START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Ischnocoris hemipterus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
4 1 7 15 8 8 1 1



Beskid Wschodni
Przemyśl, Trzy Krzyże (FA21, Kotula 1890), Przemyśl, Wzniesienie (FA21, Kotula 1890), Przemyśl, Zasanie (FA21, Kotula 1890)

Beskid Zachodni
Tomice, I (CA92, Stobiecki 1915)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Schumacher 1913b)

Pojezierze Pomorskie
rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Hedicke et Michalk 1936)

Prusy
(Siebold 1839)

Roztocze
Łabunie (FB61, Strawiński 1960a), rez. Tartaczna Góra (FB30, Strawiński 1966c)

Sudety Zachodnie
Jawor (WS85, Scholz 1931)

Śląsk Dolny
Dunino (WS76, Scholz 1931), Nieszkowice (XS19, Hebda et Rutkowski 2013), Oława (XS64, Polentz 1943), Strzegom, Góra Szeroka (WS94, Scholtz 1847), Wrocław, Leśnica (XS36, Scholtz 1847, Assmann 1854, Scholz 1931)

Śląsk Górny
Chełmek (CA75, Stobiecki 1886, Stobiecki 1915), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1989b)

Śląsk
(Schilling 1829)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czerna (DA05, Smreczyński 1906b), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński 1906b, Smreczyński 1954), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński 1906b), Kraków, Grota Twardowskiego (DA14, Smreczyński 1954), Kraków, Kępa Zwierzyniecka (DA14, Smreczyński 1906b), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki 1886, Smreczyński 1906b, Smreczyński 1954), Kraków, Lasotnia (DA14, Stobiecki 1915), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński 1906b), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki 1915, Smreczyński 1954), Kraków, Pychowice (DA14, Smreczyński 1954), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki 1915), Kraków, Zakrzówek (DA14, Smreczyński 1906b), Tenczynek (DA05, Smreczyński 1906b), Zabierzów, Skała Kmity (DA15, Smreczyński 1954), Zabierzów (DA15, Stobiecki 1886)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.