START (HOME)        WYKAZ GATUNKÓW (CHECKLIST)        IKONOGRAFIA (ICONOGRAPHY)        ROZMIESZCZENIE (DISTRIBUTION)        PROGRAMY (TOOLS)        PIŚMIENNICTWO (LITERATURE)        METODYKA (METHODS)        LINKI (LINKS)        O PROJEKCIE (ABOUT)

Micronecta griseola


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
149 5



Beskid Wschodni
Jasło (EA31, Wróblewski 1958), Nowy Żmigród (EV39, Wróblewski 1958)

Beskid Zachodni
Barcice (DV78, Wróblewski 1958), Brzączowice (DA32, Mielewczyk 1973a), Jezioro Rożnowskie (DA70, Wróblewski 1958), Nowy Sącz (DV79, Wróblewski 1958), Pcim (DA21, Mielewczyk 1973a), Rytro (DV78, Wróblewski 1958)

Góry Świętokrzyskie
Belnianka (DB93, Krajewski et Bednarek 1984)

Nizina Mazowiecka
Łowicz (DC27, Wróblewski 1958), Warszawa, I (EC08, Wróblewski 1958)

Nizina Sandomierska
Bogucice, II (DA64, Mielewczyk 1973a)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Biskupice, I (XU41, Wróblewski 1958), Bogucin (XU31, Wróblewski 1958), Czapury (XT39, Wróblewski 1958), Doruchów (BC90, Wróblewski 1958), Drawski Młyn (WU75, Wróblewski 1958), Gądki (XT39, Wróblewski 1958), Głębocko, II (WU32, Wróblewski 1958), Głęboczek, II (XU42, Wróblewski 1958), Jaracz (XU24, Wróblewski 1958), Jezioro Baba (XU61, Wróblewski 1958), Jezioro Berzyńskie (WT77, Wróblewski 1958), Jezioro Bnińskie (XT48, Wróblewski 1958), Jezioro Bochenek (XT19, Wróblewski 1958), Jezioro Bytyńskie (XU01, Wróblewski 1958), Jezioro Chodzieskie (XU27, Wróblewski 1958), Jezioro Chrzypskie (WU82, Wróblewski 1958), Jezioro Dębno (XT19, Wróblewski 1958), Jezioro Dominickie (WT85, Wróblewski 1958), Jezioro Durowskie (XU45, Wróblewski 1958), Jezioro Gopło (CD23, Wróblewski 1958), Jezioro Gorzyńskie (WU52, Wróblewski 1958), Jezioro Grzymisławskie (XT36, Wróblewski 1958), Jezioro Jeziory Małe (XT48, Wróblewski 1958), Jezioro Jeziory Wielkie (XT48, Wróblewski 1958), Jezioro Kamińskie (XU32, Wróblewski 1958), Jezioro Kierskie (XU21, Wróblewski 1958), Jezioro Kuchenne (WU83, Wróblewski 1958), Jezioro Lednica (XU62, Wróblewski 1958), Jezioro Lincjusz (WT85, Wróblewski 1958), Jezioro Lusowskie (XU11, Wróblewski 1958), Jezioro Łękno (XT48, Wróblewski 1958), Jezioro Małe Żnińskie (XU85, Wróblewski 1958), Jezioro Małe (XT29, Wróblewski 1958), Jezioro Mormin (WU93, Wróblewski 1958), Jezioro Niedzięgiel (XU91, Wróblewski 1958), Jezioro Niepruszewskie (XU00, Wróblewski 1958), Jezioro Ostrowieczno (XT46, Wróblewski 1958), Jezioro Pławno (XU42, Wróblewski 1958), Jezioro Popielewskie (XU92, Wróblewski 1958), Jezioro Powidzkie (XU91, Wróblewski 1958), Jezioro Radgoskie (WU53, Wróblewski 1958), Jezioro Radziszewskie (WU83, Wróblewski 1958), Jezioro Rgielsko (XU55, Wróblewski 1958), Jezioro Rogozińskie (XU34, Wróblewski 1958), Jezioro Rosnowskie (XT19, Wróblewski 1958), Jezioro Samołęskie (WU93, Wróblewski 1958), Jezioro Stęszewskie (XU42, Wróblewski 1958), Jezioro Strzeleckie (XU27, Wróblewski 1958), Jezioro Swarzędzkie (XU40, Wróblewski 1958), Jezioro Ślesińskie (CD10, Wróblewski 1958), Jezioro Tuczno (WU52, Wróblewski 1958), Jezioro Turostowskie (XU52, Wróblewski 1958), Jezioro Ula (XU61, Wróblewski 1958), Jezioro Wielkie (WU83, Wróblewski 1958), Jezioro Włókna (XU43, Wróblewski 1958), Jezioro Wójtowstwo (XU51, Wróblewski 1958), Jezioro Wronczyńskie (XU41, Wróblewski 1958), Jezioro Zielonka (XU42, Wróblewski 1958), Kiekrz (XU21, Wróblewski 1958), Konin (CC18, Wróblewski 1958), Krajkowo (XT38, Wróblewski 1958), Krotoszyn (XT63, Wróblewski 1958), Krzyż Wielkopolski (WU65, Wróblewski 1958), Luboń (XU20, Wróblewski 1958), Miękowo (XU31, Wróblewski 1958), Motylewo (XU18, Wróblewski 1958), Murowana Goślina (XU32, Wróblewski 1958), Nowe Miasto nad Wartą (XT67, Wróblewski 1958), Oborniki (XU23, Wróblewski 1958), Ochle (CC38, Wróblewski 1958), Orzechowo, II (XT67, Wróblewski 1958), Ostrowsko (CC46, Wróblewski 1958), Ostrzeszów (YT00, Wróblewski 1958), Pomorsko (WT36, Wróblewski 1958), Poznań, Górczynek (XU20, Wróblewski 1958), Poznań, Karolin (XU31, Wróblewski 1958), Poznań, Strzeszynek (XU21, Wróblewski 1958), Poznań, Zawady (XU30, Wróblewski 1958), Pyzdry (XT88, Wróblewski 1958), Rogalin, I (XT38, Wróblewski 1958), Skrzynki (XT49, Wróblewski 1958), Solec, II (XT57, Wróblewski 1958), Sowiniec (XT28, Wróblewski 1958), Toruń (CD37, Wróblewski 1958), Wiórek (XT29, Wróblewski 1958), Zduny (XT62, Wróblewski 1958)

