STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Eremocoris abietis




Beskid Wschodni
Wójtowa (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Celary W. 2003), Na¶ciszowa (DV79, Stobiecki S. 1915)

Dolny ¦l±sk
Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Smogorzówek (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XS20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Kotlina Nowotarska
Lasek (DV28, Smreczyński S. 1954)

Nizina Mazowiecka
Otwock (EC27, Smreczyński S. 1954)

Nizina Sandomierska
Kłaj (DA53, Stobiecki S. 1915)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Dobra Nadzieja (XT94, Gierlasiński G. et al. 2018a), Nowa Kaźmierka (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Osowa Góra (XT29, Kasprowicz A. 1963), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963), Puszcza Zielonka (XU42, Wi¶niewski J. 1967, Skórka S. 1994), Skoki (XU43, Kasprowicz A. 1963), Unisław (XT63, Kuhlgatz T. 1910, Lis J.A. et al. 2012), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Czołpino (XA46, Korcz A. 2003), Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Rowy (XA35, Korcz A. 2003), Ustka, I (XA15, Karl O. 1935), Ustka, II (XA25, Gierlasiński G. et al. 2018b)

Podlasie
Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966), Sobibór (FC80, Cmoluchowa A. 1971)

Pojezierze Mazurskie
Jezioro Mikołajskie (EE35, Chłond D. et al. 2007), Jezioro Wigry (FE38, Chłond D. et al. 2007)

Pojezierze Pomorskie
Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994)

Roztocze
(Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993), Górecko Stare (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Grele (FB40, Tenenbaum S. 1921)

Sudety Zachodnie
Cieplice ¦l±skie Zdrój (WS43, Scholtz H. 1847), Staniszów (WS53, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Dolny
Dunino (WS76, Scholz M.F.R. 1931), P±tnów Legnicki (WS67, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847), Wrocław, Osobowice (XS36, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Rakowiec (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, So¶nica (XS25, Assmann A. 1854)

¦l±sk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Libi±ż (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Taciszów (CA28, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Tatry
Gubałówka (DV26, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Zwierzyniec (DA14, Łomnicki M. 1882), Tenczynek (DA05, Smreczyński S. 1906b)

Wyżyna Lubelska
Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971)

Wzgórza Trzebnickie
Ro¶cisławice (XS28, Scholz M.F.R. 1931), Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.