STRONA GŁÓWNA        WYKAZ GATUNKÓW        IKONOGRAFIA        ROZMIESZCZENIE        PROGRAMY        PIŚMIENNICTWO        O PROJEKCIE       

Stenotus binotatus


Rozkład rekordów w czasie
1800-1825 1826-1850 1851-1875 1876-1900 1901-1925 1926-1950 1951-1975 1976-2000 2001-2025
1 2 2 7 13 22 36 73



Beskid Wschodni
Bartne, I (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Bednarka, I (EV29, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Blechnarka (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Chyrowa (EV48, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Dolina Górnej Ropy (EV17, Taszakowski A. 2012a), Kąty, II (EV39, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Libusza (EA10, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Nieznajowa (EV28, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018), Ustrzyki Dolne (FV17, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Wysowa Zdrój (EV17, Taszakowski A. et Gorczyca J. 2018)

Beskid Zachodni
Babia Góra (CV99, Stobiecki S. 1883, Lis B. et al. 2002, Celary W. 2003), Buczkowice (CA51, Lis B. et Dubiel G. 2013), Masyw Czantorii Wielkiej (CA40, Kędzior M. et al. 2012), Stary Groń (CA50, Matuszczyk J. et Taszakowski A. 2017)

Bieszczady
(Gorczyca J. et Lis J.A. 2000), Bereżki (FV24, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Dolina Terebowca (FV23, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Jawornik (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Komańcza (EV76, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Lesko (EV97, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Lutowiska (FV25, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Pszczeliny (FV24, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Rzepedź (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Stuposiany (FV24, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Tarnawa Wyżnia (FV34, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Turzańsk (EV86, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Wielka Rawka (FV13, Gorczyca J. et Herczek A. 1988), Wołosate (FV13, Gorczyca J. et Herczek A. 1988)

Galicja
(Nowicki M. 1864, Nowicki M. 1865)

Kotlina Nowotarska
Biały Dunajec, I (DV27, Smreczyński S. 1954), Zakopane (DV26, Smreczyński S. 1906b), Zaskale (DV27, Smreczyński S. 1906b)

Nizina Mazowiecka
Warszawa, Mokotów, I (EC07, Gierlasiński G. et al. 2019b), Warszawa, Ochota (DC98, Gierlasiński G. et al. 2019b)

Nizina Sandomierska
Tarnobrzeg (EB40, Smreczyński S. 1954)

Nizina Wielkopolsko-Kujawska
Brudzyń (XU65, Schumacher F. 1913b), Bydgoszcz, Wzgórze Wolności (BD98, Hebda G. et Rutkowski T. 2018), Duninów (CD92, Strawiński K. 1965b), Krępa (WT36, Gierlasiński G. et al. 2019b), Mutowo (XU03, Korcz A. 1993), Osowa Góra (XT29, Kasprowicz A. 1963), Promno (XU51, Kasprowicz A. 1963), Turew (XT27, Trojan P. 1989), Uzarzewo (XU41, Kasprowicz A. 1963)

Pieniny
Czorsztyn (DV57, Smreczyński S. 1954)

Pobrzeże Bałtyku
Gdynia, I (CF44, Lis B. et Kowalczyk J.K. 2017), Hel (CF55, Łęgowski D. et Lis B. 2008), Międzywodzie (VV78, Lis J.A. et Gorczyca J. 1991), Objazda (XA35, Gierlasiński G. et al. 2018b), Wolin, Nowa Wieś (VV78, Smreczyński S. 1954)

Podlasie
Barwik (FE01, Lis J.A. et al. 1995), Goniądz (FE12, Lis J.A. et al. 1995), Mielnik (FD30, Gorczyca J. et Herczek A. 1991a)

Pojezierze Mazurskie
Świętajno (EE88, Strawiński K. 1957a)

Pojezierze Pomorskie
Bory Tucholskie (CE05, Kuhlgatz T. 1901, Stichel W. 1960), Gwda Wielka (XV15, Burdajewicz S. et Nowacka W. 1995), Kalisz Pomorski (WV60, Herczek A. et Nakonieczny M. 1987), Recz (WV30, Karl O. 1935), rez. Bielinek nad Odrą (VU46, Lis B. 2010a), Sicko (WV30, Karl O. 1935)

Pomorze
(Stichel W. 1933)

Prusy
(Stichel W. 1933)

Puszcza Białowieska
Białowieża, I (FD94, Strawiński K. 1956b, Hebda G. 2011, Hebda G. et Gutowski J. 2019), Hajnówka (FD74, Strawiński K. 1956b), Puszcza Białowieska, I (FD94, Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993, Trojan P. et al. 1994, Gorczyca J. 1999, Gorczyca J. 2001), Zwierzyniec, I (FD84, Strawiński K. 1956b)

