STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Elasmucha grisea




Beskid Wschodni
Ciężkowice (DA91, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Przemyśl, Wzniesienie (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis J.A. et al. 2012), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Bystra (CA61, Lis B. et Dubiel G. 2013), Gruszów (DA42, Smreczyński S. 1910b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Janowice (DA82, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Kossowa (CA93, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Maków Podhalański (DA00, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Marcinkowice (DA70, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Mszana Dolna (DA30, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Myślenice, I (DA22, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Nowy Sącz (DV79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Piwniczna (DV77, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Poręba Wielka (DV39, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Ptaszkowa (DV99, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Rabka (DV29, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017), Tęgoborze (DA70, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012)

Bieszczady
Mchawa (EV96, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977, Lis J.A. et al. 2012)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, II (DV26, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Brudzeński PK (DD03, Abraszewska-Kowalczyk A. et Kowalczyk J.K. 2002, Lis J.A. et al. 2012), Chylice (EC06, Lechowski L. 1989b, Lis J.A. et al. 2012), Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński G. et al. 2017), Las Bielański (DC99, Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Lis J.A. et al. 2012), Prusy (DC33, Wiąckowski S. et Wiąckowska I. 1968, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Lis J.A. et al. 2012), rez. Młochowski Łęg (DC86, Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Lis J.A. et al. 2012), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Wiąckowski S. et Wiąckowska I. 1968, Lis J.A. et al. 2012), Śródborów (EC27, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Warszawa, I (EC08, Hałka-Wojciechowicz E. 1996), Warszawa, Radość (EC18, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Zaborówek (DC79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Sandomierska
Damienice (DA53, Tomków M. 1977, Lis J.A. et al. 2012), Kidałowice (FA23, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kolbuszowa (EA56, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Munina (FA23, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Pawłosiów (FA13, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Lis J.A. et al. 2012), Tarnów (DA93, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Borszewice (CC62, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Bydgoszcz, I (BD99, Wrzesińska D. et Wawrzyniak M. 2008), Dziewicza Góra, I (XU31, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis J.A. et al. 2012), Kopyść (CC61, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Kórnik (XT49, Studziński A. et Małachowska D. 1973, Lis J.A. et al. 2012), Kromolin (CC52, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Łagów, I (WT19, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Łęczyca (CC76, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), PK Międzyrzecza Warty i Widawki (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009), Poznań, Golęcin (XU20, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Poznań, I (XU30, Korcz A. 2000), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Ruda Milicka (XT51, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Strzeszynek (XU21, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Szadek (CC14, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Szynkielów (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Turew (XT27, Trojan P. 1989, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Zielona Góra (WT35, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Pobrzeże Bałtyku
Człuchy (XA45, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Czołpino (XA46, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Dąbki (WA82, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Dołgie Małe (XA36, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Dziwna (VV88, Lis J.A. et Gorczyca J. 1991, Lis J.A. et al. 2012), Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Góry Sowie (XA46, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008, Lis J.A. et al. 2012), Jastrzębia Góra, I (CF28, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), kanał Gardno-Łeba (XA46, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Karpinka (VV88, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. 1992, Lis J.A. et al. 2012), Puck (CF36, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Rowy (XA35, Korcz A. 2003, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Władysławowo (CF37, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Podlasie
Downary Plac (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Mielnik (FD30, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Mazurskie
Czerwony Dwór (EE79, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Ełk (EE86, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Jezioro Wigry (FE38, Chłond D. et al. 2007, Lis J.A. et al. 2012), rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Borne Sulinowo (XV03, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Lis J.A. et al. 2012), Cisiny (CE03, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Wagner E. 1941a, Lis J.A. et al. 2012), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Recz (WV30, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Regalica (VV61, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Szczecin (VV71, Schmidt E. 1928, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Woziwoda (XV94, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a), Zamrzenica (XV93, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. et al. 2012), Białowieża, I (FD94, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Białowieska, I (FD94, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Trojan P. et al. 1994, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Topiło (FD73, Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Górecko (FA49, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Majdan Kasztelański (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Paary (FA68, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Jarugi (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Stoki (FB40, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Tarnawa (FB13, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a, Strawiński K. 1964a, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Wschodnie
Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Góra Parkowa (XR67, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Lis J.A. et al. 2012), Kąty Bystrzyckie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Kłodzko (XR18, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Masyw Śnieżnika (XR36, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Podzamek (XR28, Gierlasiński G. 2016b), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012), Sienna (XR36, Gierlasiński G. 2017b), Skałki Karolinki (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Skowronków (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Sudety Zachodnie
Duszniki Zdrój (WR98, Gierlasiński G. 2016b), Góra Sołtys (WS62, Scholtz H. 1847, Lis J.A. et al. 2012), Góra Zielonka (WS92, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. et al. 2012), Grzędy Górne (WS82, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Jedlina Zdrój (WS92, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b), Karłów (WR99, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Pasmo Lesistej, Grzędy Górne (WS82, Lis B. et Lis J.A. 2009), Staniszów (WS53, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Dolny
Arboretum Wojsławice (XS31, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Bardo Śląskie (XR29, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Góra Pyszczyńska (XS04, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Kobiela (XS60, Scholtz H. 1847, Lis J.A. et al. 2012), Legnica (WS87, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Leszczyna (WS65, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Pawłowice Wielkie (WS86, Kania C. et al. 1976a, Lis J.A. et al. 2012), Turawa (BB92, Konciała M. et Lis B. 2013), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Polentz G. 1944, Lis J.A. et al. 2012), Wzgórza Strzegomskie (WS94, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Górny
Alwernia (CA94, Tomków M. 1977, Witrylak M. 1977, Lis J.A. et al. 2012), Bobrek (CA74, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Bukowno (CA87, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Gliwice (CA37, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Katowice, Murcki (CA56, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Katowice, Ochojec (CA56, Gorczyca J. et Herczek A. 2009), Katowice, Panewniki (CA56, Tomków M. 1977, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Kędzierzyn-Koźle (CA08, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Lubliniec (CB31, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Łaskarzówka (CA18, Troll M. 2015), Miedary (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Ostrowy (CB52, Chłodny J. 1978, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis J.A. et al. 2012), Połomia (CA39, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Puferki (CA49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Regulice (CA94, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et al. 2012), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005, Lis J.A. et al. 2012), rez. Łężczok (CA05, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Żabie Doły (CA57, Musik K. 2010), Ruda Śląska (CA47, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Świerklaniec (CA59, Tomków M. 1977, Witrylak M. 1977, Chłodny J. 1978, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1987b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Trzebinia, II (CA95, Tomków M. 1977, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Wojciechów (CB13, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Zabrze (CA47, Lis B. et Kacica A. 2016), Zawadzkie (CB21, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012)

