STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Rhacognathus punctatus




Beskid Wschodni
Bartne, I (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Ostrusza (EA01, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Rakutowa (EA01, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Beskid Zachodni
Borzęta (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Głogoczów (DA12, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Janowice (DA82, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a)

Galicja Zachodnia
(Łomnicki M. 1882, Lis J.A. 1990a)

Kotlina Nowotarska
Nowy Targ (DV28, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Mazowiecka
Michalin (EC17, Lis J.A. 1990a), Rogów (DC24, Szujecki A. 1966), Warszawa, Młociny (DC99, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Pawłosiów (FA13, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Pełkinie (FA14, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Schumacher F. 1913a, Lis J.A. 1990a), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Lis J.A. 1990a), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Oborniki (XU23, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018a), Poznań, Dębina (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994)

Pobrzeże Bałtyku
Ciemińskie Błota (XA55, Korcz A. 2003), Czołpino (XA46, Korcz A. 2003), Gdańsk, I (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Hel (CF55, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Łeba (XA66, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), rez. Słowińskie Błota (WA92, Gierlasiński G. et al. 2018b), Słowiński PN, II (XA36, Korcz A. 2003), Tupadły (CF27, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Wydma Czołpińska (XA46, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Podlasie
Goni±dz (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Mazurskie
rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a, Lis J.A. 1990a), ¦więtajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Lis J.A. 1990a), Zimna (EE42, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Lis J.A. 1990a), Ostrowieckie Błota (XA01, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990a)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871, Lis J.A. 1990a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Lis J.A. 1990a), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994), Puszcza Białowieska, III (FD84, Hebda G. 2011)

Roztocze
(Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993), Hamernia (FA59, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. 1990a), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. 1990a), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966b, Lis J.A. 1990a)

Sudety Wschodnie
L±dek Zdrój, I (XR38, Gierlasiński G. 2017b)

Sudety Zachodnie
Masyw Szrenicy (WS32, Smoliński S. 2003), Szklarska Poręba (WS33, Hebda G. 1998a)

¦l±sk Dolny
Przedborze (WS88, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Węgliniec (WS18, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a)

¦l±sk Górny
Alwernia (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Brynek (CA39, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bukowno (CA87, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, Stolarzowice (CA48, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Lubliniec (CB31, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Przezchlebie (CA38, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), ¦wierklaniec (CA59, Lis J.A. 1987b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Wilkowice, I (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a), Zbrosławice (CA38, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Żarki (CA84, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

¦l±sk
(Weigel J.A.V. 1806, Schilling P.S. 1844, Flor G. 1856, Schumacher F. 1911b, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. 1990a)

Tatry
(DV25, Nowicki M. 1868, Lis J.A. 1990a), Dolina Białego (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Dolina Ko¶cieliska (DV15, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Kraków, Nowa Wie¶ (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Lis J.A. 1990a), Olkusz (CA97, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Lubelska
Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1957, Lis J.A. 1990a), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1966b, Lis J.A. 1990a), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Małopolska
Jędrzejów (DB41, Strawiński K. 1966b, Lis J.A. 1990a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990a)

Wzgórza Trzebnickie
Mienice (XS38, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.