STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Eurygaster austriaca




Beskid Wschodni
Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis J.A. et al. 2012), Tuchów (EA02, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Kiss J. et Olasz K. 1907, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Lipie k. Nowego S±cza (DA80, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Nowa Wie¶, III (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012)

Bieszczady
Jabłonki (EV95, Lis J.A. et Lis B. 1994c, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Buraków (DC99, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Celestynów (EC26, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), ¦ródborów (EC27, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Teresin (DC58, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1959, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Lis J.A. et al. 2012), Zaborówek (DC79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Sandomierska
Horyniec (FA66, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kłaj (DA53, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kolbuszowa (EA56, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. et al. 2012), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Gorzewo (XU64, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Zielona Góra (WT35, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Zielona Góra, Las Odrzański (WT36, Gruhl K. 1929)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Mazurskie
¦więtajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Stargard Szczeciński (WV00, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Szczecin, Zaborsko (WU09, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. et al. 2012), Czerlonka (FD84, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Panasówka (FB20, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012), Terespol (FB30, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Wschodnie
Skowronków (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Zachodnie
Cieplice ¦l±skie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Kowary (WS52, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012)

¦l±sk Dolny
Legnica (WS87, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Otmuchów (XR59, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, Psie Pole (XS46, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, Rakowiec (XS46, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. et al. 2012), Wrocław, Swojczyce (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012)

¦l±sk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Koźle (CA43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Libi±ż (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Jerzmanowice (DA06, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kobylany (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków (DA24, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Park Twardowskiego (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Pychowice (DA14, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Libertów (DA23, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Ojców (DA16, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Rz±ska (DA15, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Tenczynek (DA05, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et al. 2012), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Lubelska
Bochotnica (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Puławy (EB69, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Sławin (FB08, Ziarkiewicz T. 1957, Lis J.A. et al. 2012), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1956c, Fedorko J. 1957, Ziarkiewicz T. 1957, Strawiński K. 1957b, Lis J.A. et al. 2012), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Chroberz (DA68, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Goszcza (DA35, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Krzyżanowice (DA68, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), PK Wzniesienia Łódzkie (DC04, Tończyk G. et al. 2010, Lis J.A. et al. 2012), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012)

Wzgórza Trzebnickie
Pasikurowice (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.