STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Phimodera humeralis


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
4 5 3 7 5 23 3 15



Nizina Mazowiecka
Czarna Struga (ED00, Smreczyński S. 1954), Kampinos (DC69, Lis J.A. 1989a), Podkowa Le¶na (DC87, Smreczyński S. 1954), Pustelnik (EC09, Cmoluchowa A. 1974b), Rawka Skierniewicka (DC45, Cmoluchowa A. 1974b), Skierniewice (DC45, Cmoluchowa A. 1974b), Struga, I (ED00, Smreczyński S. 1954), ¦wider (EC65, Smreczyński S. 1954), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1961a), Warszawa, Wawer (EC18, Smreczyński S. 1954), Zegrze (ED01, Smreczyński S. 1954), Żwir (EC27, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Schumacher F. 1913a), Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913), Bydgoszcz, Fordon, I (CD09, Gierlasiński G. et al. 2018d), Gizałki (XT97, Gierlasiński G. et al. 2018d), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Gorzewo (XU64, Szulczewski A. 1913), K±tnik (XT29, Gierlasiński G. et al. 2018d), Kowalice (WT10, Jordan K.H.C. 1944), Krosinko (XT28, Gierlasiński G. et al. 2018d), Łęczyca, II (XT29, Gierlasiński G. et al. 2018d), Mosina, Czarnokurz (XT29, Gierlasiński G. et al. 2018d), Puszczykowo, Niwka (XT29, Gierlasiński G. et al. 2018d), Puszczykówko (XT29, Gierlasiński G. et al. 2018d)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Stogi (CF52, Siebold C.T. 1839), Hel Bór (CF55, Lis B. et Lis J.A. 2009), Jarosławiec (WA94, Lis J.A. 1989a), Karwia (CF27, Cmoluchowa A. 1974b), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. et Gorczyca J. 1991), Mikoszewo (CF62, Tarnawski D. 2013b), Słowiński PN, I (XA46, Lis B. et Lis J.A. 2009), Stolin (CF90, Cmoluchowa A. 1974b)

Podlasie
Żłobek (FC70, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Pojezierze Mazurskie
Gołdap (EF82, Cmoluchowa A. 1974b), Zimna (EE42, Stichel W. 1960)

Pojezierze Pomorskie
Pyrzyce (VU98, Cmoluchowa A. 1974b), rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Hedicke H. et Michalk O. 1936, Engel H. 1938)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871)

Roztocze
Zwierzyniec, II (FB30, Cmoluchowa A. 1974b)

¦l±sk Dolny
Wrocław, I (XS46, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Karłowice (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Schumacher F. 1911d, Schumacher F. 1912b, Schumacher F. 1916b, Schumacher F. 1917), Wrocław, Swojczyce (XS46, Schilling P.S. 1843, Assmann A. 1854)

¦l±sk Górny
Chełmek (CA75, Cmoluchowa A. 1974b)

¦l±sk
(Flor G. 1856, Schumacher F. 1911b, Schumacher F. 1911d, Schumacher F. 1912a, Schumacher F. 1912b)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Jaroszowiec Olkuski (DA07, Gierlasiński G. et al. 2018d), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954), Olkusz, Zagaje (DA07, Gierlasiński G. et al. 2018d), Pustynia Błędowska (CA97, Gierlasiński G. et al. 2018d)

Wyżyna Lubelska
Annopol (EB63, Cmoluchowa A. 1974b), Goł±b (EC60, Cmoluchowa A. 1971), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971), Rzepka (EB69, Strawiński K. 1963)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.