STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Notostira erratica




Beskid Wschodni
Bednarka, I (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lisów (EA21, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Łysa Góra (EV49, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Nieznajowa (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Smreczyński S. 1908a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Zdynia (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Bystra (CA61, Lis B. et Dubiel G. 2013), Dobczyce (DA32, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gruszów (DA42, Stobiecki S. 1915), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krynica (DV97, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Masyw Czantorii Wielkiej (CA40, Kędzior M. et al. 2012), Meszna, I (CA61, Lis B. et Dubiel G. 2013), Meszna, II (CA51, Lis B. et Dubiel G. 2013), Muszyna (DV96, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jawornik (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rzepedź (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turzańsk (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Mazowiecka
Chylice (EC06, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński G. et al. 2017), Dziekanów Leśny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1964, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gołotczyzna (DD74, Bilewicz-Pawińska T. 1976a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamion (DD40, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Klembów (ED20, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łomna (DD80, Bilewicz-Pawińska T. 1964, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Bilewicz-Pawińska T. 1967, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Skierniewice (DC45, Mokrzecki Z. 1928, Ruszkowski J.W. 1933, Strawiński K. 1939, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Warszawa, I (EC08, Bilewicz-Pawińska T. 1982, Bilewicz-Pawińska T. et Varis A.L. 1985, Hałka-Wojciechowicz E. 1996, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1959, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Bilewicz-Pawińska T. 1964, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zbroszki (DD93, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Sandomierska
Biłgoraj (FB20, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Szulczewski A. 1913, Strawiński K. 1939, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Bydgoszcz, I (BD99, Wrzesińska D. et Wawrzyniak M. 2005, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Bydgoszcz, Ogród Botaniczny (CD09, Soika G. et Łabanowski G. 2010, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Mutowo (XU03, Korcz A. 1993), Papowo Toruńskie (CD48, Cmoluch Z. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018a), Pleszew (XT95, Gierlasiński G. et al. 2018a), Plewiska (XU20, Studziński A. et Małachowska D. 1973, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poznań, I (XU30, Ruszkowski J.W. 1933, Korcz A. 1976a, Korcz A. 1976b, Korcz A. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Suponin (CE10, Wrzesińska D. et al. 2013), Turew (XT27, Trojan P. 1989), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zduny (XT62, Studziński A. et Małachowska D. 1973, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Żegocin (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pieniny
Kras (DV67, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017), Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017)

Pobrzeże Bałtyku
Bałamątek (XA35, Gierlasiński G. et al. 2018b), Chałupy (CF37, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Chrząszczewo (VV87, Lis J.A. et Lis B. 1994b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdańsk, Niedźwiednik (CF42, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdańsk, Oliwa (CF33, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kuźnica (CF46, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mostowe Błota (CF35, Enderlein G. 1908), Mrzezino (CF35, Enderlein G. 1908), Orzechowo (XA25, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Półwysep Helski, I (CF46, Enderlein G. 1908), Puck (CF36, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rowy (XA35, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sławno (XA02, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słowiński PN, III (XA56, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Smołdzino (XA45, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Władysławowo (CF37, Enderlein G. 1908)

Podlasie
Biała Podlaska (FC46, Strawiński K. 1955a, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Chodów (EC88, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dawidowizna (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kolonia Białogrądy (FE02, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łapy (FD27, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łuków (EC95, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Radzyń (FC13, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Siedlce, Sekuła (EC87, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ujrzanów (EC87, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Włodawa (FC71, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zaliwie (EC79, Cmoluchowa A. et al. 1981, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1962d, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tomaszkowo (DE65, Kordan B. et Ciepielewska D. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), woj. olsztyńskie (Mikołajski M. 1961c)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Cisiny (CE03, Kosicki S. 1958), Goleniów (VV83, Wagner E. 1941a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kalisz Pomorski (WV60, Herczek A. et Nakonieczny M. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rajkowo near Szczecin (VV61, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Recz (WV30, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Reda (CF25, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 2010a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Pomorze
(Stichel W. 1933, Stichel W. 1956, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011, Hebda G. 2011), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994)

Roztocze
Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Józefów, I (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Korhynie (FA78, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Machnów (FA88, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Majdanek (FA79, Buczek D. 1956, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Obrocz (FB40, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Podlesie (FB22, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szarowola (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tomaszów Lubelski (FA79, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b), Zamość (FB52, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Sudety Wschodnie
Biskupia Kopa, II (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Dębowiec (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Lipy k. Prudnika (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Łąka Prudnicka (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Opawica (XR85, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Gipsowa Góra (YR14, Hebda G. 2002a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012), Skałki Karolinki (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Skowronków (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Stara Morawa (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Starowice (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Stronie Śląskie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Sudety Zachodnie
(Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Dolny
Chrząstowice (BB91, Pytlik E. et al. 2017), Gogolin (BA89, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Pawłowice Wielkie (WS86, Kania C. et al. 1976a, Kania C. et al. 1976b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Stobrawa PK (XS83, Łęgowski D. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Górny
Babice (CA84, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Bogacica (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Czaple Wolne (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Jełowa (BB93, Cieśliczka A. et Lis B. 2015), Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krasków (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Ligota Dolna, I (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Markotów Duży (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Oleszka (BA99, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pustynia Błędowska (CA97, Lis J.A. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Żabie Doły (CA57, Musik K. 2010), Strzemieszyce (CA87, Burski M. 2003, Burski M. et Herczek A. 2008, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk
(Schilling P.S. 1846, Scholz M.F.R. 1931, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Tatry
Tatry (DV25, Nowicki M. 1870a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Stobiecki S. 1915), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1915), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Galeria Rzeźby (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Góra Okopy (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Polana Goplana (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Poręba (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Węgielnik (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015)

Wyżyna Lubelska
Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Chełm (FB76, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dratów (FB39, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Felin (FB17, Ziarkiewicz T. 1976a, Ziarkiewicz T. 1976b), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Hrubieszów (GB03, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Lechowski L. 1997, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krasnystaw (FB55, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraśniczyn (FB64, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraśnik (EB84, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lubartów (FC10, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lublin, I (FB07, Strawiński K. 1955a, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1985, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Nałęczów (EB88, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Płotycze (FB89, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Podgórz (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puławy (EB69, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bachus (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1990, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1955b, Strawiński K. 1956c, Fedorko J. 1957, Strawiński K. 1957b, Ziarkiewicz T. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Włostowice (EB69, Strawiński K. 1963), Wólka Profecka (EB69, Strawiński K. 1963), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wronów (EC70, Strawiński K. 1963), Wrotków (FB07, Buczek D. 1956, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zemborzyce (FB07, Buczek D. 1956, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Małopolska
Jędrzejów (DB41, Karczewski J. 1967), Łódź (CC93, Kowalczyk J.K. 1996), Pińczów (DA69, Herczek A. 1983, Herczek A. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Lis B. 2012), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Solec (DA97, Cmoluchowa A. 1974a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wzgórza Trzebnickie
Oborniki Śląskie (XS38, Polentz G. 1943, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Węglewice (CB09, Lis J.A. et Lis B. 1997)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.