STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Eurygaster testudinaria




Beskid Wschodni
Bircza (FA00, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Posada Leska (EV98, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977, Lis J.A. et al. 2012), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. et al. 2012), Tylawa (EV75, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Beskid Wyspowy (DA40, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Buczkowice (CA51, Lis B. et Dubiel G. 2013), Bystra (CA61, Lis B. et Dubiel G. 2013), Dobroniów (DA41, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Dolina Popradu (DV78, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Jankówka (DA33, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Korbielów (CV89, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Lachowice (CA90, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Masyw Czantorii Wielkiej (CA40, Kędzior M. et al. 2012), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Niedźwiedź (DV39, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Nowy Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Piwniczna (DV77, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Ponice (DV29, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Słotwina (DA73, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Baligród (EV96, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Brzegi Górne (FV14, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Połonina Caryńska (FV14, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Przysłup (FV04, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977, Lis J.A. et al. 2012), Ustrzyki Górne, II (FV23, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Wetlina (FV04, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Góry Świętokrzyskie
Dolina Wilkowska (DB93, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. et al. 2012), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Mazowiecka
Lipiny Stare (EC19, Lis J.A. et al. 2012), Obory (EC16, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Otwock (EC27, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Palmiry (DD80, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Sandomierska
Grodkowice (DA43, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Niepołomice (DA44, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Lis J.A. et al. 2012), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. et al. 2012), Tarnobrzeg (EB40, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Zaleszany (EB61, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bobrowa Droga k. Dąbroszyn (VU82, Hebda G. et Rutkowski T. 2015), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Lis J.A. et al. 2012), Kościelna Wieś (BC94, Gierlasiński G. et al. 2018), Łagów, I (WT19, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), PK Międzyrzecza Warty i Widawki (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009), Poznań, Sołacz (XU21, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Szynkielów (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018)

Pieniny
Jaworki Mokre (DV67, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Krościenko nad Dunajcem (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017), Podłaźce (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Sromowce Wyżne (DV57, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), wsch. cz. Pienińskiego PN (DV67, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Pobrzeże Bałtyku
Dziwna (VV88, Lis J.A. 1992, Lis J.A. et al. 2012), Gdynia, Dąbrowa (CF33, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. et Gorczyca J. 1991, Lis J.A. 1992, Lis J.A. et al. 2012), Smołdziński Las (XA46, Korcz A. 2003, Lis J.A. et al. 2012), Wolin (VV67, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Podhale
(Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Podlasie
Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Lis J.A. et al. 2012), Wilamowskie (FE01, Lis J.A. et al. 1995, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Mazurskie
Jezioro Wigry (FE38, Chłond D. et al. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Kujawy (CD67, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1961c, Lis J.A. et al. 2012), rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a, Lis J.A. et al. 2012), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Lis J.A. et al. 2012)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Wagner E. 1941a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis B. 2010a, Lis J.A. et al. 2012), Siadło Dolne (VV61, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Szczecin (VV71, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Pomorze
(Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Lis J.A. et al. 2012), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Hebda G. 2011, Lis J.A. et al. 2012), Czerlonka (FD84, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Pogorzelce (FD94, Gutowski J.M. 1993, Lis J.A. et al. 2012), Puszcza Białowieska, III (FD84, Hebda G. 2011, Lis J.A. et al. 2012)

Roztocze
Frampol (FB11, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1996, Lis J.A. et al. 2012), Górecko Kościelne (FA49, Strawiński K. 1959b, Lis J.A. et al. 2012), Majdan Kasztelański (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis J.A. et al. 2012), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Lis J.A. et al. 2012), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b, Lis J.A. et al. 2012), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966c, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Wschodnie
Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Lis J.A. et al. 2012), Kąty Bystrzyckie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Lądek Zdrój, I (XR38, Gierlasiński G. 2017b), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Radynia (XR95, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012), Stronie Śląskie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis J.A. et al. 2012)

Sudety Zachodnie
Duszniki Zdrój (WR98, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Wielka Sowa (XS01, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. et al. 2012), Wojcieszów (WS64, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Dolny
Chrząstowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Dąbrowa Niemodlińska (XS91, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Krotoszyce (WS76, Polentz G. 1944, Lis J.A. et al. 2012), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Zakrzów, II (XS55, Polentz G. 1943, Lis J.A. et al. 2012)

Śląsk Górny
Bogacica (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Bogunice (CA15, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Bukowica (CA84, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Chełmek (CA75, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Góra Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Jełowa (BB93, Cieśliczka A. et Lis B. 2015), Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Kędzierzyn-Koźle (CA08, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Kluczbork (CB05, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Nędza (CA06, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Paruszowice (CB06, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis J.A. et al. 2012), Pszczyna (CA53, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Repty (CA48, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), rez. Kamienna Góra (BA99, Polentz G. 1943, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis J.A. et al. 2012), rez. Łężczok (CA05, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Ruda Kozielska (CA16, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Rudy (CA16, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006, Lis J.A. et al. 2012), Świerklaniec (CA59, Chłodny J. 1978, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012), Ujazd, I (CA18, Polentz G. 1943, Lis J.A. et al. 2012), Zabrze (CA47, Lis B. et Kacica A. 2016), Żyglinek (CA59, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czajowice (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Kraków, Krzemionki (DA14, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. et al. 2012), Młyn Krzemienia (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009)

Wyżyna Lubelska
Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis J.A. et al. 2012), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Lis J.A. et al. 2012), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Lis J.A. et al. 2012), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012), Parchatka (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994, Lis J.A. et al. 2012), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. et al. 2012), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004, Lis J.A. et al. 2012), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006, Lis J.A. et al. 2012), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Lis J.A. et al. 2012), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Lis J.A. et al. 2012), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1956c, Lis J.A. et al. 2012), woj. lubelskie (Strawiński K. 1966d), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Lis J.A. et al. 2012), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. et al. 2012)

Wyżyna Małopolska
Dębina (DA69, Lis J.A. 1989a, Lis J.A. et al. 2012), Łódź (CC93, Kowalczyk J.K. 1996, Lis J.A. et al. 2012), Przedborski PK (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009), rez. Bukowa Góra, II (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009, Lis J.A. et al. 2012), rez. Murawy Dobromierskie (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009, Lis J.A. et al. 2012), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. et al. 2012)

Wzgórza Trzebnickie
Bukowiec (XS49, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. et al. 2012), Ose (XS89, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Lis J.A. et al. 2012), Węglewice (CB09, Lis J.A. et Lis B. 1997, Lis J.A. et al. 2012)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.