STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PI¦MIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Scolopostethus affinis




Beskid Wschodni
Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953), Prałkowce (FA21, Kotula B. 1890), Przemy¶l, Lipowica (FA21, Kotula B. 1890), Przemy¶l, Winna Góra (FA21, Kotula B. 1890), Zarzecze (FA13, Krasucki A. 1919)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Bieńkowice (DA32, Smreczyński S. 1906b), Jankówka (DA33, Smreczyński S. 1906b), Kasina Wielka (DA30, Smreczyński S. 1910b), Krzyszkowice (DA22, Smreczyński S. 1906b)

Dolny ¦l±sk
Pierusza (XS29, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Góry ¦więtokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a)

Kotlina Nowotarska
Zaskale (DV27, Smreczyński S. 1906b)

Nizina Mazowiecka
Chylice (EC06, Lechowski L. 1989b), Szymanów, I (DC57, Smreczyński S. 1954), Topola Królewska (CC77, Soika G. et Łabanowski G. 2010)

Nizina Sandomierska
Puszcza Niepołomicka (DA53, Smreczyński S. 1906b), Sandomierz (EB51, Strawiński K. 1958a), Tarnów, Góra ¦w. Marcina (EA03, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Szulczewski A. 1913), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Strawiński K. 1966b), Gołuchów (YT04, Gierlasiński G. et al. 2018a), Łęczyca (CC76, Smreczyński S. 1954), Poznań, Golęcin (XU20, Kasprowicz A. 1963), Poznań, Sołacz (XU21, Kasprowicz A. 1963), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963), Puszcza Zielonka (XU42, Skórka S. 1994), Suchy Las (XU21, Kasprowicz A. 1963), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963)

Pieniny
Czorsztyn (DV57, Smreczyński S. 1906b), Niedzica (DV47, Smreczyński S. 1906b)

Pobrzeże Bałtyku
Braniewo (DF22, Soika G. et Łabanowski G. 2010), D±bki (WA82, Smreczyński S. 1954), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Lisi Jar (CF28, Smreczyński S. 1954), rez. Słowińskie Błota (WA92, Gierlasiński G. et al. 2018b), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003), Stegna (CF72, Brischke C.G.A. 1891), Ustka, II (XA25, Gierlasiński G. et al. 2018b)

Pojezierze Mazurskie
Jezioro Bełdany (EE34, Chłond D. et al. 2007), Jezioro Wigry (FE38, Chłond D. et al. 2007), Kobrzyniec Nowy (CD87, Soika G. et Łabanowski G. 2010), Olsztyn, Posorty (DE65, Mikołajski M. 1962d), ¦więtajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Strawiński K. 1966b)

Pojezierze Pomorskie
Recz (WV30, Karl O. 1935), Słupsk (XA33, Karl O. 1935), Wieszyno (XA33, Karl O. 1935), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1966e)

Roztocze
Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Strawiński K. 1964a), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b), Wólka Łosiniecka (FA68, Strawiński K. 1959b), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1956a, Strawiński K. 1966b)

Sudety Wschodnie
Nowa Morawa (XR36, Scholz M.F.R. 1931), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007)

Sudety Zachodnie
Cieplice ¦l±skie Zdrój (WS43, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Szczawno Zdrój (WS82, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854), Zawidów (WS05, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Dolny
Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Leszczyna (WS65, Scholz M.F.R. 1931), Miękinia (XS27, Scholz M.F.R. 1931), P±tnów Legnicki (WS67, Scholz M.F.R. 1931), Sobótka (XS24, Scholz M.F.R. 1931), Strzegom, Góra Szeroka (WS94, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854), ¦lęża (XS13, Assmann A. 1854), Wrocław, I (XS46, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931)

¦l±sk Górny
Bobrek (CA74, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Stobiecki S. 1915, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Oleszka (BA99, Hebda G. 2003, Hebda G. 2006), Racibórz (CA05, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Szymiszów, I (CA09, Lis J.A. et Lis B. 1998a), Wodzisław ¦l±ski (CA14, Assmann A. 1854)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Czerna (DA05, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b), Kobylany (DA15, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Bielany (DA14, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Czarna Wie¶ (DA24, Smreczyński S. 1954), Kraków, Kępa Zwierzyniecka (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Nowa Wie¶ (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Olsza (DA24, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886, Smreczyński S. 1906b), Kraków, Podgórki (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Przegorzały (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Zwierzyniec (DA14, Smreczyński S. 1954), Kraków (DA24, Nowicki M. 1868), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Smreczyński S. 1906b, Chłond D. et Gorczyca J. 2006), Przedmo¶ć, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984), Michałówka (EB69, Strawiński K. 1957c, Strawiński K. 1963), Puławy (EB69, Strawiński K. 1966b), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Wandzin (FB19, Fedorko J. 1957), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
Jędrzejów (DB41, Strawiński K. 1966b), Łódź (CC93, Kowalczyk J.K. 1996), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959)

Wzgórza Trzebnickie
Skarszyn (XS58, Assmann A. 1854)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.