STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Eremocoris plebejus




Beskid Wschodni
Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953), Krościenko (FV28, Smreczyński S. 1906b), Kruhel (FB40, Kotula B. 1890), Łętownia (FA21, Kotula B. 1890), Nowy Żmigród (EV39, Smreczyński S. 1954), Pleśna (DA93, Smreczyński S. 1954), Stebnik (FV28, Kotula B. 1890), Ustrzyki Dolne (FV17, Smreczyński S. 1908a)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Chełmiec k. Nowego Sącza (DV79, Stobiecki S. 1915), Dąbrowska Góra (DA70, Smreczyński S. 1954), Dobczyce (DA32, Smreczyński S. 1906b), Jankówka (DA33, Smreczyński S. 1906b), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b), Naściszowa (DV79, Stobiecki S. 1915), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b), Ponice (DV29, Smreczyński S. 1906b), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1954), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915), Słupia (DA41, Stobiecki S. 1915), Trzemeśnia (DA21, Stobiecki S. 1915)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000)

Góry Świętokrzyskie
Uroczysko Przylaski (DB94, Strawiński K. 1962a)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, I (DV27, Smreczyński S. 1954), Zakopane, Antałówka (DV26, Smreczyński S. 1954), Zakopane (DV26, Stobiecki S. 1915)

Nizina Mazowiecka
Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993)

Nizina Sandomierska
Brzezinki (DA93, Smreczyński S. 1954), Kidałowice (FA23, Stobiecki S. 1915), Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Chocz (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Scholz M.F.R. 1931), Gołuchów (YT04, Gierlasiński G. et al. 2018), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018)

Pobrzeże Bałtyku
Dołgie Małe (XA36, Korcz A. 2003), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. 1992), Rowy (XA35, Korcz A. 2003), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003)

Pojezierze Mazurskie
Jezioro Bełdany (EE34, Chłond D. et al. 2007), Jezioro Mikołajskie (EE35, Chłond D. et al. 2007), Jezioro Nidzkie (EE38, Chłond D. et al. 2007), Jezioro Wigry (FE38, Chłond D. et al. 2007), rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Prusy
(Siebold C.T. 1839)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994)

Roztocze
(Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993), Górecko Stare (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Kunki (FA59, Tenenbaum S. 1921), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1993, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), rez. Jarugi (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Sabaudia (FA79, Tenenbaum S. 1921), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b), Ulów (FA69, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Scholtz H. 1847, Scholz M.F.R. 1931), Kamienna Góra (WS72, Teicher T. 1893), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz H. 1847, Scholz M.F.R. 1931), Wałbrzych (WS92, Scholtz H. 1847)

Śląsk Dolny
Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Leśnica (XS36, Scholz M.F.R. 1931), Zimna Woda (WS78, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, I (CA58, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Dąb (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005), Sławięcice (CA19, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Turawa (BB92, Konciała M. et Lis B. 2013), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Tatry
Tatry (DV25, Smreczyński S. 1906b), Zakopane, Księży Las (DV25, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954), Kraków, Kosocice (DA23, Smreczyński S. 1954), Kraków, Las Wolski (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1954), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki S. 1915), Modlnica (DA15, Stobiecki S. 1915), Sąspów (DA16, Smreczyński S. 1906b)

Wyżyna Lubelska
Bałtów (EC70, Strawiński K. 1963), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1966b), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957, Strawiński K. 1957b, Strawiński K. 1966b), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)

Wzgórza Trzebnickie
Nieszkowice (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Smogorzówek (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XT20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.