STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Megalonotus antennatus




Beskid Wschodni
Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Łętownia (FA21, Kotula B. 1890), Prałkowce (FA21, Kotula B. 1890), Tuchów (EA02, Smreczyński S. 1954), Zdynia (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1954), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954), Nowy Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915), Tomice, I (CA92, Stobiecki S. 1915)

Nizina Mazowiecka
Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954)

Nizina Sandomierska
Hurko (FA31, Kotula B. 1890), Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b), Tarnów, Góra Św. Marcina (EA03, Smreczyński S. 1954), Zaleszany (EB61, Stobiecki S. 1915)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Dobra Nadzieja (XT94, Gierlasiński G. et al. 2018a), Janowiec Wielkopolski (XU64, Schumacher F. 1913b), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963)

Pojezierze Pomorskie
rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Hedicke H. et Michalk O. 1936, Lis B. 2010a)

Roztocze
Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Dolny
Bardo Śląskie (XR29, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Lubin, I (WS89, Scholz M.F.R. 1931), Oława (XS64, Polentz G. 1943), Wrocław, Leśnica (XS36, Scholtz H. 1847, Scholz M.F.R. 1931), Zimna Woda (WS78, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Gromiec (CA74, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), PK Góra św. Anny (BA99, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954)

Tatry
Zakopane, Las Białego (DV25, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Lubelska
Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Strawiński K. 1966b), woj. lubelskie (Strawiński K. 1966d)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.