STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Chlorochroa juniperina


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 4 9 14 25 14 38 15 8



Beskid Wschodni
Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954), Góra Karczmarowa (FA11, Kotula B. 1890), Łętownia (FA21, Kotula B. 1890), Prałkowce (FA21, Kotula B. 1890)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Borzęta (DA22, Smreczyński S. 1954), Dobroniów (DA41, Stobiecki S. 1915), Głogoczów (DA12, Stobiecki S. 1915), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b), Gruszów (DA42, Lis J.A. 1990a), Jele¶nia (CA70, Smreczyński S. 1954), Kasina Wielka (DA30, Lis J.A. 1990a), Koziniec (CA92, Lis J.A. 1990a), Krynica (DV97, Smreczyński S. 1954), Krzyszkowice (DA22, Nowicki M. 1868), Lachowice (CA90, Smreczyński S. 1954), Lipie k. Nowego S±cza (DA80, Stobiecki S. 1915), Niedźwiedź, I (DV39, Lis J.A. 1990a), Obidowa (DV28, Stobiecki S. 1915), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915), Poręba Wielka (DV39, Lis J.A. 1990a), Trzeme¶nia (DA21, Stobiecki S. 1915), Żegiestów (DV87, Smreczyński S. 1954)

Góry ¦więtokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, I (DV27, Smreczyński S. 1954), Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1954)

Nizina Mazowiecka
Kozienice (EC31, Lis J.A. 1990a), Małkinia (ED63, Smreczyński S. 1954), Pogorzel (EC27, Draber-Mońko A. 1957), Sewerynów (EC21, Lis J.A. 1990a), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936), Strumiany (DC67, Smreczyński S. 1954), ¦ródborów (EC27, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, I (BD99, Szulczewski A. 1913), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Szreniawa (XT29, Kasprowicz A. 1963)

Pieniny
Nowa Góra (DV57, Lis J.A. 1990a), Pieniny (DV57, Smreczyński S. 1954)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960), Hel (CF55, Smreczyński S. 1954), Ostrowo (CF27, Smreczyński S. 1954), Rowy (XA35, Korcz A. 2003)

Podlasie
Rafałówka (FD58, Strawiński K. 1936)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901), Bruskowskie Bagno (XA24, Karl O. 1935), rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Greiner J. 1930), Szczecin (VV71, Schmidt E. 1928)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN, I (FD94, Strawiński K. 1949), Hajnówka (FD74, Strawiński K. 1956b), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994), Zwierzyniec, I (FD84, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
(Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993), Hamernia (FA59, Strawiński K. 1956a), Kosobudy (FB41, Strawiński K. 1956a), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a), Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a)

Sudety Zachodnie
Cieplice ¦l±skie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854), Góra Witosza (WS53, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Szklarska Poręba (WS33, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Dolny
Wrocław, I (XS46, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886), Katowice, II (CA57, Lis B. et Lis J.A. 2009), Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954)

¦l±sk
(Weigel J.A.V. 1806, Schilling P.S. 1844, Flor G. 1856, Schumacher F. 1911a)

Tatry
(DV25, Łomnicki M. 1882), Dolina Białego (DV25, Lis J.A. 1990a), Toporowa Cyrhla (DV26, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Bolechowice (DA15, Smreczyński S. 1906b), Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915), Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b), Jerzmanowice (DA06, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868, Łomnicki M. 1882, Stobiecki S. 1886), Mirów k. Częstochowy (CB73, Lis B. et Lis J.A. 2009), Przeginia Duchowna (DA04, Stobiecki S. 1915), Radwanowice (DA05, Smreczyński S. 1906b), Rz±ska (DA15, Smreczyński S. 1954), Tyniec (DA14, Smreczyński S. 1906b), Zabierzów (DA15, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Lubelska
Chełm (FB76, Smreczyński S. 1906b), Okale (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971), PK Lasy Janowskie, Jastkowice (EB70, Lis B. et Lis J.A. 2009), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a), Wronów (EC70, Strawiński K. 1963), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971)

Wyżyna Małopolska
Chęciny (DB62, Lis J.A. 1990a), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a), rez. Murawy Dobromierskie (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959), Spała (DC30, Strawiński K. 1936)

Wzgórza Trzebnickie
Malin (XS47, Assmann A. 1854), Skarszyn (XS58, Scholtz H. 1847)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.