STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Pygolampis bidentata


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
2 3 6 17 5 14 3 4



Beskid Wschodni
Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Hureczko (FA31, Kotula B. 1890), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Sowliny (DA50, Stobiecki S. 1915)

Galicja Zachodnia
(Łomnicki M. 1882)

Góry ¦więtokrzyskie
Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a)

Nizina Sandomierska
Lipie (EA69, Stobiecki S. 1915), Rzeszów (EA74, Stobiecki S. 1915), Zaleszany (EB61, Stobiecki S. 1915), Zborczyce (DA43, Stobiecki S. 1915)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Schumacher F. 1913a), Bydgoszcz, I (BD99, Szulczewski A. 1913), Poznań, Sołacz (XU21, Kasprowicz A. 1963)

Pojezierze Pomorskie
rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Hedicke H. 1941)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN, I (FD94, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a)

¦l±sk Dolny
Suchy Bór (BB91, Lis B. 2017), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Osobowice (XS36, Lanzke A. et Polentz G. 1942), Wrocław, Swojczyce (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854)

¦l±sk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915), Ligota Tworkowska (CA04, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

¦l±sk
(Schilling P.S. 1827b, Gravenhorst I.L.C. 1836, Schummel T.E. 1836, Kotula B. 1890)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czernichów (DA03, Stobiecki S. 1915), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Krzemionki (DA14, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954), Kraków, Nowa Wie¶ (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Wola Justowska (DA14, Smreczyński S. 1954), Piekary (DA14, Stobiecki S. 1915), Rudawa (DA05, Stobiecki S. 1915), Sudół (DA25, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Lubelska
Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.