STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Eurydema dominulus




Beskid Wschodni
Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Góra Karczmarowa (FA11, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis J.A. 1990a), Jasło (EA31, Lis J.A. 1990a), Panieński Czub (EA80, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Ustrzyki Dolne (FV17, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Barcice (DV78, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Głogoczów (DA12, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Korbielów (CV89, Lis B. et Lis J.A. 2009), Krynica (DV97, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Lachowice (CA90, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Maków Podhalański (DA00, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Masyw Czantorii Wielkiej (CA40, Kędzior M. et al. 2012), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. 1990a), Nowy Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. 1990a), Ptaszkowa (DV99, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Raba Wyżna (DV29, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Rabka (DV29, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Rzeczanów (DV78, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Sieniawa (DV28, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Skawa (DV29, Lis J.A. 1990a), Słotwina (DA73, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017), Toporzysko (DV19, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Wrząsowice (DA23, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Zawoja (CA90, Lis J.A. 1990a), Żegiestów (DV87, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Bieszczady
Jabłonki (EV95, Lis J.A. et Lis B. 1994c), Wetlina (FV04, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Kotlina Nowotarska
Zakopane (DV26, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Grodkowice (DA43, Lis J.A. 1990a), Momoty Dolne (EB90, Lis B. et Lis J.A. 2009), Ostrykowiec (FV28, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. 1990a), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Zaleszany (EB61, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Zawada k. Dębicy (EA34, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, I (BD99, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. 1990a), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Lis J.A. 1990a), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Koło (CC38, Ruszkowski J.W. 1935, Lis J.A. 1990a), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994)

Pieniny
Czertezik (DV57, Lis J.A. 1990a), Krościenko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Strzelinko (XA24, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990a), Wolin (VV67, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Podlasie
Wólka Piaseczna (FE13, Lis J.A. et al. 1995)

Pojezierze Mazurskie
Czerwony Dwór (EE79, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Nowa Wieś, II (DE74, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Ruciane (EE34, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Lis J.A. 1990a), Zimna (EE42, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Pomorskie
Cisiny (CE03, Kosicki S. 1958, Lis J.A. 1990a), Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Lis J.A. 1990a), Kłobucko (VV81, Schmidt E. 1928, Lis J.A. 1990a), Łysiec (XA33, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990a), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis J.A. 1990a), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990a), Szczecin (VV71, Schmidt E. 1928, Lis J.A. 1990a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Lis J.A. 1990a, Hebda G. 2011), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a), Puszcza Białowieska, III (FD84, Hebda G. 2011)

Roztocze
Grele (FB40, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. 1990a), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. 1990a), Margole (FA39, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. 1990a), Zwierzyniec, II (FB30, Tenenbaum S. 1921, Strawiński K. 1964a, Strawiński K. 1966a, Lis J.A. 1990a)

Sudety Wschodnie
Kłodzko (XR18, Lis J.A. 1990a), Lądek Zdrój, II (XR37, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a)

Sudety Zachodnie
Staniszów (WS53, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Dolny
Ligota Wielka (XR49, Lis J.A. 1990a), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Górny
Alwernia (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Balin (CA85, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Brzezinka (CA27, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Katowice, Murcki (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Młoszowa (CA95, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Mysłowice (CA66, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Mysłowice, I (CA66, Lis J.A. 1990a), Oblaszki (CA95, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005), Sławięcice (CA19, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Świerklaniec (CA59, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Tworóg (CB30, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Zawadzkie (CB21, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Tatry
Dolina Kościeliska (DV15, Lis J.A. 1990a), Tatry (DV25, Nowicki M. 1870a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków (DA24, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Sąspów (DA16, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Lubelska
Felin (FB17, Ziarkiewicz T. 1957, Lis J.A. 1990a), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis J.A. 1990a), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1957, Lis J.A. 1990a), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Lis J.A. 1990a), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), Sławin (FB08, Ziarkiewicz T. 1957, Lis J.A. 1990a), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1956c, Strawiński K. 1957b, Lis J.A. 1990a), Wronów (EC70, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Małopolska
Goszcza (DA35, Lis J.A. 1990a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990a)

Wzgórza Trzebnickie
Ostrzeszów, okolice (YS09, Lis J.A. et Lis B. 1997),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.