Pieniny
Krościenko nad Dunajcem (DV57, Mielewczyk 1978), Pieniny (DV57, Mielewczyk 2000), Sromowce Wyżne (DV57, Mielewczyk 1978)

Pobrzeże Bałtyku
Jezioro Żółwińskie (VV77, Wróblewski 1958), Kołobrzeg (WA30, Wróblewski 1958), Lubin, II (VV66, Wróblewski 1958)

Podlasie
Białystok (FD48, Wróblewski 1958), Borki Siedleckie (EC88, Wróblewski 1958), Chodów (EC88, Wróblewski 1958), Jezioro Bialskie (FC31, Wróblewski 1958), Jezioro Czarne (FC40, Wróblewski 1958), Jezioro Czechowskie (FE21, Wróblewski 1958), Parczew (FC32, Wróblewski 1958), Siedlce (EC88, Wróblewski 1958)

Pojezierze Mazurskie
Jezioro Ciche (CE91, Wróblewski 1958), Jezioro Długie, II (DE65, Wróblewski 1958), Jezioro Drwęckie (DE25, Wróblewski 1958), Jezioro Jeziorak (DE04, Wróblewski 1958), Jezioro Krzywe (DE65, Wróblewski 1958), Jezioro Mamry (EF40, Wróblewski 1958), Jezioro Mikołajskie (EE35, Wróblewski 1958), Jezioro Necko (FE26, Wróblewski 1958), Jezioro Niskie Brodno (CE90, Wróblewski 1958), Jezioro Tajty (EE48, Wróblewski 1958), Jezioro Wilkus (EF60, Wróblewski 1958), Jezioro Zbiczno (CE91, Wróblewski 1958), Jezioro Żabinek (EE77, Wróblewski 1958), Szczytno (DE93, Wróblewski 1958), Ukta (EE34, Wróblewski 1958)

Pojezierze Pomorskie
Jezioro Będzin (VU97, Wróblewski 1958), Jezioro Charzykowskie (XV66, Wróblewski 1958), Jezioro Dąbie (VV72, Wróblewski 1958), Jezioro Dąbrowskie (CF01, Wróblewski 1958), Jezioro Drawsko (WV73, Wróblewski 1958), Jezioro Drzycimskie (XV93, Wróblewski 1958), Jezioro Kluki (WU29, Wróblewski 1958), Jezioro Kosobudno (XV76, Wróblewski 1958), Jezioro Kotel (CE08, Wróblewski 1958), Jezioro Miedwie (VV90, Wróblewski 1958), Jezioro Myśliborskie (VU96, Wróblewski 1958), Jezioro Partęczyny (CE82, Wróblewski 1958), Jezioro Trzesiecko (XV15, Wróblewski 1958), Jezioro Wilczkowo (WV73, Wróblewski 1958), Płonia (rzeka) (VV71, Wróblewski 1958), Swornegacie (XV67, Wróblewski 1958)

Sudety Zachodnie
Gryfów Śląski (WS25, Wróblewski 1958)

Śląsk Górny
Oświęcim (CA74, Wróblewski 1958), rez. Żabie Doły (CA57, Lis B. 1993b)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Ojców, Prądnik (DA16, Wróblewski 1958)

Wyżyna Lubelska
Jezioro Krasne (FB39, Wróblewski 1958), Lublin, Dziesiąta (FB17, Wróblewski 1958), Lublin, I (FB07, Wróblewski 1958)

Wyżyna Małopolska
Biała Nida (rzeka) (DB52, Wróblewski 1958), Chęciny (DB62, Wróblewski 1958), Sobków (DB61, Wróblewski 1958), Sołtyków (DB76, Wróblewski 1958)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2022.