STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Grypocoris sexguttatus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 4 3 4 7 10 22 11 17



Beskid Wschodni
(Kotula B. 1890), Bartne, II (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Gładyszów (EV18, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953), Małastów (EV18, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Cieszyn, rez. Kopce (CA21, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Bystre (EV96, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dolina Terebowca (FV23, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Jawornik (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Lesko (EV97, Smreczyński S. 1954), Rzepedź (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Turzańsk (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Wielka Rawka (FV13, Gorczyca J. et Herczek A. 1988)

Góry ¦więtokrzyskie
(Smreczyński S. 1954, Strawiński K. 1962a), Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a), Trzcianka, I (EB03, Strawiński K. 1962a)

Pieniny
Bańków Gronik (DV57, Smreczyński S. 1954), Pieniny (DV57, Smreczyński S. 1906b), Sokolica (DV57, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pobrzeże Bałtyku
Wodnica (XA24, Gierlasiński G. et al. 2018b)

Pojezierze Mazurskie
¦więtajno (EE88, Strawiński K. 1957a)

Puszcza Białowieska
(Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001), Białowieski PN, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Hebda G. 2011, Hebda G. et Gutowski J. 2019), Białowieża, I (FD94, Smreczyński S. 1954), Zwierzyniec, I (FD84, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), Paary (FA68, Strawiński K. 1956a), Ulów (FA69, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a)

Sudety Wschodnie
Kłodzko (XR18, Scholz M.F.R. 1931), Międzygórze (XR26, Polentz G. 1944), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Stronie ¦l±skie (XR37, Scholz M.F.R. 1931)

Sudety Zachodnie
Jawor (WS85, Scholz M.F.R. 1931), Jedlina Zdrój (WS92, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz H. 1847), Wielka Sowa (XS01, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Górny
Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk
(Weigel J.A.V. 1806, Stichel W. 1933)

Tatry
Dolina Ko¶cieliska (DV15, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2004), Dolina Suchej Wody (DV25, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2004), Polana Rogoźniczańska (DV15, Lis B. et al. 2004), Żar (DV15, Smreczyński S. 1906b)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Ojcowski PN, Dolina S±spowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2008), Zabierzów (DA15, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1963), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.