65, Mikołajski M. 1961c, Lis B. 1996)

Pojezierze Pomorskie
rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Hedicke H. et Michalk O. 1936, Lis B. 1996, Lis B. 2010a), Szczecin (VV71, Lis B. 1996)

Prusy Wschodnie
(Stichel W. 1956, Lis B. 1996)

Prusy
(Stichel W. 1933, Lis B. 1996)

Roztocze
Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. 1996), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis B. 1996), Zaburze (FB32, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996)

Sudety Wschodnie
Konradów (XR27, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. 1996)

Sudety Zachodnie
Staniszów (WS53, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Szczawno Zdrój (WS82, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Szklarska Poręba (WS33, Lis B. 1996)

¦l±sk Dolny
Chrz±stowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Przedmo¶cie (WT82, Scholz M.F.R. 1931), Wrocisławice (XS06, Lis B. 1996), Wrocław, I (XS46, Polentz G. 1943, Lis B. 1996)

¦l±sk Górny
Chełmek (CA75, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

¦l±sk
(Stichel W. 1933, Lis B. 1996)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Cmentarz Rakowicki (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Podgórki (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Tyniec (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Kraków, Zwierzyniec (DA14, Smreczyński S. 1954), Ujazd, II (DA15, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis B. 1996), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Lis B. 1996), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis B. 1996), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000)

Wyżyna Małopolska
Krzyżanowice (DA68, Lis B. 1996)

Wzgórza Trzebnickie
Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854, Lis B. 1996)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.