STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Kalama tricornis


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
3 5 9 21 16 35 24 11



Beskid Wschodni
Bartne, II (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018, Gierlasiński G. et al. 2019b), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Smreczyński S. 1908a), Zdynia (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Czantoria (CA40, Lis B. 1996), Kasina Wielka (DA30, Lis B. 1996), Krynica (DV97, Smreczyński S. 1954), Lipie k. Nowego Sącza (DA80, Stobiecki S. 1915), Łomnica (DV87, Smreczyński S. 1954), Maków Podhalański (DA00, Smreczyński S. 1954), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b), Stary Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954), Trzemeśnia (DA21, Stobiecki S. 1915)

Galicja Zachodnia
(Łomnicki M. 1882)

Galicja
(Nowicki M. 1865)

Góry Świętokrzyskie
Łagów, II (EB02, Lis B. 1996)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, I (DV27, Smreczyński S. 1954), Łopuszna (DV38, Stobiecki S. 1915), Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1908a, Smreczyński S. 1954)

Nizina Mazowiecka
Chylice (EC06, Lechowski L. 1989), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1966f), Warszawa, I (EC08, Lis B. 1996), Warszawa, Miedzeszyn (EC17, Lis B. 1996), Warszawa, Olszynka Grochowska (EC08, Lis B. 1996), Warszawa, Saska Kępa (EC08, Lis B. 1996)

Nizina Sandomierska
Bogumiłowice (DA93, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Czerwonak (XU31, Kasprowicz A. 1963), Czyżkówko (XU99, Hebda G. et Rutkowski T. 2018), Głogów (WT72, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Janowiec Wielkopolski (XU64, Schumacher F. 1913b), Poznań, I (XU30, Stichel W. 1933), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963)

Pieniny
Bańków Gronik (DV57, Smreczyński S. 1954), Czorsztyn (DV57, Smreczyński S. 1906b), Krościenko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1954)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003), Potynia (XA44, Karl O. 1935), Sławno (XA02, Lis B. 1996), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003), Tolkmicko (DF02, Lis B. 1996), Wolin, Nowa Wieś (VV78, Smreczyński S. 1954), Wolin (VV67, Smreczyński S. 1954)

Podlasie
Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966)

Pojezierze Mazurskie
Błędowo (EF21, Stichel W. 1960), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962d), Orneta (DE49, Lis B. 1996), rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a)

Prusy Wschodnie
(Stichel W. 1956)

Prusy
(Siebold C.T. 1839)

Roztocze
Józefów, I (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Kosobudy (FB41, Strawiński K. 1956a), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994)

Sudety Wschodnie
Kłodzko (XR18, Scholz M.F.R. 1931), Puszcza Jaworowa (XR46, Scholz M.F.R. 1931)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Jedlina Zdrój (WS92, Scholtz H. 1847, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Dolny
Brzeg (XS73, Gierlasiński G. et Regner J. 2018a), Gogolin (BA89, Lis J.A. 1989b), Wrocisławice (XS06, Lis B. 1996), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Leśnica (XS36, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1915), Dąb (CA75, Stobiecki S. 1886), Gliwice, Łabędy (CA38, Lis J.A. 1989b), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915), Witkowice (CA73, Gierlasiński G. et al. 2019b)

Śląsk
(Scholtz H. 1850)

Tatry
Dolina Kościeliska (DV15, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1908a, Smreczyński S. 1954), Dolina Olczyska (DV25, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1908a, Smreczyński S. 1954), Hala Pod Kopkami (DV15, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1908a, Smreczyński S. 1954), Kalatówki (DV25, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1908a, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Krzemionki (DA14, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954), Kraków, Mydlniki (DA14, Stobiecki S. 1915)

Wyżyna Lubelska
Bochotnica (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c), Kanie (FB46, Strawiński K. 1966f), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992)

Wyżyna Małopolska
Krzyżanowice (DA68, Lis B. 1996), Michałów (DA69, Lis B. 1996), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Lis B. 2012), rez. Skowronno (DA69, Lis B. 1996), Uniejów (DA28, Lis B. 1996)

Wzgórza Trzebnickie
Malczów, II (XS48, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.