STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Eurygaster maura




Beskid Wschodni
Bednarka, I (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Chyrowa (EV48, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis J.A. et al. 2012), Kąty (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Krempna (EV38, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. et al. 2012), Tylawa (EV75, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Zarzecze (FA13, Krasucki A. 1919, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Dobczyce (DA32, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Istebna (CV49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Korbielów (CV89, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et al. 2012), Myślenice, I (DA22, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Naściszowa (DV79, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Nowy Sącz (DV79, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Ponice (DV29, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. et al. 2012), Radocza (CA93, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Roztoka Wielka (DV97, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Tęgoborze (DA70, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Tuł (CA30, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Żegiestów (DV87, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Komańcza (EV76, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Połonina Caryńska (FV14, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Ustrzyki Górne, II (FV23, Lis J.A. 1989a, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Wetlina (FV04, Lis J.A. 1989a, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Dolny Śląsk
Nieszkowice (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Smogorzówek (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XS20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. et al. 2012), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. et al. 2012)

Kotlina Nowotarska
Nowy Targ (DV28, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Anin (EC18, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński G. et al. 2017), Dziekanów Leśny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Lis J.A. et al. 2012), Łomianki (DC99, Bilewicz-Pawińska T. et Pankanin-Frańczyk M. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Łomna (DD80, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Lis J.A. et al. 2012), Otwock (EC27, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Podkowa Leśna (DC87, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Radom (EB19, Tomasik Ł. 2014), Sieraków, II (DC89, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Skierniewice (DC45, Mokrzecki Z. 1928, Ruszkowski J.W. 1933, Strawiński K. 1936, Obarski J. 1938, Strawiński K. 1939, Lis J.A. et al. 2012), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1959, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Lis J.A. et al. 2012), Zaborówek (DC79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Sandomierska
Damienice (DA53, Tomków M. 1977, Lis J.A. et al. 2012), Horyniec (FA66, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Kłaj (DA53, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Leżajsk (FA06, Nowicki M. 1868, Lis J.A. et al. 2012), Pawłosiów (FA13, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Rzeszów (EA74, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Borszewice (CC62, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Broniszewice (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Bydgoszcz, I (BD99, Ruszkowski J.W. 1950, Lis J.A. et al. 2012), Ciechocinek (CD55, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Dobra Nadzieja (XT94, Gierlasiński G. et al. 2018a), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Lis J.A. et al. 2012), Dziewicza Góra, I (XU31, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Gizałki (XT97, Gierlasiński G. et al. 2018a), Gołuchów (YT04, Gierlasiński G. et al. 2018a), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis J.A. et al. 2012), Konin (CC18, Ruszkowski J.W. 1935, Mrówczyński M. et al. 2005, Lis J.A. et al. 2012), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Łopienno (XU64, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. et al. 2012), Mutowo (XU03, Korcz A. 1993), Osowa Góra (XT29, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018a), PK Międzyrzecza Warty i Widawki (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Stara Kaźmierka (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Swadzim (XU11, Korcz A. et al. 1993, Lis J.A. et al. 2012), Szynkielów (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Środa (XT58, Ruszkowski J.W. 1950, Lis J.A. et al. 2012), Tomice, II (XT87, Gierlasiński G. et al. 2018a), Turew (XT27, Karg J. 1975, Trojan P. 1989, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Winnogóra (WU84, Korcz A. et al. 1993, Lis J.A. et al. 2012), Wolsztyn (WT77, Ruszkowski J.W. 1950, Lis J.A. et al. 2012), Zielona Góra (WT35, Schumacher F. 1912a, Gruhl K. 1929, Lis J.A. et al. 2012), Żagań (WT21, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pieniny
Pieniny (DV57, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Szczawnica (DV67, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), wsch. cz. Pienińskiego PN (DV67, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdańsk, I (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Gdynia, II (CF35, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008, Lis J.A. et al. 2012), Karwieńskie Błoto (CF17, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Łojszyno (VV77, Lis J.A. et Lis B. 1994a, Lis J.A. et al. 2012), Potynia (XA44, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Smołdzino (XA45, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Strzelinko (XA24, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Wisełka (VV78, Lis J.A. et Lis B. 1994a, Lis J.A. et al. 2012)

Podlasie
Budne Żarnowo (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Drohiczyn (FD10, Jędryczkowski W. 2010), Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Kolonia Krzecze (FE23, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Mielnik (FD30, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Olendry (FD30, Jędryczkowski W. 2010), Osowiec (FE02, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Lis J.A. et al. 2012), Turna Mała (FD20, Jędryczkowski W. 2010), Wólka Nadbużna (FD20, Jędryczkowski W. 2010), Wólka Piaseczna (FE13, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012), Wroceń (FE23, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b), Czerwony Dwór (EE79, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Jezioro Mikołajskie (EE35, Chłond D. et al. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Popielno (EE45, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Rominta (FE02, Stichel W. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Lis J.A. et al. 2012), Bruskowskie Bagno (XA24, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Cisiny (CE03, Kosicki S. 1958), Dębsko (WV50, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Łysomice (XA42, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Moczyły (VV60, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Ostrowieckie Błota (XA01, Karl O. 1935, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Piła, I (XV82, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Płazowo (XV93, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Recz (WV30, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis B. 2010a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Szczecin (VV71, Schmidt E. 1928, Lis J.A. et al. 2012), Widzino (XA23, Karl O. 1935, Lis J.A. et al. 2012), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a), Zamrzenica (XV93, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Żukowo (CF22, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871, Lis J.A. et al. 2012)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Lis J.A. et al. 2012), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Hebda G. 2011, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Aleksandrów (FA39, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Górecko (FA49, Tenenbaum S. 1921, Strawiński K. 1959b, Lis J.A. et al. 2012), Hamernia (FA59, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Józefów, I (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Kąty II, Wieprzecka Góra (FB40, Lis B. et Lis J.A. 2009), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. et al. 2012), Pasieki (FA69, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Lis J.A. et al. 2012), Smoryń (FB21, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b, Lis J.A. et al. 2012), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. et al. 2012), Wieprzecka Góra (FB40, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Wschodnie
Dobieszów (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Lis J.A. et al. 2012), Kąty Bystrzyckie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Łąka Prudnicka (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Masyw Śnieżnika (XR36, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Sienna (XR36, Gierlasiński G. 2017b), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Zachodnie
Dańczów (WR98, Gierlasiński G. 2016b), Duszniki Zdrój (WR98, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Jedlina Zdrój (WS92, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b), Kudowa Zdrój (WR88, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Lewin Kłodzki (WR98, Gierlasiński G. 2016b)

