STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Globiceps fulvicollis


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
2 2 7 25 16 23



Beskid Wschodni
Kąty, II (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890)

Beskid Zachodni
Glinik (DA81, Smreczyński S. 1954), Gruszów (DA42, Stobiecki S. 1915), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954), Rabka (DV29, Smreczyński S. 1954), Stary Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954)

Bieszczady
(Reuter O.M. 1883, Gorczyca J. et Lis J.A. 2000)

Nizina Mazowiecka
Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, Fordon, I (CD09, Hebda G. et Rutkowski T. 2018), Milicz (XT51, Lanzke A. et Polentz G. 1942)

Pobrzeże Bałtyku
Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003), Tupadły (CF27, Smreczyński S. 1954)

Podlasie
Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982), Downary Plac (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a)

Pojezierze Mazurskie
Nowa Wieś, II (DE74, Stichel W. 1960), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a)

Pojezierze Pomorskie
Kalisz Pomorski (WV60, Herczek A. et Nakonieczny M. 1987), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 2010a)

Pomorze
(Wagner E. 1941a, Stichel W. 1956)

Prusy
(Stichel W. 1933)

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Trojan P. et al. 1994, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001)

Roztocze
(Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993), Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Kąty, I (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), Machnów (FA88, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994)

Sudety Wschodnie
Dębowiec (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007), rez. Gipsowa Góra (YR14, Hebda G. 2002a)

Śląsk Dolny
Gogolin (BA89, Hebda G. 2006), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Śląsk Górny
Imielin, Golcówka (CA75, Taszakowski A. et Kaszyca-Taszakowska N. 2019), Kadłubiec (CA09, Hebda G. 2003), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954), Strzemieszyce (CA87, Burski M. 2003), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006), Tarnowskie Góry (CA49, Gorczyca J. et Chłond D. 2005)

Śląsk
(Stichel W. 1933)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Krzemionki (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Pychowice (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Sikornik (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Zwierzyniec (DA14, Smreczyński S. 1954), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca J. et Herczek A. 1989, Hebda G. 2003), Ujazd, II (DA15, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992), Wolica (EC80, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Małopolska
Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a)

Wzgórza Trzebnickie
Kuraszków (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Oborniki Śląskie (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Ose (XS89, Lanzke A. et Polentz G. 1942), Trzebnica (XS48, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.