STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Stenodema virens




Beskid Wschodni
Iwonicz (EV59, Strawiński K. 1953, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Przemyśl (FA21, Smreczyński S. 1908a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Czaniec (CA72, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gorce (DV39, Smreczyński S. 1910b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krzyszkowice (DA22, Stobiecki S. 1886), Trzemeśnia (DA21, Stobiecki S. 1915, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

brak
Lipnik (Smreczyński S. 1908a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Dolny Śląsk
Trzcinica Wołowska (XS20, Hebda G. et Rutkowski T. 2013)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865, Smreczyński S. 1906b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Góry Świętokrzyskie
Chełmowa Góra, II (EB03, Strawiński K. 1962a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Mazowiecka
Chylice (EC06, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dziekanów Leśny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1964, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gołotczyzna (DD74, Bilewicz-Pawińska T. 1976a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jadwisin (ED41, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Klembów (ED20, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łomna (DD80, Bilewicz-Pawińska T. 1964, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Bilewicz-Pawińska T. 1967, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Biała (ED54, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Skierniewice (DC45, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Warszawa, I (EC08, Bilewicz-Pawińska T. 1982, Bilewicz-Pawińska T. et Varis A.L. 1985, Bilewicz-Pawińska T. et al. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Warszawa, Młociny (DC99, Bilewicz-Pawińska T. 1959, Bilewicz-Pawińska T. 1961a, Bilewicz-Pawińska T. 1964, Bilewicz-Pawińska T. 1965, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zbroszki (DD93, Lechowski L. 1989b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Sandomierska
rez. Szklarnia (FB01, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 1998, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
(Szulczewski A. 1913, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Baranowo (XU21, Burdajewicz S. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Borszewice (CC62, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Janowiec Wielkopolski (XU64, Szulczewski A. 1908, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kopyść (CC61, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kościan (XT17, Węgorek W. et Wilniusz Z. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kromolin (CC52, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Milicz (XT51, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Plewiska (XU20, Korcz A. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poznań, I (XU30, Korcz A. 1976a, Korcz A. 1976b, Korcz A. 1984b, Korcz A. 1986, Korcz A. 2000, Korcz A. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Swadzim (XU11, Korcz A. et al. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szadek (CC14, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Śrem (XT37, Korcz A. 1976a, Korcz A. 1976b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turew (XT27, Trojan P. 1989), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Winna Góra (XT68, Korcz A. et Paradowska R. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Winnogóra (WU84, Korcz A. et al. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pobrzeże Bałtyku
Ciemińskie Błota (XA55, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dębina, II (XA25, Gierlasiński G. et al. 2018b), Dziwna (VV88, Lis J.A. et Gorczyca J. 1991, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdańsk, I (CF42, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kluki (XA56, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. et Gorczyca J. 1991, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Rowy (XA35, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słowiński PN, I (XA46, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słowiński PN, II (XA36, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Smołdzino (XA45, Korcz A. 2003, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wielka Wieś (CF37, Enderlein G. 1908, Stichel W. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Władysławowo (CF37, Enderlein G. 1908)

Podlasie
Dolistowo (FE33, Herczek A. 1982, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Downary Plac (FE12, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Osowiec (FE02, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Parczew (FC32, Bogutyn L. et Strawiński K. 1966, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Czerwone Bagno (FE13, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sobibór (FC80, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Piaseczna (FE13, Lis J.A. et al. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Mazurskie
(Mikołajski M. 1962b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sorkwity (EE06, Mikołajski M. 1961b, Mikołajski M. 1961c, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), woj. olsztyńskie (Mikołajski M. 1961c, Mikołajski M. 1962d, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Stichel W. 1960, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kalisz Pomorski (WV60, Herczek A. et Nakonieczny M. 1987, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Recz (WV30, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Engel H. et Hedicke H. 1936, Engel H. 1938, Lis B. 2010a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Wierzchlas (CE02, Kosicki S. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Słupsk (XA33, Karl O. 1935, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Widuchowa (VU58, Wagner E. 1941a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zakrzewska Osada (XV61, Tarnawski D. 2013a)

