STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Dictyla convergens




Beskid Wschodni
Bircza (FA00, Smreczyński S. 1908a, Lis B. 1996), Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Pleśna (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1908a, Lis B. 1996), Tuchów (EA02, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Beskid Zachodni
Andrychów (CA82, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Barania Góra (CV59, Lis B. 1996), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Brzesko (DA73, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Cieszyn (CA21, Lis B. 1996), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Łomnica (DV87, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Mszana Dolna (DA30, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. 1996), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. 1996), Rabka (DV29, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Rytro (DV78, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Góry Świętokrzyskie
Czarny Las (DB93, Strawiński K. 1962a, Lis B. 1996)

Nizina Mazowiecka
Otwock (EC27, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Zegrze (ED01, Lis B. 1996)

Nizina Sandomierska
rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998), Zaleszany (EB61, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Szulczewski A. 1913, Lis B. 1996), Brudzyń (XU65, Schumacher F. 1913b, Lis B. 1996), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Gorzewo (XU64, Schumacher F. 1913b, Lis B. 1996), Janowiec Wielkopolski (XU64, Schumacher F. 1913b, Lis B. 1996), Łęczyca (CC76, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Poznań, I (XU30, Stichel W. 1933, Lis B. 1996)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk (CF42, Stichel W. 1960, Lis B. 1996), Jastrzębia Góra, I (CF28, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Karpinka (VV88, Schmidt E. 1928, Lis B. 1996), Wielka Wieś (CF37, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Wolin (VV67, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Podlasie
Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Lis B. 1996), Sosnowica (FC40, Strawiński K. 1965a, Lis B. 1996)

Pojezierze Mazurskie
Olsztyn, Kortowo (DE65, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1962d, Lis B. 1996)

Pojezierze Pomorskie
Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Lis B. 1996)

Prusy Wschodnie
(Stichel W. 1956, Lis B. 1996)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1933, Lis B. 1996)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Lis B. 1996), Białowieża, I (FD94, Lis B. 1996)

Roztocze
Hamernia (FA59, Tenenbaum S. 1921, Lis B. 1996), rez. Nart (FB40, Tenenbaum S. 1921, Lis B. 1996), Zwierzyniec, II (FB30, Tenenbaum S. 1921, Lis B. 1996)

Sudety Wschodnie
Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Karkonosze (WS53, Stichel W. 1923, Lis B. 1996)

Śląsk Dolny
Kwietno (XS07, Lis B. 1996), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Lubin, I (WS89, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Wrocław, I (XS46, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996)

Śląsk Górny
Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Gliwice, Łabędy (CA38, Lis B. 1996), Gliwice (CA37, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Potępa (CB30, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a), rez. Łężczok (CA05, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Śląsk
(Stichel W. 1933, Lis B. 1996)

Tatry
Tatry (DV25, Lis B. 1996)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Kraków, Lasotnia (DA14, Lis B. 1996), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Kraków (DA24, Łomnicki M. 1882, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis B. 1996), Horodło (KS94, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Lis B. 1996), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Lis B. 1996), Zaklików (EB72, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Lis B. 1996)

Wyżyna Małopolska
Pińczów (DA69, Lis B. 1996)

Wzgórza Trzebnickie
Mienice (XS38, Assmann A. 1854, Lis B. 1996), Rościsławice (XS28, Assmann A. 1854, Lis B. 1996), Skarszyn (XS58, Schilling P.S. 1827a, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. 1996)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.