STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Graphosoma italicum




Beskid Wschodni
Bednarka, II (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Chyrowa (EV48, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis J.A. 1990a), Jaśliska (EV57, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Kąty (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Krempna (EV38, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lisów (EA21, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Łysa Góra (EV49, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Ożenna (EV37, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Prałkowce (FA21, Kotula B. 1890, Lis J.A. 1990a), Zdynia (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Celary W. 2003), Bystra (CA61, Lis B. et Dubiel G. 2013), Cieszyn (CA21, Lis B. et Lis J.A. 2009), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a), Skomielna Czarna (DA10, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017), Tomice, I (CA92, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Zawoja (CA90, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Żegiestów (DV87, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Bieszczady
Mchawa (EV96, Gierlasiński G. 2017c)

Dolny Śląsk
Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XS20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Góry Świętokrzyskie
Święta Katarzyna (DB94, Domagała P. et Ziaja D. 2016)

Kotlina Nowotarska
Cisowa Skała, Gronków (DV37, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Koniówka (DV17, Domagała P. et Ziaja D. 2016)

Nizina Mazowiecka
Brudzeński PK (DD03, Abraszewska-Kowalczyk A. et Kowalczyk J.K. 2002), Chojnów (EC06, Lis J.A. 1990a), Radom (EB19, Tomasik Ł. 2014), Warszawa, Bielany (DC99, Lis J.A. 1990a), Warszawa, I (EC08, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Warszawa, IV (DC98, Domagała P. et Ziaja D. 2016)

Nizina Sandomierska
Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. 1990a), Zalipie (DA86, Gierlasiński G. 2017c)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Schumacher F. 1913a), Białobłoty (YT07, Gierlasiński G. et al. 2018a), Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis J.A. 1990a), Czarnowska Górka k. Czarnów (VU82, Hebda G. et Rutkowski T. 2015), Dobra Nadzieja (XT94, Gierlasiński G. et al. 2018a), Gołuchów (YT04, Gierlasiński G. et al. 2018a), Grodzisko (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis J.A. 1990a), Kuczków (XT94, Gierlasiński G. et al. 2018a), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Minikowo (XU89, Wrzesińska D. 2007), Mochełek (XU99, Wrzesińska D. 2007), Osowa Góra (XT29, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), PK Międzyrzecza Warty i Widawki (CB49, Lis B. et Lis J.A. 2009), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Poznań, Dębina (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Poznań, Malta (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994), Ruda Milicka (XT51, Lis B. et Lis J.A. 2009), Swarzędz, II (XU40, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Śrem (XT37, Korcz A. 1976b), Taczanów (XT84, Gierlasiński G. et al. 2018a), Wierzonka (XU41, Lis J.A. 1990a), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pieniny
Czorsztyn, Zamek (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Czorsztyn (DV57, Lis J.A. 1990a), Dursztyn (DV47, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Jarmuta (DV67, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Łapszyn (DV46, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Niedzica (DV47, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Nowa Góra (DV57, Lis J.A. 1990a), Pieniny (DV57, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Sromowce Niżne (DV57, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Wdżar (DV57, Domagała P. et Ziaja D. 2016), wsch. cz. Pienińskiego PN (DV67, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Pobrzeże Bałtyku
Dolina Zielona (CF33, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Domysłów (VV77, Lis B. et al. 2014), Dziwnówek (VV88, Lis B. et al. 2014), Elbląg (CF90, Siebold C.T. 1839, Lis J.A. 1990a), Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdańsk, I (CF42, Ciechanowski M. et al. 2008, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Gdańsk, Wrzeszcz (CF42, Lis J.A. 1990a), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008), Jastrzębia Góra, II (CF27, Lis B. et Lis J.A. 2009), Objazda (XA35, Gierlasiński G. et al. 2018b), Pęplino (XA24, Gierlasiński G. et al. 2018b), Świętouść (VV78, Lis B. et al. 2014)

Podlasie
Anusin (FD30, Jędryczkowski W. 2010), Blizna (FE37, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Drohiczyn (FD10, Jędryczkowski W. 2010), Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Mielnik (FD30, Lis J.A. 1990a, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Osowiec, Twierdza (FE02, Lis J.A. et al. 1995), Osowiec (FE02, Lis J.A. et al. 1995), rez. Czerwone Bagno (FE13, Lis J.A. et al. 1995), Turna Mała (FD20, Jędryczkowski W. 2010)

Pojezierze Mazurskie
Augustów (FE36, Lis J.A. 1990a), Bryzgiel (FE38, Lis J.A. 1990a), Chorap (DD59, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Czerwony Dwór (EE79, Lis J.A. 1990a), Działdowo (DD49, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Ełk (EE86, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Kruklanki (EE59, Schmidt E. 1925, Lis J.A. 1990a), Lipowo (DE51, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Malesowizna (FF10, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Olsztyn, I (DE65, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Orneta (DE49, Lis J.A. 1990a), Samborowo (DE24, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Słobity (DF20, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Smolniki (FF21, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Szurpiły (FF20, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Węgorzewo (EF40, Schumacher F. 1911a, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Pomorskie
Cisiny (CE03, Kosicki S. 1958), Dobrcz (CE00, Wrzesińska D. et al. 2013), Dolina Mirachowskiej Strugi (CF03, Ciechanowski M. et al. 2004), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. 2010a), Tuchola (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Schumacher F. 1911a, Lis J.A. 1990a), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a), Zamrzenica (XV93, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871, Lis J.A. 1990a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Karpiński J.J. 1949, Lis J.A. 1990a, Hebda G. 2011), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a), Puszcza Białowieska, III (FD84, Hebda G. 2011)

