STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Polymerus unifasciatus




Beskid Wschodni
Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Gładyszów (EV18, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krempna (EV38, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lisów (EA21, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Łysa Góra (EV49, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Mrukowa (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Ożenna (EV37, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Zdynia (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Cisna (EV95, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lesko (EV97, Gorczyca J. et Herczek A. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Dolny Śląsk
Trzcinica Wołowska (XS20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Kotlina Nowotarska
Nowy Targ (DV28, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Mazowiecka
Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Sandomierska
Biłgoraj (FB20, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Szulczewski A. 1913, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Mutowo (XU03, Korcz A. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poznań, Golęcin (XU20, Kasprowicz A. 1963), Puszczykowo (XT29, Kasprowicz A. 1963), Turew (XT27, Trojan P. 1989), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963)

Pieniny
Czorsztyn (DV57, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Niedzica (DV47, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pieniny (DV57, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017), Podłazice (DV57, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pobrzeże Bałtyku
Chałupy (CF37, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jastarnia (CF56, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kuźnica (CF46, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łowno (VV78, Lis J.A. 1992), Półwysep Helski, I (CF46, Brischke C.G.A. 1888, Enderlein G. 1908), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Podlasie
Barwik (FE01, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Biała Podlaska (FC46, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Budne Żarnowo (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Osowiec (FE02, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Radzyń (FC13, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Włodawa (FC71, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wroceń (FE23, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Mazurskie
Gołdap (EF82, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1962d, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sąpłaty (DE95, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kalisz Pomorski (WV60, Herczek A. et Nakonieczny M. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Recz (WV30, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 2010a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Siadło Dolne (VV61, Wagner E. 1941a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pomorze
(Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011, Hebda G. 2011), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Hajnówka (FD74, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Roztocze
Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Józefów, I (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Korhynie (FA78, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Machnów (FA88, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Tartaczna Góra (FB30, Strawiński K. 1966c, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b), Zamość (FB52, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a)

Sudety Wschodnie
Dębowiec (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Dobieszów (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Góra Klasztorna (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Lipy k. Prudnika (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Gipsowa Góra (YR14, Hebda G. 2002a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012), Skałki Karolinki (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tylna Kopa (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a)

Sudety Zachodnie
Jedlina Zdrój (WS92, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamienna Góra (WS72, Teicher T. 1893, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Dolny
Gogolin (BA89, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Oława (XS64, Polentz G. 1944, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Stobrawa PK (XS83, Łęgowski D. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Polentz G. 1944, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wzgórza Strzegomskie (WS94, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Górny
Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Katowice, Murcki (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Katowice, Ochojec (CA56, Gorczyca J. et Herczek A. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Oleszka (BA99, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca J. et Herczek A. 1989, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis J.A. 1989b, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Żabie Doły (CA57, Musik K. 2010), Strzemieszyce (CA87, Burski M. 2003, Burski M. et Herczek A. 2008, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Scholz M.F.R. 1931, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Galeria Rzeźby (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Poręba (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a, Chłond D. et Gorczyca J. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Radwanowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Lubelska
Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Chełm (FB76, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dratów (FB39, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Hrubieszów (GB03, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krasnystaw (FB55, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraśnik (EB84, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lubartów (FC10, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lublin, I (FB07, Strawiński K. 1955a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Męćmierz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Okale (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Podgórz (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puławy (EB69, Strawiński K. 1955a, Strawiński K. 1956c, Strawiński K. 1958b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Rudnik (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1957b, Ziarkiewicz T. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrotków (FB07, Buczek D. 1956, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zemborzyce (FB07, Buczek D. 1956, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Małopolska
Byczów (DA68, Taszakowski A. et al. 2016), Pińczów (DA69, Herczek A. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zagórzyce (DA68, Taszakowski A. et al. 2016)

Wzgórza Trzebnickie
(Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ostrzeszów, okolice (YS09, Lis J.A. et Lis B. 1997)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.