STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Rhabdomiris striatellus




Beskid Wschodni
Bednarka, II (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Lipinki (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Przemyśl (FA21, Kotula B. 1890, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tuchów (EA02, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Beskid Zachodni
Lipie k. Nowego Sącza (DA80, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Nowy Sącz, Chruślice (DV89, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Nowy Sącz (DV79, Niemczyk E. 1963, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Mazowiecka
Klembów (ED20, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Skierniewice (DC45, Wiąckowski S. et Wiąckowska I. 1968), Warszawa, Bielany (DC99, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Taczanów (XT84, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Góra Rowokół (XA45, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Karwia (CF27, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pęplino (XA24, Gierlasiński G. et al. 2018b), Puck (CF36, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rowy (XA35, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Strzelinko (XA24, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wielichowo (XA24, Gierlasiński G. et al. 2018b)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Redzikowo (XA33, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. 2010a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Pomorze
(Enderlein G. 1908, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Brischke C.G.A. 1871, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Puszcza Białowieska
(Hałka-Wojciechowicz E. 1997, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011, Hebda G. 2011), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zwierzyniec, I (FD84, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Roztocze
Hosznia Ordynacka (FB22, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kosobudy (FB41, Strawiński K. 1956a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Sudety Wschodnie
Dębowiec (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Hebda G. et Lis B. 2007), Pielgrzymów, Dębowiec (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012)

Sudety Zachodnie
Jelenia Góra (WS53, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamienna Góra (WS72, Teicher T. 1893, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Dolny
Brzeg (XS73, Gierlasiński G. et Regner J. 2018), Kościerzyce (XS73, Gierlasiński G. et Regner J. 2018), Leszczyna (WS65, Scholz M.F.R. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Niemcza (XS22, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Oława (XS64, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sośnica (XS25, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Środa Śląska (XS16, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Górny
Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Goczałkowice Zdrój (CA53, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Katowice, Ochojec (CA56, Gorczyca J. et Herczek A. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk
(Weigel J.A.V. 1806, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Ciecierzyn, I (CB82, Gorczyca J. 1994a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Julianka (CB92, Gorczyca J. 1994a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraków (DA24, Łomnicki M. 1882, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ojcowski PN, Dolina Zachwytu (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ojcowski PN, Skała Krukowskiego (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Potok Złoty (CB81, Gorczyca J. 1994a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Sokole Góry (CB72, Gorczyca J. 1994a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tyniec (DA14, Smreczyński S. 1954, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1963), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963), rez. Bachus (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1990, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Sadurki (EB88, Strawiński K. 1948, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Małopolska
Pińczów (DA69, Herczek A. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.