STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Graptopeltus lynceus




Beskid Wschodni
Hureczko (FA31, Kotula B. 1890), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953), Karczmarowa (FA11, Kotula B. 1890), Ostrusza (EA01, Smreczyński S. 1954), Prałkowce (FA21, Kotula B. 1890), Przemyśl, Lipowica (FA21, Kotula B. 1890), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1906b)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Dobczyce (DA32, Smreczyński S. 1906b), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b), Słotwina (DA73, Smreczyński S. 1954), Słupia (DA41, Stobiecki S. 1915)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a)

Nizina Mazowiecka
Rawka (DC45, Strawiński K. 1966b), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1966b), Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954)

Nizina Sandomierska
Rzeszów (EA74, Stobiecki S. 1915), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954), Zaleszany (EB61, Stobiecki S. 1915)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Strawiński K. 1966b), Gołuchów (YT04, Gierlasiński G. et al. 2018a), Łęczyca (CC76, Smreczyński S. 1954), Poznań, Dębina (XU30, Kasprowicz A. 1963), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003), Słowiński PN, II (XA36, Korcz A. 2003)

Podlasie
Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b), Kujawy (CD67, Smreczyński S. 1954), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1962d), Rominta (FE02, Stichel W. 1960), Tomaszkowo (DE65, Mikołajski M. 1961c)

Pojezierze Pomorskie
rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 2010a), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Prusy
(Siebold C.T. 1839)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), rez. Tartaczna Góra (FB30, Strawiński K. 1966c), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b), Wieprzowe Jezioro (FA79, Tenenbaum S. 1921), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b), Zwierzyniec, II (FB30, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994)

Śląsk Dolny
Dunino (WS76, Scholz M.F.R. 1931), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Leszczyna (WS65, Scholz M.F.R. 1931), Opole (YS01, Skora H. et al. 2013), Przedmoście (WT82, Scholz M.F.R. 1931), Węgliniec (WS18, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Leśnica (XS36, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Ogród Botaniczny (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854), Wrocław, Sośnica (XS25, Assmann A. 1854), Wrocław, Swojczyce (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854)

Śląsk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, I (CA58, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, Stolarzowice (CA48, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chrzanów (CA85, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Dąb (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Gliwice (CA37, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Wojciechów (CB13, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Zbrosławice (CA38, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b), Kobylany (DA15, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Krzemionki (DA14, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki S. 1915), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1954), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Okopy (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Rząska (DA15, Smreczyński S. 1906b), Sąspów (DA16, Smreczyński S. 1906b, Chłond D. et Gorczyca J. 2006), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c), Kraśnik (EB84, Strawiński K. 1966b), Lublin, I (FB07, Ziarkiewicz T. 1957), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1956c, Fedorko J. 1957, Strawiński K. 1957b), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963, Strawiński K. 1966b), Wrotków (FB07, Cmoluchowa A. 1958), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958)

Wyżyna Małopolska
Lubiaszów (DB29, Strawiński K. 1936), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)

Wzgórza Trzebnickie
Węglewice (CB09, Lis J.A. et Lis B. 1997)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.