STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Pygolampis bidentata




Beskid Wschodni
Dobrynia (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Hureczko (FA31, Kotula B. 1890), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Sowliny (DA50, Stobiecki S. 1915)

Galicja Zachodnia
(Łomnicki M. 1882)

Góry ¦więtokrzyskie
Łysa Góra, I (EB03, Strawiński K. 1962a)

Nizina Sandomierska
Lipie (EA69, Stobiecki S. 1915), Rzeszów (EA74, Stobiecki S. 1915), Zaleszany (EB61, Stobiecki S. 1915), Zborczyce (DA43, Stobiecki S. 1915)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Bydgoszcz, I (BD99, Szulczewski A. 1913), Poznań, Sołacz (XU21, Kasprowicz A. 1963)

Pojezierze Pomorskie
rez. Bielinek nad Odr± (VU46, Hedicke H. 1941, Lis B. 2010a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
Susiec (FA58, Strawiński K. 1956a)

¦l±sk Dolny
Suchy Bór (BB91, Lis B. 2017), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Osobowice (XS36, Lanzke A. et Polentz G. 1942), Wrocław, Swojczyce (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854)

¦l±sk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Ligota Tworkowska (CA04, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

¦l±sk
(Schilling P.S. 1827a, Gravenhorst I.L.C. 1836, Schummel T.E. 1836)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czernichów (DA03, Stobiecki S. 1915), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Krzemionki (DA14, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954), Kraków, Nowa Wie¶ (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki S. 1915, Smreczyński S. 1954), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Wola Justowska (DA14, Smreczyński S. 1954), Piekary (DA14, Stobiecki S. 1915), Rudawa (DA05, Stobiecki S. 1915), Sudół (DA25, Smreczyński S. 1954)

Wyżyna Lubelska
Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.