Śląsk Dolny
Bardo Śląskie (XR29, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Brzeg (XS73, Gierlasiński G. et Regner J. 2018), Chrząstowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Dąbrowa Niemodlińska (XS91, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Gogolin (BA89, Lis J.A. 1989b, Hebda G. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Kietrz, I (BA85, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Legnica (WS87, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Ligota Wielka (XR49, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Opole (YS01, Skora H. et al. 2013), Popielów (XS93, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. et al. 2012), Rzymówka (WS76, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. et al. 2012), Sobótka (XS24, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et al. 2012), Śliwice (XR59, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Wrocisławice (XS06, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Górny
Alwernia (CA94, Tomków M. 1977, Lis J.A. et al. 2012), Bażany (CB03, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Bogacica (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Chrzanów (CA85, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Dąb (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Jełowa (BB93, Cieśliczka A. et Lis B. 2015), Kędzierzyn-Koźle (CA08, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Kluczbork (CB05, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Krasiejów (CB01, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Molna (CB32, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Ostrowy (CB52, Chłodny J. 1978, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), PK Góra św. Anny (BA99, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis J.A. et al. 2012), Polanka Wielka (CA73, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et al. 2012), Pszczyna (CA53, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005, Lis J.A. et al. 2012), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis J.A. et al. 2012), rez. Łężczok (CA05, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Sumina (CA15, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Hebda G. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Świerklaniec (CA59, Tomków M. 1977, Chłodny J. 1978, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Trzebinia, II (CA95, Tomków M. 1977, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Turawa (BB92, Konciała M. et Lis B. 2013), Wojciechów (CB13, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Zabrze (CA47, Lis B. et Kacica A. 2016), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Schilling P.S. 1843, Scholtz H. 1847, Flor G. 1856, Schumacher F. 1911b, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Bolechowice (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Czerna (DA05, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kobylany (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Mydlniki (DA24, Stobiecki S. 1915), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Wola Duchacka (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki S. 1915), Kraków (DA24, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et al. 2012), Krzeszowice (DA05, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et al. 2012), Ojcowski PN, Czajowice (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina Paduch (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Góra Chełmowa (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Lepianka Czajowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Młyn Krzemienia (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Lis J.A. 1989a, Chłond D. et Gorczyca J. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Polana Goplana (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Poręba (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Górczyna (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Jonaszówka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Krukowskiego (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN (DA16, Chłond D. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Rząska (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et al. 2012), Załęcze Wielkie (CB36, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Lubelska
Bochotnica (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis J.A. et al. 2012), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1957, Lis J.A. et al. 2012), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Lis J.A. et al. 2012), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Kruszyna (EB81, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Lublin, Czechów (FB08, Ziarkiewicz T. 1957, Lis J.A. et al. 2012), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis J.A. et al. 2012), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Lis J.A. et al. 2012), Okale (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Podgórz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. et al. 2012), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Puławy (EB69, Strawiński K. 1958b, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bachus (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1990, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004, Lis J.A. et al. 2012), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006, Lis J.A. et al. 2012), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Suśle Wzgórza (KR89, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Lis J.A. et al. 2012), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Lis J.A. et al. 2012), Sławin (FB08, Ziarkiewicz T. 1957, Lis J.A. et al. 2012), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984, Lis J.A. et al. 2012), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Lis J.A. et al. 2012), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1955b, Strawiński K. 1956c, Fedorko J. 1957, Ziarkiewicz T. 1957, Strawiński K. 1957b, Ziarkiewicz T. 1958, Lis J.A. et al. 2012), Włostowice (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Lis J.A. et al. 2012), Wronów (EC70, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Bogucice (DA79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Chotel Czerwony (DA78, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Chroberz (DA68, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Dobieszków (DC04, Tończyk G. et al. 2010, Lis J.A. et al. 2012), Dobromierz (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Grabowiec (DA79, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Imielnik Stary (DC04, Tończyk G. et al. 2010, Lis J.A. et al. 2012), Jeżowiec k. Dobromierza (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009), Jeżowiec (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Jędrzejów (DB41, Karczewski J. 1962, Lis J.A. et al. 2012), Kołków (DA69, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Korytnica (DB61, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Kruszewiec (DB59, Strawiński K. 1936, Lis J.A. et al. 2012), Krzyżanowice (DA68, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Łódź (CC93, Strawiński K. 1933, Lis J.A. et al. 2012), Łysa Góra, II (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. et al. 2012), Michałów (DA69, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Rączki (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Lis B. 2012), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Murawy Dobromierskie (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012), Skorocice (DA78, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Winiary (DA78, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Wzgórza Trzebnickie
Malin (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Ose (XS89, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. et al. 2012), Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854, Lis J.A. et al. 2012), Węglewice (CB09, Lis J.A. et Lis B. 1997, Lis J.A. et al. 2012)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.