START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Chlorochroa pinicola


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 2 5 10 7 7 15 29



Beskid Wschodni
Przemy¶l, Winna Góra (FA21, Kotula 1890)

Beskid Zachodni
Borzęta (DA22, Smreczyński 1954), Lubień (DA20, Gierlasiński et al. 2020a), Wierchomla (DV87, Stobiecki 1915)

Galicja Zachodnia
(Łomnicki 1882)

Galicja
(Nowicki 1864)

Nizina Mazowiecka
Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa et Lechowski 1993), Warszawa, Bielany (DC99, Gierlasiński et al. 2020a), Zaborówek (DC79, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Damienice (DA53, Tomków 1977), Kidałowice (FA23, Stobiecki 1915), Kłaj (DA53, Stobiecki 1915, Smreczyński 1954), Puszcza Niepołomicka, II (DA54, Gierlasiński et al. 2020a), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski et Smardzewska-Gruszczak 1998)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Gołuchów (YT04, Gierlasiński et al. 2018a), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski 1908), Jezioro Kałek, II (WT18, Gierlasiński et al. 2019b), Józefów, II (XT96, Gierlasiński et al. 2018a), Kamieniec, I (XU89, Gierlasiński et al. 2020a), Kunowice, I (VT79, Gierlasiński et al. 2020a), Piła, II (YT05, Gierlasiński et al. 2018a), Pleszew (XT95, Gierlasiński et al. 2018a), Poznań, I (XU30, Korcz 2000), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka 1994), Zawady (XT95, Gierlasiński et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński et al. 2018b), Gdańsk, I (CF42, Brischke 1871, Stichel 1956), Góra Rowokół (XA45, Korcz 2003), Rowy (XA35, Korcz 2003), Słowiński PN, I (XA46, Korcz 2003), Słowiński PN, II (XA36, Korcz 2003)

Pojezierze Mazurskie
Napiwoda (DE61, Mikołajski 1962c)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Gierlasiński et al. 2019b), Goleniów (VV83, Schmidt 1928), Szczecin, Zaborsko (WU09, Schmidt 1928), Szczecin (VV71, Schmidt 1928), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski 2013a)

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska, I (FD94, Cmoluchowa et Lechowski 1993, Trojan et al. 1994)

Roztocze
Komodzianka (FB21, Strawiński 1956a), Krasnobród (FB50, Strawiński 1956a)

Sudety Zachodnie
Górzec (WS75, Scholz 1931), Kamienna Góra (WS72, Teicher 1893)

¦l±sk Dolny
Gogolin (BA89, Lis J.A. 1990a), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz et Czaja 2006), Opole (YS01, Lis B. et Lis J.A. 2009), Suchy Bór (BB91, Lis B. et Lis J.A. 2009)

¦l±sk Górny
Bukowica (CA84, Stobiecki 1886), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b), Gliwice, Łabędy (CA38, Lis J.A. 1989b), Katowice, I (CA56, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gierlasiński et al. 2020a), Racibórz (CA05, Scholtz 1847), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond et al. 2005), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1990a), ¦wierklaniec (CA59, Tomków 1977, Lis J.A. 1987a), Turawa (BB92, Konciała et Lis B. 2013)

¦l±sk
(Schumacher 1911b, Schumacher 1912a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński 1906b), Kraków, Podgórki (DA14, Smreczyński 1954), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński 1906b), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki 1915), Posada (CA97, Gierlasiński et al. 2020a), Przedmo¶ć, II (CB26, Noga et Lis B. 2015), Zabierzów (DA15, Smreczyński 1906b)

Wyżyna Lubelska
PK Lasy Janowskie, Jastkowice (EB70, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Wyżyna Małopolska
Grotniki (CC85, Gierlasiński et al. 2020a), P±gowiec (EB01, Gierlasiński et al. 2020a), Ruda Pabianicka (CC92, Lis J.A. 1990a)

Wzgórza Trzebnickie
Węglewice (CB09, Lis J.A. et Lis B. 1997)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.