START        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        METODYKA        LINKI        O PROJEKCIE

Phimodera humeralis


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
4 5 3 7 5 23 3 18



Nizina Mazowiecka
Czarna Struga (ED00, Smreczyński 1954), Kampinos (DC69, Lis J.A. 1989a), Podkowa Le¶na (DC87, Smreczyński 1954), Pustelnik (EC09, Cmoluchowa 1974b), Rawka Skierniewicka (DC45, Cmoluchowa 1974b), Skierniewice (DC45, Cmoluchowa 1974b), Struga, I (ED00, Smreczyński 1954), ¦wider (EC65, Smreczyński 1954), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska 1961a), Warszawa, Wawer (EC18, Smreczyński 1954), Zegrze (ED01, Smreczyński 1954), Żwir (EC27, Smreczyński 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Schumacher 1913a), Brudzyń (XU65, Szulczewski 1913), Bydgoszcz, Fordon, I (CD09, Gierlasiński et al. 2018d), Gizałki (XT97, Gierlasiński et al. 2018d), Głogów (WT72, Scholtz 1847, Assmann 1854, Scholz 1931), Gorzewo (XU64, Szulczewski 1913), K±tnik (XT29, Gierlasiński et al. 2018d), Kowalice (WT10, Jordan 1944), Krosinko (XT28, Gierlasiński et al. 2018d), Łęczyca, II (XT29, Gierlasiński et al. 2018d), Mosina, Czarnokurz (XT29, Gierlasiński et al. 2018d), Puszczykowo, Niwka (XT29, Gierlasiński et al. 2018d), Puszczykówko (XT29, Gierlasiński et al. 2018d)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Stogi (CF52, Siebold 1839), Hel Bór (CF55, Lis B. et Lis J.A. 2009), Jarosławiec, I (WA94, Lis J.A. 1989a), Karwia (CF27, Cmoluchowa 1974b), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. et Gorczyca 1991), Mikoszewo (CF62, Tarnawski 2013b), Słowiński PN, I (XA46, Lis B. et Lis J.A. 2009), Stolin (CF90, Cmoluchowa 1974b)

Podlasie
Żłobek (FC70, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Pojezierze Mazurskie
Gołdap (EF82, Cmoluchowa 1974b), Zimna (EE42, Stichel 1960)

Pojezierze Pomorskie
Pyrzyce (VU98, Cmoluchowa 1974b), rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Engel et Hedicke 1936, Hedicke et Michalk 1936, Engel 1938)

Prusy
(Brischke 1871)

Roztocze
Zwierzyniec, II (FB30, Cmoluchowa 1974b)

¦l±sk Dolny
Wrocław, I (XS46, Scholz 1931), Wrocław, Karłowice (XS46, Scholtz 1847, Assmann 1854, Schumacher 1911d, Schumacher 1912b, Schumacher 1916b, Schumacher 1917), Wrocław, Swojczyce (XS46, Schilling 1843, Scholtz 1847, Assmann 1854)

¦l±sk Górny
Chełmek (CA75, Cmoluchowa 1974b)

¦l±sk
(Flor 1856, Schumacher 1911b, Schumacher 1911d, Schumacher 1912a, Schumacher 1912b)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Jaroszowiec (DA07, Gierlasiński et al. 2018d), Jezioro Porajskie (CB71, Gierlasiński et al. 2020a), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński 1906b, Smreczyński 1954), Masłońskie (CB71, Gierlasiński et al. 2020a), Olkusz, Zagaje (DA07, Gierlasiński et al. 2018d), Olsztyn, Góra Zamkowa (CB72, Gierlasiński et al. 2020a), Pustynia Błędowska (CA97, Gierlasiński et al. 2018d)

Wyżyna Lubelska
Annopol (EB63, Cmoluchowa 1974b), Goł±b (EC60, Cmoluchowa 1971), Opoka (EB63, Cmoluchowa 1971), Rzepka (EB69, Strawiński 1963)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2020.