STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Halticus apterus




Beskid Wschodni
Bartne, II (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bednarka, I (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Chyrowa (EV48, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Krempna (EV38, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Łysa Góra (EV49, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Nieznajowa (EV49, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Buczkowice (CA51, Lis B. et Dubiel G. 2013), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Gruszów (DA42, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Masyw Czantorii Wielkiej (CA40, Kędzior M. et al. 2012), Meszna, II (CA51, Lis B. et Dubiel G. 2013), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Roztoka Wielka (DV97, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017), Szczyrzyc (DA41, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Zwardoń (CV58, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Dolina Jawornika (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Turzańsk (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Ustrzyki Górne, II (FV23, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Dolny Śląsk
Nieszkowice (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Smogorzówek (XS19, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Trzcinica Wołowska (XS20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013), Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Galicja
(Nowicki M. 1864)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Przylaski (DB94, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Kotlina Nowotarska
Jaszczurówka (DV25, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1906b)

Nizina Mazowiecka
Chylice (EC06, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Klembów (ED20, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Radom (EB19, Tomasik Ł. 2014)

Nizina Sandomierska
rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Poznań, I (XU30, Kasprowicz A. 1963, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Suponin (CE10, Wrzesińska D. et al. 2013)

Pieniny
Czorsztyn (DV57, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Niedzica (DV47, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Sianożęty (WA40, Gierlasiński G. et al. 2018b)

Podlasie
Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b), Jezioro Wigry (FE38, Chłond D. et al. 2007), Nowa Wieś, II (DE74, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Olsztyn, I (DE65, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a), Rominta (FE02, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Stichel W. 1960, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995), Kalisz Pomorski (WV60, Herczek A. et Nakonieczny M. 1987, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Recz (WV30, Karl O. 1935), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. 2010a), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Siadło Dolne (VV61, Wagner E. 1941a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Widuchowa (VU58, Wagner E. 1941a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Pomorze
(Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Prusy
(Stichel W. 1933)

Puszcza Białowieska
Białowieża, I (FD94, Hebda G. 2011), Puszcza Białowieska, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Roztocze
Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Józefów, I (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Machnów (FA88, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Obrocz (FB40, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Pasieki (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1993, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Rogóżno (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Roztoczański PN (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b), Zwierzyniec, II (FB30, Tenenbaum S. 1921, Strawiński K. 1966a, Strawiński K. 1966c, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Sudety Wschodnie
Bielice (XR47, Gierlasiński G. 2017b), Dębowiec (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Dobieszów (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007), Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007), Kąty Bystrzyckie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Nowa Morawa (XR36, Gierlasiński G. 2017b), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007), rez. Gipsowa Góra (YR14, Hebda G. 2002a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012), Sienna (XR36, Gierlasiński G. 2017b), Skowronków (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Stronie Śląskie (XR37, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007, Gierlasiński G. 2017b)

Sudety Zachodnie
Jawor (WS85, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b)

Śląsk Dolny
Chrząstowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Gogolin (BA89, Hebda G. 2006), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Lubin, I (WS89, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Złotoryja (WS66, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Śląsk Górny
Blachówka (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Chrzanów (CA85, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Katowice, Ochojec (CA56, Gorczyca J. et Herczek A. 2009), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005), Oleszka (BA99, Hebda G. 2006), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Pniowiec (CA49, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Pustynia Błędowska (CA97, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005), Strzemieszyce (CA87, Burski M. 2003), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Żarki (CA84, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Śląsk
(Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Tatry
Tatry (DV25, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Julianka (CB92, Gorczyca J. 1994a, Chłond D. et Gorczyca J. 2004), Kraków, Bielany (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków (DA24, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Ojcowski PN, Czajowice (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Galeria Rzeźby (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Poręba (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Golanka (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Jonaszówka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Krukowskiego (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Krzyżowa (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Węgielnik (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a, Chłond D. et Gorczyca J. 2004), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015)

Wyżyna Lubelska
Bochotnica (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Dobre (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Kaniwola (FB49, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Puławy (EB69, Strawiński K. 1957c, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 1998, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Wrotków (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), Zemborzyce (FB07, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)

Wyżyna Małopolska
Pińczów (DA69, Herczek A. 1987, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Lis B. 2012), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Gorczyca J. et Chłond D. 2005, Gorczyca J. 2007)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.