Tatry
Tatry (DV25, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Bolechowice (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Chełmowa Góra, I (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Dąbie (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Kraków (DA24, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Rząska (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Ojców (DA16, Waga A. 1857, Chłond D. et Gorczyca J. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Okopy (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ponik (CB81, Polentz G. 1944), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Zabierzów (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Lubelska
Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Jastkowice (EB70, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Lis J.A. et al. 2012), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bachus (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1990, Lis J.A. et al. 2012), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006, Lis J.A. et al. 2012), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Lis J.A. et al. 2012), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Lis J.A. et al. 2012), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957, Strawiński K. 1957b, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Bogucice (DA79, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Gałkówek (DC13, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Jędrzejów (DB41, Strawiński K. 1966b, Lis J.A. et al. 2012), Konewka (DC31, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Kruszewiec (DB59, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Leszczyny (DB87, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Lubiaszów (DB29, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Łódź (CC93, Strawiński K. 1933, Lis J.A. et al. 2012), Polesie Konstantynowskie (CC83, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Ruda Pabianicka (CC92, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012)

Wzgórza Trzebnickie
Malin (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Oborniki Śląskie (XS38, Polentz G. 1944, Lis J.A. et al. 2012), Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Smogorzówek (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Węglewice (CB09, Lis J.A. et Lis B. 1997, Lis J.A. et al. 2012),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.