STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Peritrechus lundii




Beskid Wschodni
Karczmarowa (FA11, Kotula B. 1890), Ostrów (FA21, Kotula B. 1890), Prałkowce (FA21, Kotula B. 1890), Przemyśl, Winna Góra (FA21, Kotula B. 1890)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Jankówka (DA33, Smreczyński S. 1906b), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b), Lipie k. Nowego Sącza (DA80, Smreczyński S. 1954), Słupia (DA41, Stobiecki S. 1915)

Nizina Sandomierska
Kidałowice (FA23, Stobiecki S. 1915), Rzeszów (EA74, Stobiecki S. 1915), Tarnów (DA93, Smreczyński S. 1954), Tarnów, Góra Św. Marcina (EA03, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Schumacher F. 1913b), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994)

Pojezierze Pomorskie
Recz (WV30, Karl O. 1935), Reda (CF25, Smreczyński S. 1954), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1934, Engel H. 1938), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
Frampol (FB11, Strawiński K. 1966b)

Sudety Wschodnie
Dobieszów (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007), Stronie Śląskie (XR37, Scholz M.F.R. 1931)

Sudety Zachodnie
Cieplice Śląskie Zdrój (WS43, Scholz M.F.R. 1931), Jawor (WS85, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Dolny
Kopalina (XS84, Scholz M.F.R. 1931), Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Pątnów Legnicki (WS67, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Karłowice (XS46, Assmann A. 1854), Wrocław, Leśnica (XS36, Scholz M.F.R. 1931), Złotoryja (WS66, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Górny
Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915), Kraków, Kosocice (DA23, Smreczyński S. 1954), Kraków, Krzemionki (DA14, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Nowa Wieś (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Sikornik (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Wola Duchacka (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Wola Justowska (DA14, Stobiecki S. 1915), Rząska (DA15, Smreczyński S. 1906b), Tyniec (DA14, Smreczyński S. 1906b)

Wyżyna Lubelska
Chełm (FB76, Strawiński K. 1955a), Kraśnik (EB84, Strawiński K. 1955a), Liśnik (EB73, Strawiński K. 1966b), Lubartów (FC10, Strawiński K. 1955a), Lublin, I (FB07, Strawiński K. 1955a), Puławy (EB69, Strawiński K. 1955a), Wytyczno (FB59, Strawiński K. 1966b)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)

Wzgórza Trzebnickie
Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.