STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Rubiconia intermedia




Beskid Wschodni
Góra Kuszmień (FV18, Smreczyński S. 1908a, Lis J.A. 1990a), Góra Spława (FA10, Smreczyński S. 1908a, Lis J.A. 1990a), Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Lis J.A. 1990a), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1908a, Lis J.A. 1990a)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Celary W. 2003), Czaniec (CA72, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Lachowice (CA90, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Młodów (DV77, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Myślenice, I (DA22, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Niedźwiedź (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. 1990a), Nowy Sącz (DV79, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Piwniczna (DV77, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Poręba Wielka (DV39, Smreczyński S. 1910b, Lis J.A. 1990a), Rytro (DV78, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Słotwina (DA73, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017), Żegiestów (DV87, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a)

Nizina Sandomierska
Damienice (DA53, Tomków M. 1977, Lis J.A. 1990a)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Lis J.A. 1990a)

Pieniny
(DV57, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Czorsztyn, Zamek (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016), Grabczycha Wyżna (DV57, Hebda G. et Ścibor R. 2016)

Pojezierze Mazurskie
Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Lis J.A. 1990a)

Pomorze
(Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a)

Puszcza Białowieska
Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Lis J.A. 1990a)

Roztocze
Hamernia (FA59, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Lis J.A. 1990a), Paary (FA68, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a), Stoki (FB40, Strawiński K. 1956a, Lis J.A. 1990a)

Sudety Zachodnie
Jelenia Góra (WS53, Polentz G. 1944, Lis J.A. 1990a), Książ (WS93, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Dolny
Domanice (XS14, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Miękinia (XS27, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Wrocław, Leśnica (XS36, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a)

Śląsk Górny
Alwernia (CA94, Witrylak M. 1977, Lis J.A. 1990a), Bukowica (CA84, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Mikołów (CA55, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a), Ostrowy (CB52, Chłodny J. 1978, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Przezchlebie (CA38, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Świerklaniec (CA59, Witrylak M. 1977, Lis J.A. 1987b, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1987a, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Ujazd, I (CA18, Polentz G. 1943, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Zawadzkie (CB21, Polentz G. 1943, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a)

Śląsk
(Schilling P.S. 1844, Flor G. 1856, Schumacher F. 1911b, Schumacher F. 1912a, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Brzoskwinia (DA04, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Czatkowice (DA05, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Czerna (DA05, Smreczyński S. 1906b, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. 1990a), Dębnik (CB64, Polentz G. 1943, Lis J.A. 1990a, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Kraków (DA24, Smreczyński S. 1906b, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Mników (DA04, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Ojców (DA16, Smreczyński S. 1954, Lis J.A. 1990a), Olsztyn, II (CB72, Lis B. et Lis J.A. 2009), Zabierzów (DA15, Smreczyński S. 1906b, Lis J.A. 1990a), Załęcze Wielkie (CB36, Lis B. et Lis J.A. 2009)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Lis J.A. 1990a), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1957, Lis J.A. 1990a), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), Puławy (EB69, Strawiński K. 1963, Lis J.A. 1990a), rez. Stawska Góra (FB67, Strawiński K. 1959a, Lis J.A. 1990a), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1957b, Lis J.A. 1990a)

Wyżyna Małopolska
Jędrzejów (DB41, Karczewski J. 1962, Karczewski J. 1967, Lis J.A. 1990a), Kołków (DA69, Lis J.A. 1990a), Łysa Góra, II (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. 1990a), Młodzawy (DA68, Lis J.A. 1990a), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Strawiński K. 1958a, Lis J.A. 1990a), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), rez. Murawy Dobromierskie (DB25, Lis B. et Lis J.A. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Lis J.A. 1990a)

Wzgórza Trzebnickie
(XS48, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. 1990a), Pasikurowice (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Piotrkowiczki (XS48, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Ramiszów (XS47, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a), Wilczyn (XS38, Assmann A. 1854, Lis J.A. 1990a)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.