STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Elasmostethus interstinctus




Beskid Wschodni
Bednarka, II (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Chyrowa (EV48, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Dobroniów (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Janowice (DA82, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Przydonica (DA80, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Rabka (DV29, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Baligród (EV96, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Komańcza (EV76, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Mchawa (EV96, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977, Lis J.A. et al. 2012)

Góry Świętokrzyskie
Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. et al. 2012)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, II (DV26, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński G. et al. 2017), Kampinos (DC69, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Otwock (EC27, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Lis J.A. et al. 2012), rez. Młochowski Łęg (DC86, Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Lis J.A. et al. 2012), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Warszawa, I (EC08, Hałka-Wojciechowicz E. 1996)

Nizina Sandomierska
rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Lis J.A. et al. 2012), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Gołuchów (YT04, Gierlasiński G. et al. 2018a), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis J.A. et al. 2012), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018a), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Ruda Milicka (XT51, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Szadek (CC14, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012)

Pieniny
Góry Pieniny (DV57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Krościenko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Pobrzeże Bałtyku
Ciemińskie Błota (XA55, Korcz A. 2003), Czołpino (XA46, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Dąbki (WA82, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Dziwna (VV88, Lis J.A. 1992, Lis J.A. et al. 2012), Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdańsk, I (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Grębowo (VV97, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008, Lis J.A. et al. 2012), Jastrzębia Góra, I (CF28, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Modlinek (XA14, Gierlasiński G. et al. 2018b), Pęplino (XA24, Gierlasiński G. et al. 2018b), Puck (CF36, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), rez. Słowińskie Błota (WA92, Gierlasiński G. et al. 2018b), Rowy (XA35, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Słowiński PN, II (XA36, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Smołdzino (XA45, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Wielichowo (XA24, Gierlasiński G. et al. 2018b)

Podlasie
Downary Plac (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Wólka Nadbużna (FD20, Jędryczkowski W. 2010)

Pojezierze Mazurskie
Czerwony Dwór (EE79, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Popielno (EE45, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Lis J.A. et al. 2012), Cisiny (CE03, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Recz (WV30, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Szczecin (VV71, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871, Lis J.A. et al. 2012)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Lis J.A. et al. 2012), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Białowieska, I (FD94, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Trojan P. et al. 1994, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Hosznia Ordynacka (FB22, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Kosobudy (FB41, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Tarnawa (FB13, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Wschodnie
Biskupia Kopa, II (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Lis J.A. et al. 2012), Dębowiec (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Jarnołtówek (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Kąty Bystrzyckie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Kłodzko (XR18, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012), Średnia Kopa (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Głuszyca (WS91, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Jawor (WS85, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b), Kamienna Góra (WS72, Teicher T. 1893, Lis J.A. et al. 2012), Masyw Szrenicy (WS32, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Suchawa (WS82, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Szczawno Zdrój (WS82, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Dolny
Bardo Śląskie (XR29, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Gorzucha (XS65, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Kobiela (XS60, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Ligota Wielka (XR49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Złotoryja (WS66, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Górny
Gliwice (CA37, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Kędzierzyn-Koźle (CA08, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Ligota Dolna, II (BA99, Lis B. et Lis J.A. 2009), Miedary (CA49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Orzesze (CA45, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), Płaza (CA95, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Żabie Doły (CA57, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Musik K. 2010, Lis J.A. et al. 2012), Świerklaniec (CA59, Chłodny J. 1978, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Zagórze (CA84, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Zgoń (CA45, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk
(Schilling P.S. 1844, Flor G. 1856, Schumacher F. 1911b, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. et al. 2012)

Tatry
Boczań (DV25, Smreczyński S. 1908a, Lis J.A. et al. 2012), Dolina Białego (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Dolina Kościeliska (DV15, Lis B. et al. 2004, Lis J.A. et al. 2012), Dolina ku Dziurze (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Bobrowa (CB35, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Płaszów (DA34, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868, Łomnicki M. 1882, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Ojcowski PN, Góra Chełmowa (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Waga A. 1857, Chłond D. et Gorczyca J. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Ojcowski PN, Polana Goplana (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Prądnik (DA25, Chłond D. et Gorczyca J. 2006), Szczyglice (DA15, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Lubelska
Felin (FB17, Ziarkiewicz T. 1976a, Lis J.A. et al. 2012), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bachus (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1990, Lis J.A. et al. 2012), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Dębina, I (DA69, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Lubiaszów (DB29, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Lubochnia (DC31, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Ruda Pabianicka (CC92, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012)

Wzgórza Trzebnickie
Kotowice (XS37, Polentz G. 1943, Lis J.A. et al. 2012)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.