Roztocze
(Cmoluchowa A. et Lechowski L. 1993), Łabunie (FB61, Strawiński K. 1960a), rez. Tartaczna Góra (FB30, Strawiński K. 1966c), Zwierzyniec, II (FB30, Strawiński K. 1966a)

Sudety Wschodnie
Bielice (XR47, Gierlasiński G. 2017b), Dębowiec (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Dobieszów (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007), Jarnołtówek (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a, Hebda G. et Lis B. 2007), Lądek Zdrój, I (XR38, Gierlasiński G. 2017b), Lipy k. Prudnika (XR87, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Łąka Prudnicka (XR77, Hebda G. et Lis B. 2007), Pielgrzymów, II (XR96, Hebda G. et Lis B. 2007), Podzamek (XR28, Gierlasiński G. 2016b), Pokrzywna (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Radynia (XR95, Hebda G. et Lis B. 2007), Rozumice (YR14, Hebda G. et Kocorek A. 2012), Sienna (XR36, Gierlasiński G. 2017b), Skałki Karolinki (XR77, Lis B. et Lis J.A. 2002a), Stronie Śląskie (XR37, Gierlasiński G. 2017b), Trzebinia, I (XR87, Hebda G. et Lis B. 2007)

Sudety Zachodnie
Dańczów (WR98, Gierlasiński G. 2016b), Duszniki Zdrój (WR98, Gierlasiński G. 2016b), Jawor (WS85, Scholz M.F.R. 1931), Jelenia Góra, Cieplice (WS43, Korcz A. 2010b)

Śląsk Dolny
Legnica (WS87, Scholz M.F.R. 1931), Nowe Kolnie (XS83, Łęgowski D. 2009), Pątnów Legnicki (WS67, Polentz G. 1944), Stobrawa PK (XS83, Łęgowski D. 2009), Wrocław, I (XS46, Scholtz H. 1847, Assmann A. 1854, Scholz M.F.R. 1931), Wrocław, Osobowice (XS36, Polentz G. 1944)

Śląsk Górny
Katowice, I (CA56, Lis J.A. 1989b), Katowice, Murcki (CA56, Lis J.A. 1989b), Katowice, Ochojec (CA56, Gorczyca J. et Herczek A. 2009), Krasków (CB05, Hanus K. et Lis B. 2014), Las Segiecki (CA48, Lis J.A. 1989b), Miasteczko Śląskie (CA59, Lis J.A. 1991a), Mikołów, Jamna (CA55, Lis J.A. 1989b), Mikołów (CA55, Gizdoń A. et Gorczyca J. 2005), rez. Dolina Żabnika (CA86, Chłond D. et al. 2005), Świerklaniec (CA59, Lis J.A. 1989b), Witkowice (CA73, Gierlasiński G. et al. 2019b)

Śląsk
(Stichel W. 1933)

Tatry
Dolina Strążyska (DV25, Smreczyński S. 1906b)

Wyżyna Krakowsko-Wieluńska
Ojcowski PN, Czyżówki (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Dolina Sąspowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Grodzisko (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Lepianka Czajowska (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Młyn Krzystanka (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Ojców (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Pieskowa Skała (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Skała Golanka (DA15, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Korytania (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Pilny Dół (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Ojcowski PN, Wąwóz Węgielnik (DA16, Chłond D. et Gorczyca J. 2009), Olsztyn, II (CB72, Gorczyca J. 1994a), Przedmość, I (CB16, Noga P. et Lis B. 2015), Przedmość, II (CB26, Noga P. et Lis B. 2015), Pustynia Błędowska (CA97, Gorczyca J. et Herczek A. 1989)

Wyżyna Lubelska
Gródek (GB03, Strawiński K. 1959c), rez. Zawadówka (FB66, Smardzewska-Gruszczak Z. et Lechowski L. 2000), Wólka Gołębska (EC60, Strawiński K. 1963), Wronów (EC70, Strawiński K. 1963)

Wyżyna Małopolska
Sielec (DA39, Fedorko J. 1959), Stradów (DA68, Gierlasiński G. et al. 2019b)

Wzgórza Trzebnickie
Bagno, II (XS28, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Kuraszków (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Malczów, I (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Oborniki Śląskie (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Piotrkowiczki (XS48, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Przecławice (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Rościsławice (XS28, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Trzebnica (XS48, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Węgrzynów (XS48, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018), Wilczyn (XS38, Bugaj-Nawrocka A. et al. 2018)


Lista wszystkich publikacji z pełnymi tytułami.

Copyright: Grzegorz Gierlasiński. 2013-2019.