STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Nysius senecionis




Beskid Wschodni
Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Zdynia (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Dolina Popradu (DV78, Smreczyński S. 1954), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954), Nowy Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b)

Dolny Śląsk
Wińsko (XT10, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Góry Świętokrzyskie
Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a), Łysica (DB93, Strawiński K. 1962a), Uroczysko Przylaski (DB94, Strawiński K. 1962a)

Kotlina Nowotarska
Podhale (Smreczyński S. 1954)

Nizina Mazowiecka
powiat sochaczewski (Smreczyński S. 1954), Pruszków (DC87, Strawiński K. 1966b), Sobolew (EC43, Strawiński K. 1966b), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1961a)

Nizina Sandomierska
Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Chocz (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Strawiński K. 1966b), Kobylnica (XU41, Kasprowicz A. 1963), Łęczyca (CC76, Smreczyński S. 1954), Mutowo (XU03, Korcz A. 1993), Niniew (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Żbiki (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Oliwa (CF33, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Ustka, II (XA25, Gierlasiński G. et al. 2018b)

Pojezierze Mazurskie
Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a)

Pojezierze Pomorskie
Siadło Dolne (VV61, Wagner E. 1941a), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b), Czerlonka (FD84, Strawiński K. 1966b)

Roztocze
Kąty (FB41, Strawiński K. 1966b), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), Stoki (FB40, Strawiński K. 1956a), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a)

Sudety Wschodnie
Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Scholz M.F.R. 1931), Jawor (WS85, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Dolny
Bardo Śląskie (XR29, Scholz M.F.R. 1931), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006), Przedmoście (WT82, Scholz M.F.R. 1933), Stoszowice (XS20, Assmann A. 1854), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854), Wrocław, Karłowice (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854), Wrocław, Leśnica (XS36, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Swojczyce (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854), Wzgórza Strzegomskie (WS94, Scholtz H. 1847, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Górny
Ładza (YS03, Hebda G. et Mazur M.A. 2010b)

Tatry
Dolina Kościeliska (DV15, Lis B. et al. 2004), Morskie Oko (DV35, Lis B. et al. 2004)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Lasotnia (DA14, Stobiecki S. 1915), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1954), Ojcowski PN, Młyn Krzemienia (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015)

Wyżyna Lubelska
Dobre (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Felin (FB17, Strawiński K. 1966b), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Strawiński K. 1963), Okale (EB68, Cmoluchowa A. 1964), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1956c, Strawiński K. 1966b), Wólka Profecka (EB69, Strawiński K. 1963), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko J. 1959), Szaniecki PK (DB70, Taszakowski A. et al. 2016)

Wzgórza Trzebnickie
Ozorowice (XS37, Assmann A. 1854)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.