START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Oncotylus punctipes


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 1 3 2 8 11 5 24
Ostatni przedział czasowy uwzględnia również dane w druku (zob. Pi¶miennictwo), których nie wyszczególniono w wykazie stanowisk



Beskid Wschodni
Libusza (EA10, Taszakowski et Gorczyca 2018)

Beskid Zachodni
Bielsko-Biała, Dolina Go¶cinna (CA51, Gierlasiński 2020), Bielsko-Biała, Komorowice (CA52, Gierlasiński 2020), Cieszyn (CA21, Gorczyca 1991), Koniaków, Koczy Zamek (CV59, Gierlasiński 2020), Stary Groń (CA50, Matuszczyk et Taszakowski 2017)

Bieszczady
(Gorczyca et Lis J.A. 2000)

Nizina Mazowiecka
Sochaczew (DC48, Gierlasiński et al. 2019b), Szymanów, I (DC57, Smreczyński 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Puszczykowo (XT29, Kasprowicz 1963)

Pobrzeże Bałtyku
Chłapowo (CF37, Smreczyński 1954, Stichel 1960), Gdańsk, I (CF42, Stichel 1960)

Pojezierze Mazurskie
¦więtajno (EE88, Strawiński 1957a)

Pojezierze Pomorskie
Słupsk (XA33, Karl 1935), Stargard Szczeciński (WV00, Karl 1935), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski 2013a)

Pomorze
(Stichel 1933)

Prusy
(Siebold 1839, Stichel 1956)

Puszcza Białowieska
Puszcza Białowieska, I (FD94, Strawiński 1956b, Gorczyca 1999, Gorczyca 2001)

Roztocze
Tarnawa (FB13, Cmoluchowa et Lechowski 1994)

Sudety Wschodnie
Dębowiec, I (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Dobieszów (XR96, Hebda et Lis B. 2007), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Skałki Karolinki (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Skowronków (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Starowice (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Trzebinia, I (XR87, Hebda et Lis B. 2007)

Sudety Zachodnie
Jelenia Góra (WS53, Reuter 1883), Wałbrzych (WS92, Lanzke et Polentz 1942)

¦l±sk Dolny
(Scholz 1931), Wrocław, I (XS46, Reuter 1883), Wrocław, Wojnów (XS46, Polentz 1944)

¦l±sk Górny
Ligota Dolna, I (CB05, Hanus et Lis B. 2014)

¦l±sk
(Stichel 1933)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Kępa Zwierzyniecka (DA14, Smreczyński 1906b), Lusławice (DA82, Gorczyca 1994a)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński 1959c), Wrotków (FB07, Cmoluchowa 1958)

Wyżyna Małopolska
rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński 1958a)

Wzgórza Trzebnickie
Bagno, II (XS28, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Głuchów Górny (XS48, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Kuraszków (XS38, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Malczów, I (XS38, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Oborniki ¦l±skie (XS38, Bugaj-Nawrocka et al. 2018), Ro¶cisławice (XS28, Bugaj-Nawrocka et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.