Pomorze
(Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Prusy
(Siebold C.T. 1839, Brischke C.G.A. 1871, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Puszcza Białowieska
Białowieski PN (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Puszcza Białowieska, I (FD94, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Trojan P. et al. 1994, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Roztocze
(Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Biała Góra k. Tomaszowa Lubelskiego (FA79, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Górecko Stare (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kąty (FB41, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kruglik (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lasowce (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Majdan Kasztelański (FA49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pasieki (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bukowa Góra, I (FB30, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1993, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Nart (FB40, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Wieprzec (FB51, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1994, Lechowski L. et Cmoluchowa A. 1996, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Susiec (FA58, Strawiński K. 1959b, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ulów (FA69, Tenenbaum S. 1921, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Sudety Wschodnie
Lipy k. Prudnika (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Skowronków (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Dolny
(Romankow W. et Ruszkowski J.W. 1953), Gogolin (BA89, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Górażdże (BB80, Hohol-Kilinkiewicz A. et Czaja J. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kamień Śląski (BB90, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Malczyce (XS07, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Rzymówka (WS76, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Stobrawa PK (XS83, Łęgowski D. 2009, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrocisławice (XS06, Lanzke A. et Polentz G. 1942, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk Górny
Bogacica (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Chełmek (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Czaple Wolne (BB95, Hanus K. et Lis B. 2014), Jełowa (BB93, Cieśliczka A. et Lis B. 2015), Krasków (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Libiąż (CA75, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ligota Dolna, I (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Lipowiec, I (CA84, Stobiecki S. 1886, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), PK Góra św. Anny (BA99, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca J. et Herczek A. 1989, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Kamienna Góra (BA99, Lis B. 1994, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Lis B. et Danielczok-Demska T. 2001, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Szymiszów, I (CA09, Hebda G. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Tarnowskie Góry (CA49, Lis J.A. 1989b, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Większyce (BA98, Schubert K. 1934, Lis J.A. et Lis B. 1998a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Śląsk
(Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931, Stichel W. 1933, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Tatry
Tatry (DV25, Nowicki M. 1868, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
(Nowicki M. 1868, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraków, Borek Fałęcki (DA24, Stobiecki S. 1915), Kraków, Krzemionki (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Panieńskie Skały (DA14, Stobiecki S. 1886), Kraków, Przegorzały (DA14, Stobiecki S. 1915, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kraków, Sikornik (DA14, Stobiecki S. 1886), Ojcowski PN, Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Okopy (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Polana Goplana (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Bukowiec (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Zabierzów (DA15, Stobiecki S. 1886, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Lubelska
Bystrzyca (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Dratów (FB39, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Felin (FB17, Ziarkiewicz T. 1976a), Gołąb (EC60, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Janów Lubelski (EB91, Piasecka J. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kaniwola (FB49, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kazimierz Dolny (EB68, Cmoluchowa A. 1964, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Krężnica Jara (FB06, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lublin, Ogród Botaniczny (FB08, Cmoluchowa A. 1960, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Łuszczów (FB28, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Opoka (EB63, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Poleski PN (FC50, Piotrowski W. 1994, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Bagno Serebryskie (FB77, Lechowski L. et Smardzewska-Gruszczak Z. 2004, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Brzeźno (FB87, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2006, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Ruda Czechowska (EB69, Strawiński K. 1963), Rudnik (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sawin (FB68, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1992, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Sobianowice (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Turka (FB18, Lechowski L. 1984, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wandzin (FB19, Strawiński K. 1955b, Strawiński K. 1956c, Fedorko J. 1957, Strawiński K. 1957b, Ziarkiewicz T. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963), Wólka Wytycka (FC50, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1988, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Wrotków (FB07, Buczek D. 1956, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zaklików (EB72, Cmoluchowa A. 1971, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Zemborzyce (FB07, Buczek D. 1956, Cmoluchowa A. 1958, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)

Wyżyna Małopolska
Gałkówek (DC13, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Jędrzejów (DB41, Karczewski J. 1962, Karczewski J. 1967), Konewka (DC31, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Kruszewiec (DB59, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Leszczyny (DB87, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Lubiaszów (DB29, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), Meszcze (DB19, Strawiński K. 1936, Gorczyca J. et Wolski A. 2011), rez. Góry Pieprzowe (EB51, Lis B. 2012), rez. Miedzianka (DB53, Walczyk E. 2009), Sielec (DA39, Fedorko J. 1959, Gorczyca J. et Wolski A. 2011)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2018.