Roztocze
Grele (FB40, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. 1990a), Kąty II, Wieprzecka Góra (FB40, Lis B. et Lis J.A. 2009), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. 1990a), Potoki, Hrebenne (FA87, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), rez. Szum (FA58, Strawiński K. 1959b, Lis J.A. 1990a), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b, Lis J.A. 1990a), Tarnawatka (FB60, Lis J.A. 1990a)

Sudety Wschodnie
Gipsowa Góra (YR14, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Głubczyce (YR06, Lis B. et Lis J.A. 2009), Gorzanów (XR17, Schramm E. 1848, Lis J.A. 1990a), Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Kłodzko (XR18, Schilling P.S. 1843, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Łąka Prudnicka (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007), Masyw Śnieżnika (XR36, Lis B. et Lis J.A. 2009), Podzamek (XR28, Gierlasiński G. 2016b), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Radynia (XR95, Hebda G. et Lis B. 2007), rez. Gipsowa Góra (YR14, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Hebda G. 2002a), Skałki Karolinki (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Stronie Śląskie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007), Tylna Kopa (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Sudety Zachodnie
Chełmsko Śląskie (WS71, Lis B. et Lis J.A. 2009), Czarny Bór (WS72, Lis B. et Lis J.A. 2009), Duszniki Zdrój (WR98, Lis B. et Lis J.A. 2009, Gierlasiński G. 2016b), Grzędy Górne (WS82, Lis B. et Lis J.A. 2009), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b), Lasocin (XS01, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Masyw Szrenicy (WS32, Smoliński S. 2003), Miłków (WS52, Lis B. et Lis J.A. 2009), Myślibórz (WS85, Lis B. et Lis J.A. 2009), Szczytna (XR08, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Uniemyśl (WS70, Lis B. et Lis J.A. 2009), Wąwóz Myśliborski (WS75, Lis B. et Lis J.A. 2009), Wleń (WS45, Lis B. et Lis J.A. 2009), Wojcieszów (WS64, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Śląsk Dolny
Chrząstowice (BB91, Domagała P. et Ziaja D. 2016, Pytlik E. et al. 2017), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Lwówek Śląski (WS46, Lis B. et Lis J.A. 2009), Muszkowice (XS31, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Nowa Jamka (XS92, Lis B. et Lis J.A. 2009), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Ochodze (XS91, Lis B. et Lis J.A. 2009), Opole (YS01, Lis B. et Lis J.A. 2009, Skora H. et al. 2013), Polska Nowa Wieś (XS91, Lis B. et Lis J.A. 2009), Proboszczów (WS55, Lis B. et Lis J.A. 2009), Suchy Bór (BB91, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Wrocław, I (XS46, Ogorzałek A. et Simiczyjew B. 1992)

Śląsk Górny
Bogacica (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Brynek (CA39, Lis B. et Lis J.A. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chrzanów Kąty (CA85, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Chrzanów (CA85, Grzegorzek P. 2006, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Czaple Wolne (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Katowice, Ochojec (CA56, Gorczyca J. et Herczek A. 2009), Katowice, Piotrowice (CA56, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Kędzierzyn-Koźle (CA08, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Kochanowice (CB42, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. et Żyła W. 1993, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Lis J.A. 2009), Ligota Dolna, I (CB05, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Ligota Dolna, II (BA99, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Mysłowice, Brzezinka (CA66, Grzegorzek P. 2006), Paruszowice (CB06, Lis B. et Lis J.A. 2009), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), Pogorzycka Góra (CA85, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), rez. Łężczok (CA05, Lis B. et Lis J.A. 2009), rez. Żabie Doły (CA57, Musik K. 2010), Strzelce Opolskie, I (CA09, Lis B. et Lis J.A. 2009), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Scholtz H. 1847, Schumacher F. 1911b, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Bonarka (DA24, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Czatkowice (DA05, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Dubie (DA05, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868, Lis J.A. 1990a, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Krzeszowice (DA05, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a), Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Podlesice (CB90, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Skała (DA16, Gierlasiński G. 2017c), Smoleń (DA08, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Zagacice (DA03, Domagała P. et Ziaja D. 2016)

Wyżyna Lubelska
Bochotnica (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis J.A. 1990a), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis J.A. 1990a, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Lublin, Zemborzyce (FB06, Ziarkiewicz T. 1951, Lis J.A. 1990a), Męćmierz (EB68, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), PK Lasy Janowskie, Kruszyna (EB81, Lis B. et Lis J.A. 2009), Puławy (EB69, Strawiński K. 1948, Strawiński K. 1958b, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), rez. Suśle Wzgórza (KR89, Lis B. et Lis J.A. 2009), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992), Stoczek (FB08, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Strzyżów, II (KS93, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Szczekarków (FC10, Strawiński K. 1948, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Małopolska
Arturówek (CC94, Tończyk G. et al. 2010), Byczów (DA68, Taszakowski A. et al. 2016), Dolina Nidy, rez. Polana Polichno (DA69, Lis B. et Lis J.A. 2009), Kalina-Rędziny (DA37, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Kozubów (DA68, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Las Łagiewnicki (CC94, Tończyk G. et al. 2010), Las Wiączyński (DC03, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Las Żeromiński (DC01, Domagała P. et Ziaja D. 2016), Młodzawy (DA68, Lis J.A. 1990a), Owczary (DB29, Domagała P. et Ziaja D. 2016), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Lis B. 2012), rez. Grabowiec (DA79, Lis J.A. 1990a), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), rez. Struga Dobieszowska (DC04, Tończyk G. et al. 2010), Sielec (DA39, Lis J.A. 1990a), Tadzin (DC14, Tończyk G. et al. 2010), Zagórzyce (DA68, Taszakowski A. et al. 2016)

Wzgórza Trzebnickie
Ozorowice (XS37, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.