STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Physatocheila costata




Beskid Wschodni
Ciężkowice (DA91, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Prałkowce (FA21, Lis B. 1996), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Lis B. 1996), Zarzecze (FA13, Łomnicki M. 1882, Lis B. 1996)

Beskid Zachodni
Dobroniów (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Gruszów (DA42, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Janowice (DA82, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Łomnica (DV87, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Mszana Dolna (DA30, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Myślenice (DA12, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. 1996), Pogorzany (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Ptaszkowa (DV99, Stobiecki S. 1915, Lis B. 1996), Rabka (DV29, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Sucha Beskidzka (CA90, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996)

Bieszczady
Baligród, Czarne (EV96, Lis B. 1996)

Nizina Mazowiecka
Szymanów, I (DC57, Lis B. 1996)

Nizina Sandomierska
Korytniki (EA48, Kotula B. 1890, Lis B. 1996)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Lis B. 1996), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis B. 1996), Kromolin (CC52, Strawiński K. 1936, Lis B. 1996), Poznań, I (XU30, Stichel W. 1933, Korcz A. 1967, Lis B. 1996), Trzebaw (XT29, Korcz A. 1970, Lis B. 1996), Wierzonka (XU41, Kasprowicz A. 1963, Lis B. 1996)

Pieniny
Krościenko nad Dunajcem (DV57, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996)

Pobrzeże Bałtyku
Bruskówko (XA24, Karl O. 1935, Lis B. 1996), Stegna (CF72, Brischke C.G.A. 1891, Lis B. 1996)

Podlasie
Wohyń (FC23, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996)

Pojezierze Pomorskie
Ostrowieckie Błota (XA01, Karl O. 1935, Lis B. 1996), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Lis B. 1996), Szczecin (VV71, Lis B. 1996)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis B. 1996)

Roztocze
Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. 1996), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1993, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. 1996)

Sudety Wschodnie
Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012)

Sudety Zachodnie
Staniszów (WS53, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996)

Śląsk Dolny
Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931, Lis B. 1996), Opole (YS01, Skora H. et al. 2013), Wrocisławice (XS06, Lis B. 1996), Wrocław, I (XS46, Scholz M.F.R. 1931, Polentz G. 1944, Lis B. 1996), Wrocław, Leśnica (XS36, Scholz M.F.R. 1931)

Śląsk Górny
Kały (BB93, Hebda G. et Mazur M.A. 2010b), Ładza (YS03, Hebda G. et Mazur M.A. 2010b), Miedary (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1996, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków (DA24, Smreczyński S. 1954, Lis B. 1996), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Kępa Zwierzyniecka (DA14, Nowicki M. 1868, Smreczyński S. 1906b, Lis B. 1996), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015)

Wyżyna Lubelska
Nałęczów (EB88, Strawiński K. 1966f, Lis B. 1996), Puławy (EB69, Strawiński K. 1957c, Lis B. 1996), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis B. 1996)

Wzgórza Trzebnickie
Ose (XS89, Lis B. 1996), Siedlec (XS47, Polentz G. 1944, Lis B. 1996),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.