STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Enoplops scapha




Beskid Wschodni
Bukowy Garb (FA11, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Hureczko (FA31, Kotula B. 1890, Lis B. et al. 2008), Łuczyce (FA31, Kotula B. 1890, Lis B. et al. 2008), Przemyśl, Winna Góra (FA21, Kotula B. 1890, Lis B. et al. 2008)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Celary W. 2003), Borzęta (DA22, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Hucisko, I (CA80, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Lipie k. Nowego Sącza (DA80, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Łomnica (DV87, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Myślenice, I (DA22, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Rabka (DV29, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Radocza (CA93, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Żegiestów (DV87, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008)

Galicja
(Łomnicki M. 1882, Lis B. et al. 2008)

Nizina Sandomierska
Pawłosiów (FA13, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis B. et al. 2008), Zielona Góra (WT35, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Pieniny
Grabczycha Wyżna (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016)

Pobrzeże Bałtyku
Elbląg (CF90, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008), Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008, Tarnawski D. 2013b), Gdynia, Dąbrowa (CF33, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Gdynia, I (CF44, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Sulicice (CF27, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Pojezierze Mazurskie
Zakrzewiec (DF32, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008)

Pojezierze Pomorskie
Damaszka (CE49, Tarnawski D. 2013b), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis B. et al. 2008), Szczecin (VV71, Dohrn A. 1860)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Lis B. et al. 2008)

Roztocze
Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. et al. 2008), Blinów (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. et al. 2008), Józefów, I (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. et al. 2008), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis B. et al. 2008), Nowiny (FA59, Strawiński K. 1956a, Lis B. et al. 2008), rez. Tartaczna Góra (FB30, Strawiński K. 1966c, Lis B. et al. 2008)

Sudety Zachodnie
Jedlina Zdrój (WS92, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Męcinka (WS75, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Śląsk Dolny
Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Lis B. et al. 2008), Kietrz, I (BA85, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Ligota Wielka (XR49, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Malnia (YR19, Hebda G. 2012), Strzegom (WS94, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Suchy Bór (BB91, Lis B. et Lis J.A. 2009, Hebda G. 2012), Ślęża (XS13, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008)

Śląsk Górny
Brzezinka, I (CA27, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Bytom, Dąbrowa Miejska (CA58, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Bytom, Rozbark (CA58, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Bytom, Stolarzowice (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Kamieniec k. Zbrosławic (CA38, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kędzierzyn (CA08, Polentz G. 1943, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Kup (YS03, Hebda G. 2012), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Mikołów, Mokre (CA46, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), PK Góra św. Anny (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis B. et al. 2008), Przezchlebie (CA38, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), rez. Kamienna Góra (BA99, Polentz G. 1943, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis B. et al. 2008), Ujazd, I (CA18, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Schilling P.S. 1829, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czatkowice (DA05, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kraków, Dębniki (DA14, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kraków, Kopiec Krakusa (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Kraków, Mydlniki (DA24, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886, Lis B. et al. 2008), Kraków, Wzgórze Św. Bronisławy (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Kraków, Zwierzyniec (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Tenczynek (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Lubelska
Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Małopolska
rez. Skowronno (DA69, Lis B. et Lis J.A. 2009), Szaniecki PK (DB70, Taszakowski A. et al. 2016), Szczaworyż (DA88, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008, Lis B. et Lis J.A. 2009)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.