STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Monosynamma bohemanni


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
2 3 2 5 9 22 9 10



Beskid Wschodni
Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954), Tuchów (EA02, Smreczyński S. 1954)

Beskid Zachodni
My¶lenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865)

Nizina Mazowiecka
Małkinia (ED63, Smreczyński S. 1954), Otwock (EC27, Smreczyński S. 1954), Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954)

Nizina Sandomierska
Bogumiłowice (DA93, Smreczyński S. 1954), Kędzierz (EA34, Smreczyński S. 1954), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Puszczykowo (XT29, Kasprowicz A. 1963), Srebrna Góra (XU66, Schumacher F. 1913b)

Pieniny
Kro¶cienko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1954)

Pobrzeże Bałtyku
D±bki (WA82, Enderlein G. 1908), Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960), Karwia (CF27, Enderlein G. 1908, Smreczyński S. 1954, Stichel W. 1960), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003), Ustka, I (XA24, Karl O. 1935)

Podlasie
Budne Żarnowo (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Dawidowizna (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a), Wilamowskie (FE01, Lis J.A. et al. 1995)

Pojezierze Mazurskie
Gołdap (EF82, Stichel W. 1960)

Pojezierze Pomorskie
Słupsk (XA33, Karl O. 1935), Stargard Szczeciński (WV00, Karl O. 1935), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Pomorze
(Stichel W. 1933)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1956)

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001)

Roztocze
rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996)

Sudety Wschodnie
Stara Morawa (XR37, Gierlasiński G. 2017b)

¦l±sk Dolny
Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Górny
Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005)

¦l±sk
(Stichel W. 1933)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Pychowice (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Zwierzyniec (DA14, Smreczyński S. 1954), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca J. et Herczek A. 1989, Gierlasiński G. et al. 2019b)

Wyżyna Lubelska
Podgórz (EB68, Cmoluchowa A. 1964), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006)

Wyżyna Małopolska
Pińczów (DA69, Herczek A. 1987), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a)

Wzgórza Trzebnickie
Malczów, I (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Oborniki ¦l±skie (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Węgrzynów (XS48, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.