STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Rhopalus subrufus




Beskid Wschodni
Bednarka, II (EA20, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bukowy Garb (FA11, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Chyrowa (EV48, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Góry Słonne (EV99, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Hołubla (FA11, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis B. et al. 2008), Jaśliska (EV57, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Krempna (EV38, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Łysa Góra (EV49, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003, Lis B. et al. 2008), Brzesko, Słotwina (DA73, Smreczyński S. 1954, Lis B. et al. 2008), Bystra (CA61, Lis B. et Dubiel G. 2013), Ciecień (DA31, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Gruszów (DA42, Smreczyński S. 1910b, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Kicarz (DV87, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Melsztyn (DA62, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Mszana Dolna (DA30, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Myślenice, I (DA22, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. et al. 2008), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis B. et al. 2008), Roztoka Wielka (DV97, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017), Szczyrzyc (DA41, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Tęgoborze (DA70, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Tymbark (DA50, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Zawoja (CA90, Stobiecki S. 1915, Lis B. et al. 2008), Żegiestów (DV87, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Cisna, Góra Łopiennik (EV95, Hebda G. 2012), Przysłup (FV04, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1977, Lis B. et al. 2008)

Kotlina Nowotarska
rez. Skałki Rogoźnickie (DV27, Chłond D. et al. 2006, Lis B. et al. 2008)

Nizina Mazowiecka
Cztery Kopce (EC31, Gierlasiński G. et al. 2017), Gołotczyzna (DD74, Bilewicz-Pawińska T. 1976a), Rogów (DC24, Wiąckowski S. 1957, Lis B. et al. 2008), Sewerynów (EC21, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Nizina Sandomierska
Stale (EA59, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Dobra Nadzieja (XT94, Gierlasiński G. et al. 2018a), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Lis B. et al. 2008), Jezioro Sycyńskie (XU13, Bunalski M. et Taszakowski A. 2018), Kobylnica (XU41, Kasprowicz A. 1963, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kwileń (XT96, Gierlasiński G. et al. 2018a), Piła, II (YT05, Gierlasiński G. et al. 2018a), Poznań, Malta (XU30, Hebda G. 2012), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963, Lis B. et al. 2008), Taczanów (XT84, Gierlasiński G. et al. 2018a)

Pieniny
Czertezik (DV57, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Czorsztyn, Zamek (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Grabczycha Wyżna (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Krościenko nad Dunajcem (DV57, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Pieniny (DV57, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008, Taszakowski A. et Pasińska A. 2017), rez. Biała Woda (DV67, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Sokolica (DV57, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Wąwóz Szopczański (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Wielka Dolina (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016)

Pobrzeże Bałtyku
Gdańsk, Górki Wschodnie (CF52, Gierlasiński G. et al. 2018b), Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017)

Podlasie
Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Lis B. et al. 2008)

Pojezierze Mazurskie
Puszcza Romnicka (EF92, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008), Sorkwity (EE06, Mikołajski M. 1961c), woj. warmińsko-mazurskie (Mikołajski M. 1961b, Lis B. et al. 2008)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Stichel W. 1960, Lis B. et al. 2008), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995, Lis B. et al. 2008), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. 2010a)

Prusy
(Brischke C.G.A. 1871, Lis B. et al. 2008)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis B. et al. 2008), Hajnówka (FD74, Strawiński K. 1956b, Lis B. et al. 2008)

Roztocze
Hamernia (FA59, Tenenbaum S. 1921, Lis B. et al. 2008), Józefów, I (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. et al. 2008), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. et al. 2008), Szewnia Dolna (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lis B. et al. 2008)

Sudety Wschodnie
Dębowiec (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Dolina Złotego Potoku (XR77, Hebda G. 2012), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Międzygórze (XR26, Gierlasiński G. 2017b), Pielgrzymów, I (XR86, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis B. et al. 2008), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007), Przednia Kopa (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Lis B. et al. 2008), Wzgórze Klasztorne (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Lis B. et al. 2008)

Sudety Zachodnie
Karkonosze (WS53, Stichel W. 1923, Lis B. et al. 2008), Książ (WS93, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Zagórze Śląskie (WS92, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Śląsk Dolny
Bardo Śląskie (XR29, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Gogolin (BA89, Lis J.A. 1989b, Lis B. et al. 2008), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Lis B. et al. 2008), Kunica Dąbrowska (XS95, Hebda G. 2012), Luboszyce (YS02, Hebda G. 2012), Strzegom (WS94, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Karłowice (XS46, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Leśnica (XS36, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Nowa Karczma (XS37, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wrocław, Osobowice (XS36, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Wronów k. Skorogoszczy (XS82, Hebda G. 2012)

Śląsk Górny
Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Bytom, I (CA58, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Chorzów (CA57, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Jełowa (BB93, Cieśliczka A. et Lis B. 2015), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Murów (YS03, Hebda G. 2012), Piekary Śląskie (CA58, Bugaj-Nawrocka A. et Gorczyca J. 2013), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Lis B. et al. 2008), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005, Lis B. et al. 2008), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006, Lis B. et al. 2008), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et al. 2008), Ujazd, I (CA18, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Śląsk
(Schilling P.S. 1827b, Schilling P.S. 1829, Scholtz H. 1847, Lis B. et al. 2008)

Tatry
Tatry (DV25, Nowicki M. 1870a, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis B. et al. 2008), Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kraków, Las Wolski (DA14, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kraków, Lasotnia (DA14, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kraków, Podgórki (DA14, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1906b, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Ojcowski PN, Czajowice (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina Zachwytu (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Galeria Rzeźby (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Młyn Krzemienia (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Okopy (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Poręba (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Rękawica (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Bukowiec (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Jonaszówka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Krzyżowa (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skały Ciche (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skamieniały Wędrowiec (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Zabugaje (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Wierzchowie (DA15, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Lubelska
Bochotnica (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis B. et al. 2008), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis B. et al. 2008), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Lis B. et al. 2008), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Lis B. et al. 2008), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Lis B. et al. 2008), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Lis B. et al. 2008), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. et al. 2008), Puławy (EB69, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), rez. Bachus (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1990, Lis B. et al. 2008), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Lis B. et al. 2008), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Lis B. et al. 2008), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Lis B. et al. 2008)

Wyżyna Małopolska
Las Podplebanek (DA68, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), rez. Krzyżanowice (DA68, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), rez. Polana Polichno (DA69, Hebda G. 2012), Skorocice (DA78, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008)

Wzgórza Trzebnickie
Bukowiec (XS49, Stroiński A. 2001, Lis B. et al. 2008), Malin (XS47, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008), Piotrkowiczki (XS48, Assmann A. 1854, Lis B. et al. 2008)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.