STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Empicoris vagabundus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 6 2 5 11 20 1 10



Beskid Wschodni
Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Dobroniów (DA41, Stobiecki S. 1915, Strawiński K. 1936), Rabka (DV29, Smreczyński S. 1954)

Galicja
(Nowicki M. 1864)

Góry ¦więtokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Karpiński J.J. 1967)

Nizina Mazowiecka
Puszcza Mariańska (DC55, Strawiński K. 1936), Skierniewice, Zwierzyniec (DC35, Strawiński K. 1936), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936), Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913), Dębice, II (CD62, Strawiński K. 1936), Kopy¶ć (CC61, Strawiński K. 1936), Ludwina (XT94, Gierlasiński G. et al. 2018a), Wełna (XU24, Schumacher F. 1913b)

Pobrzeże Bałtyku
Bałam±tek (XA35, Gierlasiński G. et al. 2018b), Ciemińskie Błota (XA55, Korcz A. 2003), Czołpino (XA46, Korcz A. 2003), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Hel (CF55, Smreczyński S. 1954), Kluki (XA56, Korcz A. 2003), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003), Słowiński PN, II (XA36, Korcz A. 2003)

Pojezierze Pomorskie
Karkowo (WV12, Karl O. 1935), Kartuzy (CF12, Smreczyński S. 1954)

Pomorze
(Kaczmarek S. 1990)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN, I (FD94, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
Hamernia (FA59, Strawiński K. 1956a), Kosobudy (FB41, Strawiński K. 1956a), Paary (FA68, Strawiński K. 1956a), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a)

Sudety Zachodnie
Cieplice ¦l±skie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Dolny
Kopalina (XS84, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854), Wrocław, Le¶nica (XS36, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Szczytniki (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Las Wolski (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Ogród Botaniczny (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Park Jordana (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868, Łomnicki M. 1882), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Zabierzów (DA15, Smreczyński S. 1906b)

Wyżyna Lubelska
Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
Bliżyn (DB86, Karpiński J.J. 1967), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959), Skarżysko-Kamienna (DB96, Karpiński J.J. 1967)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.