STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Rhacognathus punctatus




Beskid Wschodni
Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Ostrusza (EA01, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Rakutowa (EA01, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Beskid Zachodni
Borzęta (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Głogoczów (DA12, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Janowice (DA82, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a)

Kotlina Nowotarska
Nowy Targ (DV28, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Nizina Mazowiecka
Michalin (EC17, Lis J.A. 1990a), Warszawa, Młociny (DC99, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Pawłosiów (FA13, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Pełkinie (FA14, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913, Schumacher F. 1913a, Lis J.A. 1990a), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Lis J.A. 1990a), Głogów (WT72, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Oborniki (XU23, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Poznań, Dębina (XU30, Kasprowicz A. 1963, Lis J.A. 1990a), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994)

Pobrzeże Bałtyku
Czołpino (XA46, Korcz A. 2003), Dołgie Małe (XA36, Korcz A. 2003), Gdańsk (CF42, Siebold C.T. 1839, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Hel (CF55, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Łeba (XA66, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Tupadły (CF27, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Wydma Czołpińska (XA46, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Podlasie
Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Mazurskie
rez. Redykajny (DE66, Mikołajski M. 1962a, Lis J.A. 1990a), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Lis J.A. 1990a), Zimna (EE42, Stichel W. 1960, Lis J.A. 1990a)

Pojezierze Pomorskie
Goleniów (VV83, Schmidt E. 1928, Lis J.A. 1990a), Ostrowieckie Błota (XA01, Karl O. 1935, Lis J.A. 1990a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1949, Lis J.A. 1990a), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a), Puszcza Białowieska, I (FD94, Trojan P. et al. 1994), Puszcza Białowieska, III (FD84, Hebda G. 2011)

Roztocze
Hamernia (FA59, Tenenbaum S. 1921, Lis J.A. 1990a), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. 1990a), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966b, Lis J.A. 1990a)

Sudety Wschodnie
Lądek Zdrój, I (XR38, Gierlasiński G. 2017b)

Sudety Zachodnie
Masyw Szrenicy (WS32, Smoliński S. 2003), Szklarska Poręba (WS33, Hebda G. 1998a)

Śląsk Dolny
Przedborze (WS88, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Węgliniec (WS18, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Górny
Alwernia (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Brynek (CA39, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bukowno (CA87, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Lubliniec (CB31, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Przezchlebie (CA38, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Regulice (CA94, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Stolarzowice (CA48, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Świerklaniec (CA59, Lis J.A. 1987b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Wilkowice, I (CA48, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a), Zbrosławice (CA38, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Żarki (CA84, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Tatry
(DV25, Nowicki M. 1868, Lis J.A. 1990a), Dolina Białego (DV25, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Dolina Kościeliska (DV15, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Nowa Wieś, I (DA24, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Ojców (DA16, Lis J.A. 1990a), Olkusz (CA97, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Lubelska
Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1957, Lis J.A. 1990a), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1966b, Lis J.A. 1990a), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Małopolska
Jędrzejów (DB41, Strawiński K. 1966b, Lis J.A. 1990a), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990a)

Wzgórza Trzebnickie
Mienice (XS38, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a),


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.