STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Heterocordylus tumidicornis


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
4 8 25 17 18



Beskid Wschodni
Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954), Dukla (EV48, Gorczyca J. et Chłond D. 2005), Tuchów (EA02, Smreczyński S. 1954)

Beskid Zachodni
Krynica (DV97, Smreczyński S. 1954), Melsztyn (DA62, Smreczyński S. 1954), Niedźwiedź, I (DV39, Smreczyński S. 1910b), Nowy S±cz (DV79, Smreczyński S. 1954), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Strawiński K. 1936), Przydonica (DA80, Smreczyński S. 1954), Zawoja, Widły (CA99, Gorczyca J. et Chłond D. 2005)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Rzepedź (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Tarnawa Wyżna (FV34, Gorczyca J. et Herczek A. 1988)

Góry ¦więtokrzyskie
Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, I (DV27, Smreczyński S. 1954), Szaflary (DV27, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Schumacher F. 1913b), Osowa Góra (XT29, Kasprowicz A. 1963)

Pieniny
Kro¶cienko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1954), Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017)

Podlasie
Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a)

Pojezierze Mazurskie
Olsztyn, I (DE65, Stichel W. 1960), ¦więtajno (EE88, Strawiński K. 1957a)

Pomorze
(Stichel W. 1956)

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001)

Roztocze
Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), K±ty, I (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), Machnów (FA88, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a)

Sudety Wschodnie
Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012)

Sudety Zachodnie
Jelenia Góra (WS53, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Dolny
Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), ¦roda ¦l±ska (XS16, Polentz G. 1943), Wrocisławice (XS06, Lanzke A. et Polentz G. 1942), Wrocław, I (XS46, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Górny
Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b), Miasteczko ¦l±skie (CA59, Gorczyca J. et Chłond D. 2005), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005), Ostrowy (CB52, Chłodny J. 1983), PK Góra ¶w. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1994), ¦wierklaniec (CA59, Lis J.A. 1987b), Zbrosławice (CA38, Gorczyca J. et Chłond D. 2005)

¦l±sk
(Stichel W. 1933)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Pychowice (DA14, Smreczyński S. 1954), Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina S±spowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Opalówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Jonaszówka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, W±wóz Węgielnik (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Potok Złoty (CB81, Gorczyca J. 1994a)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1986)

Wyżyna Małopolska
Pińczów (DA69, Herczek A. 1987), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)

Wzgórza Trzebnickie
Bagno, II (XS28, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Oborniki ¦l±skie (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.